akindo/istockphoto اقتباس شده توسط M. Atarod/علوم

اتحادیه اروپا در تلاش است به نوبه خود آن علمی دلاوری به دستاوردهای اقتصادی با توجه به دوسالانه کمیسیون اروپا بررسی های اروپایی R&D عملکرد.

از 770 صفحه گزارش می گوید اروپا عقب ایالات متحده و چین در صنایع با تکنولوژی بالا با وجود علمی قوی و خروجی بالا و سرمایه گذاری عمومی است. این استدلال می کند که افق اروپا و آینده جانشین €77 میلیارد افق 2020 پژوهش و برنامه بودجه باید تقویت نوآوری با حمایت از فن آوری نوپا و شخم پول به پژوهش مشارکت با بخش خصوصی است. این کمیسیون منتشر شده در این گزارش امروز در کنار €1.85 تریلیون پیشنهاد برای postpandemic recovery برنامه ای که خواستار €94.4 میلیارد به صرف افق اروپا از سال 2021 به 2027.

بر اساس این گزارش اتحادیه اروپا محققان تولید یک پنجم از ترین در جهان اشاره نشریات در حالی که ایالات متحده منجر با 31.3%. چین سوم 17.5%. و اتحادیه اروپا, عمومی بخش R&D هزینه به عنوان یک درصد از تولید ناخالص داخلی است دوم تنها به کره جنوبی اگر چه اتحادیه اروپا سقوط به جایگاه چهارم در یک کراوات با چین که سرمایه گذاری بخش خصوصی در میان است در پشت کره جنوبی و ژاپن و ایالات متحده است.

در عین حال این قوی علمی خروجی و سرمایه گذاری عمومی نیست و تولید با تکنولوژی بالا اقتصاد این کمیسیون می خواهد برای دیدن. این گزارش نشان می دهد که برای هر یک میلیارد دلار راه اندازی در اروپا وجود دارد هشت در ایالات متحده و چهار در چین است. فن آوری اطلاعات و ارتباطات (Ict) اضافه کردن مقدار کمتر به اقتصاد اتحادیه اروپا از کره جنوبی و ژاپن و ایالات متحده یا چین و اتحادیه اروپا در بخش فناوری اطلاعات و ارتباطات نیز صرف کمتر در R&D.

“در اروپا شده اند نسبتا خوب در قرار دادن منابع به پژوهش های بنیادی است که منجر به افزایش در ثبت [و] افزایش در نشریات می گوید:” آندرس رودریگز-Pose اقتصادی جغرافی در مدرسه اقتصاد لندن. “ما شده اند بسیار کمتر مهارت در نظر داشتن یک برنامه جامع و اروپا گسترده سیاست نوآوری.” در R&D دولت های اروپایی “قرار داده اند منابع به طور عمده در ‘R’ و اغلب آنها فراموش کرده اند در مورد ‘D’,” او اضافه می کند.

برای تشویق کسب و کار به سرمایه گذاری در فن آوری های جدید اتحادیه اروپا بودجه تحقیقات صنعتی مشارکت به ارزش میلیاردها یورو در زمینه هایی مانند حمل و نقل هوایی پاک و هیدروژن سلول های سوخت. این نیز ارائه می دهد مستقیم کمک های مالی به تکنولوژی راه اندازی و زمانی که افق اروپا راه اندازی در سال آینده این طرح به آنها ارائه سهام سرمایه گذاری بیش از حد.

اما هانس اولاف هنکل یک عضو سابق پارلمان اروپا و رئیس جمهور سابق از لایبنیتس انجمن می گوید او دیده می شود این همه قبل از. هر چند او در حمایت از بودجه پایین تا تحقیقات پایه Henkel استدلال می کند که پس از سال 1980 اتحادیه اروپا برنامه های تحقیقاتی باید اساسا بوده است در مورد یک چیز “به عقب” در رقابت اقتصادی برای اولین بار با ژاپن و سپس ایالات متحده و در حال حاضر چین است. “تنها چیزی که آنها انجام دهید این است که قرار دادن پول در هزینه مالیات دهندگان به غول پیکر, برنامه,” او می گوید. “هنگامی که آن را نتواند آنها قرار داده و پول و حتی بیشتر به این برنامه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im