اروپا قصد دارد به شدت تنظیم معرض خطر هوش مصنوعی فناوری

Self-driving cars یکی از در معرض خطر هوش مصنوعی برنامه های اتحادیه اروپا می خواهد به تنظیم.

درایو.ai/iStock

کمیسیون اروپا امروز پرده برداری از طرح خود را به شدت تنظیم هوش مصنوعی (AI) متمایز خود را از بیشتر هرزگرد رویکرد به تکنولوژی در ایالات متحده و چین است.

این کمیسیون پیش نویس قوانین جدید از جمله ممنوعیت “جعبه سیاه” هوش مصنوعی و سیستم های است که انسان نمی تواند تفسیر—به حکومت در معرض خطر با استفاده از فناوری از جمله در دستگاه های پزشکی و خود رانندگی اتومبیل. اگر چه مقررات خواهد بود گسترده تر و سختگیرانه تر از هر قبلی قواعد اتحادیه اروپا, کمیسیون اروپا, رئیس جمهور Ursula von der Leyen گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی امروز اعلام کرد این طرح که هدف این است که برای ترویج “اعتماد و ترس نیست.” این طرح همچنین شامل اقدامات برای به روز رسانی اتحادیه اروپا را تا سال 2018 AI استراتژی و پمپ میلیاردها دلار به R&D در دهه آینده.

این طرح هنوز نهایی نشده: بیش از 12 هفته کارشناسان گروه لابی و عمومی می تواند وزن در این طرح قبل از این کار از بتن پیش نویس قوانین آغاز می شود به صورت جدی. هر final مقررات نیاز به تایید پارلمان اروپا و دولت های ملی است که بعید است به این سال اتفاق می افتد.

اروپا در حال شکل گرفتن یک محتاط تر با رویکرد هوش مصنوعی از چین و ایالات متحده که در آن سیاستگذاران تمایلی به اعمال محدودیت در مسابقه برای هوش مصنوعی برتری. اما مقامات اتحادیه اروپا امید مقررات کمک خواهد کرد که اروپا رقابت با برنده شدن مصرف کنندگان اعتماد و در نتیجه رانندگی گسترده تر تصویب AI.

“اتحادیه اروپا تلاش می کند به ورزش رهبری در آنچه که آنها بهترین در آن بسیار محکم و جامع در چارچوب مقررات می گوید:” Andrea Renda, یک عضو کمیسیون مستقل گروه مشورتی در AI و هوش مصنوعی سیاست پژوهشگر در مرکز مطالعات اروپایی. Eleonore Pauwels یک هوش مصنوعی اخلاق محقق در مرکز جهانی در تعاونی های امنیتی می گوید که مقررات یک ایده خوب است. او می گوید وجود دارد می تواند عمومی “واکنش شدید” اگر سیاستگذاران نمی پیدا کردن جایگزین برای آنچه که او خواستار “نظارت سرمایهداری” در ایالات متحده و “دیجیتال دیکتاتوری” ساخته شده در چین.

این کمیسیون می خواهد قوانین الزام آور برای “در معرض خطر” استفاده از هوش مصنوعی در بخش هایی مانند بهداشت و درمان حمل و نقل و یا عدالت کیفری. معیار برای تعیین خطر عبارتند از ملاحظات از قبیل اینکه آیا کسی می تواند صدمه دیده—با ماشین خود رانندگی و یا یک دستگاه پزشکی به عنوان مثال—و یا اینکه آیا یک فرد کوچک می گویند در این که آیا آنها تحت تاثیر یک دستگاه تصمیم گیری مانند زمانی که هوش مصنوعی استفاده شده است در استخدام و یا انجام ندادی.

برای در معرض خطر حالات کمیسیون می خواهد برای جلوگیری مرموز “جعبه سیاه” AIs نیاز بشر نظارت. قوانین نیز حاکم بر مجموعه داده های بزرگ استفاده می شود در آموزش هوش مصنوعی و سیستم های تضمین این که آنها از نظر قانونی تهیه ردیابی به منبع خود را و به اندازه کافی گسترده به آموزش سیستم. “یک سیستم هوش مصنوعی باید از لحاظ فنی قوی و دقیق به منظور قابل اعتماد” کمیسیون دیجیتال تزار Margrethe بازرگانی در کنفرانس مطبوعاتی گفت:.

قانون نیز ایجاد مسئول است که برای یک سیستم هوش مصنوعی اقدامات مانند این شرکت با استفاده از آن و یا شرکت است که طراحی شده است. در معرض خطر برنامه های کاربردی را باید نشان داده شود مطابق با قوانین قبل از اینکه مستقر در اتحادیه اروپا است.

این کمیسیون همچنین در نظر دارد به ارائه یک “اعتماد AI” صدور گواهینامه برای تشویق به رعایت داوطلبانه در کم خطر استفاده می کند. سیستم های خبره بعد به نقض قوانین می تواند جریمه.

این کمیسیون می گوید آن را نیز “راه اندازی گسترده اروپا بحث” در صورت به رسمیت شناختن سیستم های یک فرم از هوش مصنوعی است که می تواند به شناسایی افرادی که در جمعیت بدون رضایت خود را. اگر چه کشورهای عضو اتحادیه اروپا مانند آلمان اعلام کرد قصد دارد برای استقرار این سیستم مقامات می گویند که آنها اغلب اتحادیه اروپا را نقض حریم خصوصی قوانین از جمله قوانین خاص برای پلیس کار می کنند.

Pauwels سابق کمیسیون رسمی می گوید: AI صنعت تا کنون نشان “فراگیر عدم هنجاری دید.” اما بازرگانی اشاره می کند که 350 کسب و کار ابراز تمایل به رعایت اصول اخلاقی کشیده شده توسط آن هوش مصنوعی گروه مشاوره.

جدید AI طرح نه تنها در مورد قوانین و مقررات. این کمیسیون خواهد آمد تا با یک “طرح اقدام” برای یکپارچه سازی هوش مصنوعی به خدمات عمومی مانند حمل و نقل و بهداشت و درمان خواهد شد و به روز رسانی آن 2018 AI توسعه استراتژی که شخم زده €1.5 میلیارد دلار به پژوهش است. این کمیسیون خواستار بیشتر R&D از جمله €900 میلیون دلار برای هوش مصنوعی “تعالی و تست مراکز” و صنعتی همکاری برای هوش مصنوعی است که می تواند سرمایه گذاری میلیاردها دلار. در کنار آن هوش مصنوعی طرح کمیسیون نیز مشخص شده یک استراتژی جداگانه برای ترویج داده های به اشتراک گذاری در بخش, برای حمایت از توسعه هوش مصنوعی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر