حماسه بازی های جدید Unreal Engine 5 به نظر می رسد بسیار باور نکردنی

بازی موتور نمی شود منتشر شده تا سال آینده, اما انسان آن را خوب به نظر می رسد.

با سلام و خوش آمد دوباره به پخش سیمی را مختصر و مفید از تمام این هفته را بزرگ اخبار بازی های ویدئویی. این هفته ما رو به روز رسانی در مافیا, Grand Theft Auto Vو موتور غیرواقعی. بیایید شیرجه رفتن در سمت راست.

حماسه آغاز بکار چشمگیر Tech Demo برای Unreal Engine 5

خوش آمدید به نسل بعدی. این هفته, حماسه بازی ها, یک شرکت است که باعث می شود بازی موتور و چاپ Fortnite پول عرضه یک tech demo برای Unreal Engine 5, جدیدترین تکرار آن محبوب Unreal Engine. یک موتور بازی است که مجموعه ای از ابزارها و چارچوب است که کمک به توسعه دهندگان ایجاد بازی های خود را و غیرواقعی 5 به نظر می رسد توانا و قدرتمند است. با توجه به واشنگتن پستنسخه ی نمایشی ویترین عمده تحولات تکنولوژیکی از جمله جدید پویا سیستم روشنایی و وسیله ای برای ارائه اشکال و بافت بسیار بالاتر هندسی جزئیات. به عنوان مثال یک مجسمه در نسخه ی نمایشی را می توان رندر با 33 میلیون مثلث دادن به آن سطح بصری تراکم و پیچیدگی است که هیچ کس واقعا هرگز دیده می شود در بازی های قبل.

موتور منتشر خواهد شد به طور کامل در 2021. سوال این است: وقتی اتفاق می افتد که خواهد شد بازی در واقع شبیه به این باور نکردنی نسخه ی نمایشی? شاید در نهایت اگر قبل از تکنولوژی های نمایشی مانند آن هر چیزی به رفتن هر چند در اوایل کار احتمالا نمی خواهد آمار این شجره نامه. اما مطمئن را نگاه خوب.

مافیا و عواقب آن در حال گرفتن Remasters به طوری که سرد

این مافیا بازی اشغال این فضایی عجیب و غریب به عنوان هر دو مهم است و کمی دستکمگرفتهشده. ظاهر می شود بر روی سطح به کانگستر محور Grand Theft Auto کلون آنها جالب و متنوع, جرم و جنایت, درام, هر یک از برقراری ارتباط زیادی در مورد دوران بازی در آن ساخته شده بود. پس از آن هیجان انگیز است که آنها در حال گرفتن remastered. به عنوان PC Gamer گزارش 2K عرضه خواهد کرد و نسخه قطعی از اول مافیا بازی در تاریخ 28 اوت است. من همیشه ضد و نقیض در مورد remasters و یا بازسازی از بازی های که در آن بسیاری از اصلی کارکنان به احتمال زیاد کار نمی کند در آن شرکت کنه اما این هنوز هم جذاب, بازی و این نسخه خواهد بود به ارزش چک کردن.

Grand Theft Auto V رایگان است و آن را تقریبا شکست حماسه فروشگاه بازی

اگر شما بازی بازی های بر روی کامپیوتر شما می دانید Grand Theft Auto V عنوان یک بازی است که اساسا هرگز به فروش می رود. آن را فوق العاده محبوب و اگر شما شده است انتظار برای انتخاب کنید تا یک کپی ارزان, شما به احتمال زیاد است که انتظار مدت زمان طولانی. که همه تغییر دیروز زمانی که حماسه فروشگاه بازی اعلام کرد آن را به عنوان جدیدترین بازی رایگان است که شما فقط می تواند مانند چنگ زدن به نگه داشتن به عنوان بخشی از ارتقاء در حال اجرا تا زمانی که ممکن است 21. پس از آن فروشگاه به سرعت سقوط کرد. به نظر می رسد که با توجه به PC Gamer, فروشگاه گرفتگی شد با غیر منتظره ای بالا ترافیک پس از اعلام این خبر و با تجربه اشتباهات جدی در حالی که برای. آن را در حال حاضر ثابت اما وای, چه کسی می دانست که بسیاری از مردم می خواست که بازی متعجب?

پیشنهاد هفته: Metal Gear Solid 2 بر روی Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3 و PlayStation 2 توسط Konami

Metal Gear Solid 2 یکی از بازی های مورد علاقه من در تمام دوران است. من با استفاده از آن بازی آن را در یک مدت طولانی نشسته در روزهای شنبه به عنوان یک نوجوان فقط در حال اجرا تمام راه را از طریق آن آهسته سوز فوق العاده جاسوسی حقیقی سایکودراما. آن را درخشان بازی در خفا و حتی بهتر از شوخی رقص برهنه کردن دور انتظارات مخاطبان برای تبدیل شدن به چیزی پست مدرن, عجیب و غریب و فریبنده. این هر دو مورد تحسین قرار گرفته و تفرقه و آن را سزاوار هر دو به همان اندازه شهرت. اگر شما هرگز بازی شما باید به. به طور جدی. شما باید.


بزرگ تر سیمی داستان
  • اطلاعات جنگ بیش از کلروکين کند شده است Covid-19 علم
  • ظهور یک هندو vigilante در سن واتساپ و مودی
  • به تازگی بیکار و برچسب زدن عکس برای سکه
  • Sci-Fi دارای یک یادآوری درس برای این بحران
  • همه گیر می تواند یک فرصت برای بازسازی شهرستانها
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de