اتحادیه اروپا علوم دفاع رئیس ثبت پس از بیمارستانها در حال تمام شدن بیش از coronavirus برنامه

مائورو فراری چپ اروپا شورای پژوهشی در 7 آوریل پس از آن شورای علمی به نام او فردی گری.

مجمع جهانی اقتصاد/گرگ Beadle/فلیکر (CC BY-NC-SA)

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

هفته گذشته پر سر و صدا استعفای مائورو فراری به عنوان رئیس جمهور €2.2 میلیارد شورای تحقیقات اروپا (ERC)—اتحادیه اروپا مهمترین حامی مالی از پژوهش های بنیادی—نشان داد شکاف بیش از آن رویکرد به پژوهش در coronavirus بیماری همه گیر. فراری خروج فقط 3 ماه به این کار همچنین نشان داد حدود یک ERC رئیس جمهور قدرت برای نفوذ در این دوره از بودجه آژانس که به خود می بالد در استقلال آن است.

در 7 آوریل همان روز فراری شدت پایین به عنوان ERC جمهور و صندلی از آن شورای علمی او منتشر شد بیانیه ای به فایننشال تایمزگفته او “ایمان از دست رفته در سیستم” و ناراحت شد توسط ERC تمایل به راه اندازی یک “ویژه برنامه” به آدرس COVID-19 بیماری همه گیر. اما روز بعد 19 سایر اعضای شورای علوم آمار بازگشت. در بیانیه تند شورای گفت فراری “نمایش داده می شود فقدان کامل از قدردانی برای علت وجودی از ERC.” آن همچنین پیشنهاد کرد که فراری تا به حال نادیده گرفته شده وظایف خود را برای حضور در پروژه های شخصی در ایالات متحده است. آن گفت: این شورا به اتفاق آرا خواستار استعفای خود را در 27 مارس.

اگر چه اتحادیه اروپا اختصاص داده است دیگر R&D پول برای coronavirus تحقیقات ERC مورد نیاز است توسط قوانین اتحادیه اروپا به طور انحصاری پشتیبانی از پایین به بالا پایه طرح های تحقیقاتی بدون علاقه خاص زمینه. در اواسط ماه مارس علم در شورای فراری رد تماس برای اقدام در coronavirus پژوهش است. در اطراف آن زمان فراری شد و همچنین بحث در مورد ایده های خود را با رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen. برای عضو شورای مایکل Kramer یک مدیر در موسسه ماکس پلانک برای رادیو نجوم فراری به نظر می رسید به رفتن پشت شورا بازگشت. “هنگامی که او شروع به خود را از ابتکار در کمیسیون ما گفته نمی شد,” او می گوید. آن را “آخرین قطره در سطل است.”

در مصاحبه ای فراری می گوید که او تا به حال هیچ وجه قصد نقض قانون منع تحقیقاتی خاص calls اما او معتقد است ERC باید بخشی از یک هماهنگ طرح تحقیقات بر روی این ویروس همراه با تأمین کنندگان مالی مانند نوآوری اروپا شورای. “من طرفدار یک تیم رویکرد” فراری می گوید.

فراری شروع کار در ماه ژانویه به عنوان یکی از بستگان خارجی اتحادیه اروپا سیاست است. متولد در ایتالیا او را صرف بیشتر از حرفه خود مشغول به کار در زمينه نانوپزشکی در ایالات متحده جایی که او یک شهروند. او در راس هوستون متودیست موسسه تحقیقات برای 9 سال قبل از بازنشستگی در سال 2019.

کار ERC رئیس جمهور بخشی-زمان 180-روز-یک-سال انتصاب. اما علم اعضای شورای احساس او صرف زمان بیش از حد در علمی و فعالیت های تجاری در ایالات متحده است. فراری نشسته در هیئت نوک پیکان داروسازی و پاره وقت, وابسته به استاد در دانشگاه واشنگتن در سیاتل است. او می گوید: او خارجی فعالیت های مورد تایید در پیشبرد توسط کمیسیون و استدلال می کند پیشینیان خود را نگه داشته و موقعیت های تحصیلی, بیش از حد.

اما جانت تورنتون یک ERC معاون رئیس جمهور و مدیر سابق اروپا بیوانفورماتیک موسسه می گوید فراری قلم جلسات مهم از جمله یکی در 26 فوریه با کارکنان کمیسیون به بحث در مورد مسائل مؤثر بر ERC استقلال و انعطاف پذیری. “این نشست خاص بود که واقعا مهم, یکی,” او می گوید. آن شب او به یک سخنرانی برای یک رویداد خیریه در لندن یک بیمارستان که رئیس هیئت مدیره عضو BrYet یک شرکت زیست فناوری تاسیس شده توسط فراری.

فراری می گوید که او تا به حال متعهد به رویداد خیریه بسیار زودتر و که او را به پیوستن به ERC جلسه توسط تلفن. او می گوید: هیچ کس تا کنون گفت: او خود را در حضور و یا فعالیت های دیگر بودند یک مشکل است که او را در کار بیشتر از قرارداد خود را مورد نیاز است. او را انکار می کند که او صرف زمان بیش از حد در ایالات متحده با اشاره به خانه او در بروکسل. “همسر من در حال حاضر می خواهد برای کشتن من چون ما در حال ترک آن خانه!”

فراری یکی از سه نام توصیه می شود با یک جستجوی مستقل کمیته به کارلوس Moedas اتحادیه اروپا تحقیقات کمیسیون در آن زمان است. هلگا نووتنی سابق ERC جمهور که خدمت در جستجو کمیته می گوید فراری نشان داد وعده. پس از او برداشت در مارس 2019, Ferrari آمد به صحبت با او در مورد شغل. “او درخواست بسیاری از سوالات خوب,” او می گوید. اما “او از خارج می آید و من فکر می کنم او فکر کرد که [ERC] در حال حاضر خود را مانند در اختیار داشتن یک شرکت.”

برخی تحقیقات رهبران تعجب می کنم که چرا فراری نیست راه دور از کار بی سر و صدا. “من فکر می کنم او آسیب شهرت خود را در حال حاضر انجام آنچه او می گوید:” آن Glover رئیس انجمن سلطنتی ادینبورگ و رئیس سابق اتحادیه اروپا در علم مشاور. اما فراری همچنان مصمم است که علم اروپا تأمین کنندگان مالی باید به انجام بیشتر در مورد این بیماری همه گیر. و او که قرار بود به توضیح خروج خود را با کلیشه در مورد تمایل به صرف زمان بیشتری را با خانواده اش, او می گوید. “روم با شل و ول بهانه ای که مردم در بزرگترین بحران از یک نسل؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>