حتی محصولات طبیعی می تواند مضر برای جنین

محصولات گیاهی مصرف شده توسط زنان باردار از طریق رژیم غذایی خود را در حال شکسته روده microbiota به مواد شیمیایی که برخی از آنها می تواند به عبور از جفت مانع و رسیدن به جنین. این مواد خارجی می تواند آسیب جنین حتی اگر آنها از “منشا طبیعی است.” محققان در این گروه برای تحقیقات پزشکی (DBMR) در دانشگاه برن و Inselspital بیمارستان دانشگاه برن بنابراین هشدار می دهند در برابر کم بها دادن به جلوه های از این مواد.

تمام پستانداران از جمله انسان در حال استعمار توسط میلیاردها میکروب. این عمدتا زنده در روده ما اما که همچنین می تواند در دستگاه تنفسی روی پوست و مجاری ادراری. در گوارش گروه تحقیقاتی گروه پزشکی Reserarch (DBMR) در دانشگاه برن و در بیمارستان دانشگاه برن Inselspital استفانی Ganal-Vonarburg و اندرو مک فرسون بررسی تعامل این خوش خیم روده میکروب با ارگانیسم میزبان. تاثیر مثبت فلور روده در سیستم ایمنی بدن ما به رسمیت شناخته شده برای یک مدت زمان طولانی. جالب است که حتی مادری روده microbiota در حال حاضر دارای یک efect در رشد کودک سیستم ایمنی بدن در دوران بارداری و همچنین بلافاصله پس از تولد. در یک مقاله منتشر شده در مجله علوماستفانی Ganal-Vonarburg و اندرو مک فرسون وارد آخرین دانش از حدی که مادری فلور روده درگیر در رشد کودک سیستم ایمنی بدن. آنها همچنین شواهدی وجود دارد که اثرات گیاه بر اساس موادی که زنان باردار مصرف از طریق رژیم غذایی تا کنون دست کم گرفت در تحقیقات و ممکن است در برخواهد داشت خطر بالقوه به دنیا نیامده است.

جفت تنها ارائه می دهد حفاظت بخشی

دانشمندان همیشه فرض بر این است که در حال توسعه جنین و جنین رشد در یک محیط کاملا استریل در رحم یعنی در شرایطی که استعمار میکروب و استعمار با micorbes تنها طول می کشد محل در زمان تولد. “با این حال جنین است نه محافظت در برابر متابولیت های میکروبی است که از سرچشمه مادری فلور روده می گوید:” Ganal-Vonarburg. جفت تنها ارائه می دهد حفاظت بخشی و انتقال میکروبی مواد منجر به بلوغ فرزندان ذاتی سیستم ایمنی بدن در حال حاضر در دوران بارداری است. مطالعات قبلی توسط این گروه در اطراف Ganal-Vonarburg و Macpherson نشان داده اند این. “آن است که مشترک برای زنان باردار به دارو با احتیاط و تنها پس از مشورت با پزشک خود از آنجا که بسیاری از داروها می تواند به عبور از جفت و تداخل با رشد کودک است. اما بسیار کمتر شناخته شده است که در مورد آن به طور طبیعی مواد در رژیم غذایی می تواند به انتقال به جنین و تا چه حد این می تواند مفید و یا مضر برای رشد کودک سیستم ایمنی بدن” توضیح می دهد که Ganal-Vonarburg.

حتی مواد گیاهی باید با احتیاط به کار گرفته

همراه با اندرو مک فرسون او در حال حاضر خلاصه انتشار نتایج تحقیقات و شواهد که محصولات سوخت و ساز بدن از رژیم غذایی نمی تواند تنها به طور مستقیم در رسیدن به مادری ارگانیسم و در نتیجه به جنین در حال رشد اما این که اغلب رخ می دهد تنها پس از سوخت و ساز بدن از طریق فلور روده. این امر همچنین به مصرف محصولات گیاهی مانند خارق العاده که در نظر گرفته به خصوص سالم در طول بارداری مانند توت goji یا دانه چیا: “اگر چه گیاهان محصولات ‘طبیعی’ مواد آنها همیشه به اصطلاح xenobiotic که مواد خارجی به بدن و باید به کار گرفته شود بسیار دقت می گوید:” مکفرسون. “به خصوص زمانی که زنان باردار به محصولات مبتنی بر گیاه در مقادیر زیاد.”

Ganal-Vonarburg و Macpherson توصیه می کنند که مطالعات آینده باید بررسی است که مواد طبیعی می تواند مفید و یا اثر منفی بر رشد جنین و چه تاثیر تفاوت در مادرانه فلور روده می تواند در این فرایند است.

چگونه سیستم ایمنی بدن ما توسعه

به محض عبور نوزاد از مادر تولد کانال استعمار از آن سطوح بدن با خوش خیم فلور آغاز می شود. بیش از چند سال اول آن بالغ به یک مجتمع جامعه از میکروب است. تاثیرات خارجی مانند زایمان (خود به خود زايمان سزارين) و همچنین تغذیه (تغذیه با شیر مادر و یا فرمول تغذیه) باید در دراز مدت تاثیر در این روند است. در موازی کودک توسعه سیستم ایمنی بدن. آن است که در حال حاضر ثابت شده است که برخی میکروبی محرک در این دوره در اوایل شکل سیستم ایمنی بدن مادام العمر.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه برن. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>