Andrew Wheeler اقدام مدیر آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده

صخره اوون/AP photo

نوشته شده توسط E&E News

Andrew Wheeler مدیر آژانس حفاظت محیط زیست ایالات متحده (EPA) امروز پیشنهاد می روم ملی دوده استاندارد بدون تغییر حداقل تا اواسط دهه آینده به عنوان او در مورد قابلیت اطمینان از تحقیقات علمی نشان می دهد که محدودیت های سخت تر مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی می کند.

“هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت” در اطراف آن تحقیق و ویلر به خبرنگاران گفت: در یک کنفرانس تلفنی اعلام کرد تصمیم خود را برای ترک 2012 استاندارد در ذرات ریز در محل. ویلر گفت که او در نظر گرفته “آخرین شواهد علمی و تجزیه و تحلیل” و همچنین توصیه های سازمان حفاظت محیط زیست مشورتی که طرفدار وضع موجود با وجود نتیجه گیری از آژانس حرفه ای کارکنان.

“ما معتقدیم که زمان استاندارد حفاظتی بهداشت عمومی” ویلر گفت.

در حالی که محققان دانشگاه هاروارد به تازگی مرتبط طولانی مدت قرار گرفتن در معرض کمی افزایش سطح ذرات ریز به شدت بالاتر از نرخ مرگ و میر در طول COVID-19 گیر ویلر اشاره کرد که کار خود را هنوز تحت بررسی دقیق. او همچنین در مورد سوال نویسندگان بی طرفی پس از آنها انتقاد آژانس تصمیم به استراحت اجرای به دلیل شیوع (Greenwire, 7 آوریل).

در حالی که این مطالعه این است که “قطعا جالب” ویلر گفت: “من فکر می کنم آن را زودرس به رسم هر گونه نتیجه گیری.”

اولیه او تصمیم به نگه داشتن موجود ذرات استانداردهای ثبت شده در یک قانون پیشنهادی همچنین امروز امضا شد. آن را نشانه عمده پیروزی برای گروه های کسب و کار است که مخالفت با استانداردهای سختگیرانه تر و نقطه به گسترده تر بهبود کیفیت هوا در طول سال (Greenwire, 14 مارس).

بسیاری از صنایع و سازمانها “معتقدند که سازمان حفاظت محیط زیست را در قانون پیشنهاد شده است که یک موجودی هوشمند است که علاوه بر کاهش تولید گازهای گلخانه ای و کمک به محافظت از سلامت عمومی در حالی که نشست امریکا نیازهای انرژی” فرانک Macchiarola معاون ارشد رئیس جمهور از سیاست و اقتصاد و امور نظارتی در موسسه نفت آمریکا در بیانیه ای گفت: امروز.

گروه های زیست محیطی با این حال عنوان شده است که وضعیت موجود پیشنهاد نادیده یافته های حرفه ای کارکنان که تنگ تر حد سالانه مورد نیاز است برای جلوگیری از هزار نفر از مرگ و میر زودرس. آنها سوال کوتاه بررسی روند استفاده می شود.

“سازمان حفاظت محیط زیست باید برداشت این حکومت و جایگزین کردن آن با یک پیشنهاد که جلوتر از استانداردهای مطابق با آخرین دستاوردهای علمی دانش” هیدن هاشیموتو, وکیل بوستون مبتنی بر هوای پاک نیروی کار گفت: در یک نسخه.

همچنین assailing پیشنهاد شد و نماینده فرانک Pallone (D-نیوجرسی) رئیس مجلس نمایندگان انرژی و تجارت کمیته.

“امروز اعلام کرد که سنگدلانه امتناع سازمان حفاظت محیط زیست انجام وظیفه برای حفاظت از سلامت انسان و محیط زیست و در عین حال یکی دیگر از شکست رهبری از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت” Pallone گفت. “سلامت و زندگی بیشتر آمریکایی ها خواهد بود دلیلی در معرض خطر قرار داده است.”

تحت یک سریع برنامه مجموعه ای از دو سال پیش ویلر برنامه ای برای صدور حکم نهایی در ماه دسامبر. پیش نویس قانون انجام خواهد شد 60 روز دوره نظر عمومی که منتشر شده در فدرال ثبت نام کنید.

ادعای ‘تقلب’ فرایند بافندگی بیش از تصمیم

ذرات ریز مشخصات فنی شناخته شده به عنوان PM2.5 دلیل آن است که هیچ بزرگتر از 2.5 میکرون در قطر و یا یک سی امین عرض یک تار موی انسان است مربوط به انواع ریه و مشکلات قلبی و عروقی از جمله خطر بالاتر مرگ زودرس در برخی از شرایط.

در زیر هوای پاک عمل PM2.5 است که در میان یک و نیم دوجین آلاینده که سازمان حفاظت محیط زیست قرار است به نقد و بررسی آن ملی, محیط, درجه, کیفیت استاندارد هر 5 سال برای تعیین اینکه آیا هر گونه تغییرات مورد نیاز بر اساس تحقیقات به سلامت خود و اثرات زیست محیطی.

در جریان بررسی این ذرات آستانه به طور موثر شرکت در سال 2015; تحت یک مقام رسمی برنامه آن را به حال شده است در اصل مجموعه ای برای تکمیل در سال 2022. تحت شتاب جدول زمانی تنظیم دو سال پیش توسط ویلر را سلف اسکات Pruitt مهلت دادند تا سال 2020 بر این اساس است که سازمان حفاظت محیط زیست نیاز به انجام یک کار بهتر از مطابق با پنج سال بررسی چرخه. با کمک عضویت در سیاست است که در حال حاضر میله محققان دریافت خواهید کرد که آژانس کمک های مالی Pruitt و ویلر همچنین خورند هوای پاک علمی مشورتی کمیته هفت عضو پنل شارژ با ارائه خارج از تخصص در بررسی.

تحت ریاست Tony Cox دنور-مشاور بر اساس انجام داده است که کار را برای موسسه نفت و دیگر گروه های صنعت: کمیته, معمولا شناخته شده توسط مخفف آن CASAC است نقش مهمی را در ارزیابی از ذرات محدودیت. در سال گذشته این رای به نادیده گرفتن یافته های اولیه شغلی کارکنان است که قوی تر سالانه محدود کردن قرار گرفتن در معرض مورد نیاز بود (Greenwire 4 دسامبر 2019).

کاکس و دیگر اعضای کمیته گفت: تحقیقات در زمینه این یافته ها بی نتیجه بود. ویلر که در سال 2018 نیز اخراج کمکی گروهی از دانشمندان است که تا به حال ارائه شده است اضافه می دانید-چگونه طول بررسی بارها و بارها ذکر شده CASAC را نتیجه گیری در این صبح تماس بگیرید.

ویلر “است و تقلب در این فرآیند برای به دست آوردن نتیجه او می خواست” گرچن گلدمن مدیر تحقیقات در اتحادیه دانشمندان نگران’ مرکز علم و دموکراسی در بیانیه ای گفت. “این تصمیم می آید را به عنوان جای تعجب ندارد اما این وحشتناک با این وجود.”

در پاسخ ویلر گفت: امروز که کاکس و دیگر CASAC اعضای vetted برای تضاد منافع و اضافه کرد که آنها تا به حال همه با نزدیک شدن به نقد و بررسی “با بالاترین علمی یکپارچگی و من هیچ دلیلی برای تخفیف هر یک از مشاوره است که آنها به من داده است.” به عنوان او در گذشته ویلر توصیف خود را از اکتبر 2018 تصمیم به اخراج کمکی پنل به عنوان یک حرکت ساده باعث شده سازمان حفاظت محیط زیست مزمن شکست برای دیدار با پنج سال مهلت گذاشته شده در قانون هوای پاک.

بر اساس قاب زمان که او گفت: “ما باید برای گرفتن یک تصویر لحظهای بر اساس علم است که ما و توصیه هایی است که از مدیر دریافت هر دو از کارکنان و همچنین CASAC.”

فعلی سالانه استاندارد به صورت ذرات ریز است 12 میکروگرم در هر متر مکعب از هوا; از قرار گرفتن در معرض روزانه حد 35 میکروگرم در هر متر مکعب. سازمان حفاظت محیط زیست شغلی کارکنان تا به حال به این نتیجه رسیدند که شواهد و مدارک موجه برش سالانه آستانه به حداقل 10 میکروگرم اما هیچ تغییر مورد نیاز روزانه را محدود کنید.

تحت یک جایگزین تحت بررسی توسط اتحادیه دانشمندان نگران این کمکی پنل از دانشمندان دور هم جمع غیررسمی در پاییز گذشته و به نام برای سفت کردن سالانه استاندارد به جایی بین 8 و 10 میکروگرم در هر متر مکعب از هوا به همراه کاهش محدود به روزانه چیزی در حدود 25 تا 30 میکروگرم است.

این ذرات همچنین استانداردهای پوشش ذرات درشت فنی شناخته شده به عنوان PM10 که در حال حاضر حمل آستانه قرار گرفتن در معرض روزانه 150 میکروگرم است. سازمان حفاظت محیط زیست شغلی کارکنان نشد زمینه را برای تغییر وضعیت موجود است.

تجدید چاپ از Greenwire با اجازه از E&E News. کپی رایت سال 2020 است. E&E فراهم می کند اخبار ضروری برای انرژی و محیط حرفه ای در www.eenews.net

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de