‘هر روز یک سورپرایز جدید.’ در داخل تلاش برای تولید محبوب ترین در جهان coronavirus ردیاب

لورن گاردنر از دانشگاه جانز هاپکینز در بالتیمور با گروه COVID-19 جهانی داشبورد

را کرک/دانشگاه جانز هاپکینز

علم‘s COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

بسیاری از وب سایت آهنگ ویرانگر گسترش بیماری و مرگ ناشی از آن در حال حاضر-همه گیر coronavirus از سازمان بهداشت جهانی (WHO) در نقشه جهانی به نیویورک تایمز‘s چوب خط حساب کردن از ایالات متحده آمریکا موارد در سطح شهرستان. اما یکی از قدیمیترین آنلاین داشبورد اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز تبدیل شده است رفتن به جایی برای آخرین اطلاعات در coronavirus بیماری 2019 (COVID-19).

با آن سیاه و سفید نقشه جهان پراکنده شده با دایره قرمز و جهانی کشور و دولتی تعداد موارد مرگ و میر و بهبود این COVID-19 Coronavirus جهانی موارد ردیاب چوب به اصول اولیه—بدون علاقه داشتن به نمودار. در عین حال این سایت که می شود بیش از 1 میلیارد بازدید در روز تبدیل شده است و معتبر ترین منبع برای COVID-19 مورد داده است. آن است که مورد استفاده توسط سازمان های خبری و سازمان های دولتی در سراسر جهان است. خود داشبورد کپی شده توسط ایالات متحده و کشورهای. آن خال خال شده روی دیوار یک عکس از وزارت بهداشت و خدمات انسانی را coronavirus جنگ ،

پشت سایت لورن گاردنر مدیر شرکت هاپکینز’ مرکز سیستم های علوم و مهندسی که کار قبلی درگیر فضایی مدلسازی از شیوع سرخک و Zika ویروس. گاردنر صحبت با علمخودی در جمعه روز COVID-19 مورد پیشی گرفتن 1 میلیون نفر در سراسر جهان با بیش از 50 ، 000 مرگ و میر. این مصاحبه ویرایش شده برای وضوح و اختصار.

س: وجود دارد بسیاری از سایت های ردیابی COVID-19 موارد است. چگونه شما در بالا آمده?

یک: احتمالا به خاطر آن بوده است در اطراف طولانی ترین. ما آغاز شده در ژانویه هنگامی که شیوع تقریبا فقط در چین است. من دانشجوی گراد Ensheng دونگ که چینی بود و شخصا علاقه مند است. در چند ساعت ما ساخته شده اصلی داشبورد. و روز بعد [22 ژانویه] من آن را در توییتر به اشتراک گذاشته و آن را بلافاصله محبوب شد.

س: داشبورد تساوی در صدها نفر از منابع که از اطلاعات به سایت که کل اخبار و رسانه های اجتماعی گزارش COVID-19. چگونه شما مطمئن شوید که آن را دقیق و نه دو شمارش ؟

یک: وجود میلیون ها چشم در آن تمام وقت. بنابراین اگر ما مردم رسیدن و تماس با ما بسیار به سرعت. ما دریافت هزاران ایمیل. ما خواهیم گفت: “هی تاپیک دو مورد جدید در اینجا است که شما در مورد نمی دانم.” ما همچنین در حال حاضر یک ناهنجاری تشخیص سیستم در محل است که به ما هشدار به اختلاف در این مورد گزارش می دهد که ما به طور خودکار جمع آوری.

ما نمی باید به نگرانی در مورد حلقه ها [که در آن داده های خود ما در حال تغذیه به ما به عنوان موارد اصلی]. وجود یک رسانه تجمع سایت برای ایالات متحده به نام 1point3Acres که ما به دنبال واقعا نزدیک است. ما را به ایالات متحده داده ها را از آنها و آنها را جهانی داده ها از ما. ما باید واقعا مراقب باشید به تنها مرجع ملی خود را داده است. اما نکته این است که اگر یک حلقه بدون یک گزارش [از COVID-19 موارد و مرگ و میر] را افزایش می دهد. بنابراین ما می دانیم که این اتفاق نمی افتد.

آنچه که من می خواهم برای همه متفاوت محلی مقامات بهداشتی برای حفظ بهبود خود به خود گزارش در یک راه است که ما می توانید در قرعه کشی داده ها به طور مستقیم از آنها و نه از رسانه های محلی گزارش.

س: می توانم شما را به ایالات متحده داده ها از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری?

A: شما می کنم. اما آنها تنها به ارائه دولت در سطح داده و آن را گاهی اوقات 24 تا 48 ساعت به تاخیر بیاندازد. وجود دارد هیچ چیز در یک سطح شهرستان.

Q: چگونه است که تیم خود را ؟

یک: در آن گروه است که حدود شش نفر. اما در اوایل هاپکینز رسیده و ارائه حمایت داخلی است. چون ما باد تا آمازون [cloud computing] سرور با همه تقاضا است. در حال حاضر آزمایشگاه فیزیک کاربردی [در هاپکینز] کمک می کند تا با مدیریت اطلاعات گزینش و فن آوری. Esri این شرکت که دارای نقشه برداری نرم افزار کمک می کند تا مدیریت پلت فرم. مردم در هاپکینز مدیریت رسانه و ارتباطات است. اما این گروه هنوز هم راه کوچکتر از آن باید برای آنچه که ما در حال انجام است.

س: چه کاری بود ؟ آیا شما کار در شیفت?

یک: برای بیش از 2 سال, ما در تلاش برای تصمیم گیری که در آن به جمع آوری اطلاعات از آنچه که داده شد, اعتماد, چگونه به جمع آن اعتبار آن است. ما در ابتدا همه چیز را به صورت دستی. در حال حاضر تقریبا همه چیز خودکار با عبور از چک در محل. داشبورد به طور خودکار به روز رسانی ساعتی. ما نیز در 24 ساعته چرخش شیفت برای چیزهایی مانند مسائل مربوط به سرور و اطلاعات گزینش. برای مثال ما یک دانشجوی دکتری مستقر در انگلستان است که ما در اوایل صبح شیفت.

این یک داوطلب مبتنی بر خدمات عمومی تلاش کنند. ما فقط در حال تلاش ما بهترین را به آن را به عنوان خوب به عنوان امکان پذیر است اما ما می دانیم که آن را کامل است.

Q; شما بدست توپخانه ضد هوایی برای تماس تایوان تایوان و در ابتدا با قرار دادن الماس شاهزاده کشتی کروز موارد در کشورهای ایالات متحده آمریکا است که اتفاق می افتد به در کانزاس است.

A: بله, هر روز یک سورپرایز جدید. جغرافیای سیاسی پیامدهای شده اند استرس زا و منحرف. من فقط می خواهم گزارش داده است که خواهد بود مفید و مناسب برای افرادی که در حال تلاش برای به دست آوردن دسترسی به آن است. این ویروس نیست در مورد مراقبت از مرزها.

تا دیروز ما تا به حال بسیاری از موارد بدون در محل اختصاص داده در تهی, جزیره, درست کردن سواحل آفریقا است که [یک محل در اقیانوس است که] صفر مختصات [طول و عرض جغرافیایی]. آن معروف است. من فکر کردم این یک محل بزرگ برای قرار دادن همه چیز را که نمی تواند به یک محل خاص است. اما که ناراحتی بسیاری از مردم به طوری که از بین رفته اند.

س: به عنوان تعدادی از COVID-19 موارد رشد می کند آن است که بیشتر کار می کند ؟

یک: این در واقع کمتر کار دستی در حال حاضر به دلیل آن را خودکار می باشد. ما صرف زمان بیشتری انجام انواع دیگر از تحقیقات در حال حاضر. تقریبا 90 درصد از منافع و تلاش در حال بازگشت به مدلسازی ریاضی در اطراف این بیماری است. ما در حال انجام در زمان واقعی ارزیابی ریسک از آنچه که در ایالات متحده با هدف تغذیه این نتایج به سیاستگذاران به می گویند: “در اینجا این شهرستان است که ما باید نگران فردا.” ما می تواند آن را انجام دهد بنابراین ما باید کمک به آن است.

س: شما در حال گرفتن مقدار خواب ؟

یک: آن طاقت فرسا است. ما انجام داده ایم این فیلم از ژانویه تاکنون است. ما کاهش یافته و هر چیز دیگری در آزمایشگاه است. و آن را احتمالا رفتن به این راه حداقل برای یکی دیگر از چند ماه. و من فکر می کنم ما می تواند به ردیابی شیوع برای یک سال. آن را نگه دارید در رفتن و تندرست اطراف در سراسر جهان است. پس از آن 110% تلاش برای اطمینان حاصل کنید. من فکر می کنم همه سلامت عمومی افراد مشغول به کار در این فضا احساس همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>