اخیر سری HBO سال ها و سال هاایجاد شده توسط سابق دکتر که showrunner Russell T. Davies, بسیار عالی بود, اما پرواز تحت رادار برای بسیاری از sci-fi طرفداران. داستان های علمی تخیلی سردبیر جان جوزف آدامز می گوید: او حتی نمی شنوند در مورد آن تا زمانی که آن را شروع به نشان دادن تا در لیست بهترین تلویزیون نشان می دهد از سال 2019.

“من فقط به طور کامل از دست رفته آن را به نوعی” آدامز می گوید در قسمت 402 از کامپیوتر راهنمای کهکشان پادکست. “راه آنها به بازار عرضه شده آن را فقط نوعی بازداشته و من را نمی شنوند و کسی در مورد آن صحبت در توییتر است که چگونه من تمایل به ارزیابی اینکه آیا یا نه من نیاز به سرمایه گذاری زمان من در یک نمایش است.”

پادکست


مجموعه شرح عادی انگلیسی, خانواده, لیون, بیش از دو دهه به عنوان زندگی خود را در حال طرح میتوانست با سیاست و فن آوری است. داستان های علمی تخیلی پروفسور لیزا Yaszek دوست دارد که نشان می دهد تمرکز بر بزرگ و متنوع ،

“هنگامی که شما به مسائل یکی از راه های که شما آنها را قابل کنترل است که برای کشف آنها را از طریق کوچک از خانواده,” او می گوید. “این یک راه عالی برای رسیدن به نه فقط داستان های علمی تخیلی مردم خارج از این ژانر که همیشه فکر می کنم که آن را در مورد” بی باک جوان مجرد رفتن به فضا به مبارزه bug-eyed هیولا.’ این به ما یادآوری می کند که داستان های علمی تخیلی است که یک چادر بزرگ و که وجود دارد مقدار زیادی از راه هایی برای تعامل با این مسائل است.”

نویسنده داستان های علمی تخیلی Tobias S. Buckell می گوید مخمصه لیون خانواده آن را آسان تر برای بسیاری از مردم برای همدردی با مبارزات طبقه کارگر است. “برای من نشان می دهد حتی خیلی در مورد ناکجاآباد” او می گوید. “این در مورد یک یقه سفید خانواده—به عنوان یک نتیجه از اتوماسیون و فقیر سیاسی انتخاب—راندند به نوع جهان است که آبی یقه مردم در برخورد با حق در حال حاضر.”

کامپیوتر راهنمای کهکشان میزبان دیوید بر Kirtley احساس نشان می دهد رفت ریل کمی به سمت پایان, اما به طور کلی او را تحت تاثیر قرار شد نشان می دهد شخصیت های که به نظر می رسد قابل ملاحظه ای واقعی حتی به عنوان آنها ایستاده در مسائل بزرگتر.

“به خصوص چهار قسمت من را در نظر باید خود را برای هر علمی تخیلی, فن و به خصوص هر علم نویسنده داستان از نظر یک مثال از اینکه چگونه به خوبی شخصیت های کشیده شده—بسیار انسانی-ظاهری شخصیت ها—در یک علم جهان داستانی” او می گوید. “من فکر می کنم این فقط یک قابل توجه مدل از آن است که هر کس باید سعی کنید به تقلید.”

گوش دادن به کامل مصاحبه با جان جوزف آدامز, لیزا Yaszek و توبیاس S. Buckell در قسمت 402 از ماهواره را Guide to the Galaxy (در بالا). و بررسی برخی از نکات برجسته این بحث زیر.

توبیاس S. Buckell در آینده:

“[پدر و مادر] شده اند مترقی ما استانداردهای اما پس از آن آنها نمی توانستم که خیلی بیشتر با دختر خود را زیرا آنها مانند ” این است بیش از حد.’ این یک نژاد مخلوط و شوهر و آنها در حال صحبت کردن در مورد چگونه آنها در حال رفتن به گرم و استقبال از او به خاطر آنها فکر می کنم او [نما] اما پس از آن زمانی که او توضیح می دهد که او transhuman آنها واقعا ناراحت است. هنگامی که او می گوید که او نمی خواهند به زندگی چیزی است که او می خواهد به ارسال به یک ماشین است که هدف او این است که اساسا—تا آنجا که آنها می توانید بگویید—به [مرتکب] خودکشی آنها مبارزه با آن است. … داستان های علمی تخیلی می تواند انجام این کار است. آن را ایجاد می کند که ناراحتی گفت: ‘یک روز به شما خواهد شد بیش از حد یک فرد قدیمی که نمی توانید بچه ها.’ و این بود تجربه جالبی را در حالی که تماشای آن به فکر می کنم در مورد آن.”

لیزا Yaszek در داستان های علمی تخیلی در مقابل dystopian داستان:

“بخشی از آنچه که من در مورد آن است که آن را به عنوان بسیار تخیلی به عنوان dystopian داستان. خود را از جهان است که نوع پیش فرض اما جهان ما زندگی می کنند در حال حاضر این است که نوع پیش فرض جهان است. من فکر می کنم آنچه که من در مورد این نمایش نیز وجود دارد که این عناصر که در آن همه چیز تغییر برخی از چیزهایی که کمی بهتر است. به نظر می رسید مانند آنها ترک خورده مصنوعی مواد غذایی مشکل است. من متوجه آن می آید در هزینه شغل افراد, البته, اما قادر به تغذیه مردم یک معامله بسیار بزرگ. و وجود دارد برخی تحولات است. من فکر می کنم این نوع جالب توجه است که آن را به طور کامل مانند خدمتکار داستانآن را در کل جهان به طور کامل پیچ در پیچ پایین و عقب رفتن. آن را مانند زندگی پویا است.”

دیوید بر Kirtley, در بمب هسته ای در داستان های علمی تخیلی:

“قسمت اول به پایان می رسد با ایالات متحده انداختن یک بمب هسته ای در این مناقشه جزیره—جزیره مصنوعی است که در چین ساخته شده است. شخصیت ها همه فکر می کنم آن را پایان جهان و دمدمی مزاجی اما سپس قسمت بعدی شروع می شود و زندگی را برای آنها—خیلی رفته به حالت عادی بازگشت. و ادیت که این “فعال صلح سبز’ نوع باعث می شود این نکته است که پس از هیروشیما اکثر مردم در غرب فقط رفت و برگشت به زندگی عادی خود. این چیزها اتفاق می افتد که به نظر می رسد مانند پایان جهان و پایان جهان برای مقدار زیادی و تعداد زیادی از مردم — اما پس از آن در نقاط دیگر جهان زندگی فقط می رود تقریبا به صورت عادی. من هرگز دیده می شود که در داستان های علمی تخیلی نشان می دهد. من انتظار داشتم که آن را به Mad Max شروع در قسمت 2.”

جان جوزف آدامز در هزاره پروژه:

“من واقعا دوست داشتم هنگ شا دائو مصنوعی, جزیره, داستان, زیرا این چیزی است که من در مورد سال و سال پیش. قبل از من حتی می دانستم که هر چیزی در مورد داستان های علمی تخیلی من خواندن این کتاب را به نام هزاره پروژهکه اساسا یک داستان تخیلی علمی کتاب غیرداستانی به شما آموزش چگونه برای ساخت یک علمی تخیلی آینده. این کتاب که نویسندگان داستان های علمی تخیلی می خواند و مانند ‘آه هی من می تواند یک میلیون داستان کوتاه از همه این چیزهای مختلف در اینجا.’ یکی از ایده ها وجود دارد این ایده از ساخت جزایر مصنوعی و آن را فقط منفجر عزیزم من کمی تخیلی خواننده ذهن من به ندرت دیده می شود هر کسی ترکیب است که به داستان های علمی تخیلی. بنابراین من فکر کردم آن را واقعا سرد بود به آن را ببینید در آینده نزدیک در این زمینه نشان می دهد.”


بزرگ تر سیمی داستان

  • در اینجا چیزی است که کارگردانی یک جنگ ستارگان فیلم است که واقعا دوست دارم
  • با حوصله یکشنبه ، شاید گرایی کلیسا چیزی که شما
  • دانشمند دیوانه نوشت که این کتاب در مورد چگونه به شکار هکرها
  • چگونه ما خود را آماده سفارتخانه ها برای حملات احتمالی
  • هنگامی که حمل و نقل و انقلاب ضربه دنیای واقعی
  • 👁 چگونه می توانم ماشین آلات یاد بگیرند؟. به عنوان خوانده شده آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im