هر کس در تلاش برای فروش تجهیزات پزشکی—حتی در LinkedIn

با ماسک و دیگر دنده محافظ در تامین کوتاه مدت دلالان و پنجره کارگزاران در حال پیدا کردن مشتریان در ارتباط با.

سه هفته پیش که است که می گویند یک ابدیت زنان در مادر من مینیاپولیس کتاب باشگاه تصمیم به راه اندازی یک شبکه داوطلب رانندگان به جمع آوری یدکی ماسک ، روپوش و دستکش—تجهیزات حفاظت فردی همه ما می دانیم در حال حاضر به عنوان PPE—از ساخت و ساز شرکت های ناخن سالن و افراد و تحویل آنها به بیمارستان های محلی. تقاضا آنقدر زیاد بود که آنها به زودی شروع به دوخت پارچه ماسک. سپس یکی از دوستانم به ذکر است که آن را آسان تر برای خرید تجهیزات در چین که در آن بسیاری از تجهیزات ساخته شده است. من تا به حال زندگی می کردند در شانگهای به مدت هشت سال و تا به حال به طور خلاصه کار به صورت یک واسطه دوست وجود دارد. من می دانستم که برخی از تامین کنندگان و توزیع کنندگان. چرا کمک نمی بيمارستان منطقه ترتیب سفارش فله برای PPE?

آن شب که من میگردین از طریق WeChat لحظات خوراک من متوجه یک چینی در تگزاس ارسال سفارش از PPE که او تا به حال موفق به ارسال از چین به دوستان در آستین. حمل و نقل از 300 ماسک وارد هموار. ناگهان او بهره از یک سیستم بیمارستان. او شروع به دنبال تنظیم یک مقدار بزرگتر حمل و نقل است. من پیوسته در شکار. در عرض چند روز من تا به حال قیمت نقل قول از تولید کنندگان متعدد.

در زمان عادی و بیمارستان و خرید خود را از PPE پزشکی توزیع کنندگان مانند McKesson و اصلی بهداشت و درمان است که مدیریت خود را متنوع نیاز دارد. توزیع کنندگان رسیدگی تدارکات منابع ضد عفونی کننده دست از یک تامین کننده و ماسک از دیگری است. این سیستم به خوبی کار می کند هنگامی که بیمارستان ها باید قابل پیش بینی نیاز دارد. اما در حال حاضر با پزشکی و موسسات دیگر که نیاز به ماسک رقابت feverishly در برابر هر یک از دیگر آنها تا به حال برای رفتن به خارج از معمول زنجیره تامین به آب تست نشده. با تقاضا برای PPE افزایش یک بازار خاکستری بریدن که ساکنان پنجره کارگزاران و دلالان و حتی scammers. برخی از این خریداران و فروشندگان اتصال بعید پلت فرم: LinkedIn.

LinkedIn است که متعلق به شرکت مایکروسافت, فرار کرده است, بسیاری از, انتقاد کارگردان در دیگر سایت های رسانه های اجتماعی بیش از چند سال گذشته. بر خلاف Facebook یا Twitter, آن را تبدیل به یک باتلاق از دروغ و یا سولفات; از آنجا که کاربران به طور معمول وجود دارد به کسب و کار تماس با ما و یا جستجو برای شغل آنها تمایل به عمران و حرفه ای. LinkedIn نیز یکی از معدود غربی سایت های رسانه های اجتماعی است که در چین مسدود و آن را به یک پلت فرم در دسترس برای چینی تامین کنندگان و کارگزاران به دنبال تماس های خارج از کشور. به منظور ادامه فعالیت وجود دارد LinkedIn مطابق با دولت چین قوانین که شامل سانسور. (آمریکا و مقامات اروپایی گزارش گفت که LinkedIn نیز توسط چینی ماموران که ایجاد پروفایل های جعلی برای جذب خارجی اهداف; LinkedIn می گوید آن را به طور فعال به دنبال طول می کشد و اقدام علیه حساب های جعلی.) من بیشتر به بررسی این سایت بیشتر فروشندگان دیدم هاوکینگ اجناس. برخی از پست ها تبدیل به مزایده مجازی با کارگزاران در تلاش برای شکست دادن هر یک از دیگر. دیگران انحطاط را به باطل حملات با کاربران یکدیگر را متهم قیمت-درآوردن و یا تقلب.

در این جهان پر هرج و مرج کارگزاران که در بازار پس از ماه ژانویه در نظر گرفته جانبازان. برخی از اتصالات به چین است. برخی دیگر از کرات cryptocurrency fintech و ماری جوانا پزشکی—سایر بازارهای مملو از خطر است. “همه و سگ خود را در حال حاضر در تلاش برای فروش تجهیزات پزشکی و خطرناک” گفت: Clive Greenwood یک مشاور در سوژو چین که انجام کنترل کیفیت در پزشکی عرضه کارخانه ها و کسانی که علنا انتقاد مردم که او معتقد است که دلالان در LinkedIn.

طولانی نیست پس از او آغاز شده و تلاش برای منبع لوازم پزشکی دوست من در تگزاس به من گفت که او نزدیک به از دست دادن. “من حتی نمی دانم که من می توانید اعتماد,” او نوشت. من به توافق برسند.

در ماه مارس به عنوان مرگ و میر در شهر نیویورک نصب شده و ساکنان این شهر به نام جاش Weinstein تغییر کارفرمای خود در LinkedIn به “نیویورک تاج عرضه” و مشخصات خود را به شرح “نیاز N95 3M 1860 یا 8210 برای دولت ها و بیمارستان ها در اسرع وقت.” او قبلا با تمرکز بر یک شاهدانه صنعت گروه او تاسیس کرده بود به نام CannaGather. یکی از با احساس خطر. “لطفا به من بگویید که شما مصرف نمی کنند.” او اظهار داشت: در کار به روز رسانی. “مردم در حال فروش رول کاغذ توالت برای 10 دلار است.”

Weinstein پاسخ داد که او فروش “ماسک های عفونی و آزمایش به بیمارستان ها و دولت ها” با “نه مستقیم به مصرف کننده است.” هفته آینده او با قرار دادن یک تماس در ارتباط با گفته او نیاز به منبع 1.5 میلیارد N95 3M ماسک بسیار پرطرفدار ماسک صورت فرسوده توسط کارکنان مراقبت های بهداشتی برای محافظت در برابر ویروس های انجام شده در قطرات موجود در هوا. بیش از 80 پاسخ در آمد از سراسر جهان از مردم ارائه واتساپ خود را اطلاعات تماس و شماره تلفن. یک کارگزار ارائه شده به فروش ماسک به صورت شیب دار قیمت از $6.60 هر. دیگران ادعا کرد که آنها تا به حال میلیون ها نفر از ماسک در سهام در ایالات متحده است. Weinstein به نظر می رسد به فروش آنها را به عنوان به خوبی. در یک پست جداگانه توسط یک فن آوری مدیر عامل شرکت که گفت که او به دنبال N95s برای شیکاگو خط مقدم کارگران Weinstein اظهار داشت: “می توانید 5 دلار یا بیشتر lmk.” زمانی که من messaged او کاهش یافته است به صحبت می کنند در تاریخ ثبت است.

یک coronavirus-اخبار مرتبط نوک ؟ ارسال آن به ما در [email protected]

به عنوان coronavirus نوردد و جهان, فناوری شرکت قول داده اند که برای مبارزه با اطلاعات غلط و قیمت-درآوردن. در اواسط ماه مارس, لینک, پیوست, Facebook, Microsoft, توییتر, و ق, و یوتیوب در یک بیانیه مشترک متعهد به مبارزه با تقلب و اطلاعات غلط. این شرکت همچنین قول داد برای ترویج اطلاعات قابل اعتماد هنگامی که اعضای جستجوی مطالب در مورد کوروناویروس. “مردم را با استفاده از LinkedIn برای پیدا کردن مشتریان نزدیک معاملات و ایجاد روابط. اما آن را کاملا قابل قبول نیست, به خصوص در حال حاضر برای کسی که خود را به استفاده از پروفایل LinkedIn و یا یک پست بر روی پلت فرم به نامناسب ترویج است که آنها باید از تجهیزات حفاظت فردی در دسترس برای فروش” گفت: گرگ اهمیت یک سخنگوی LinkedIn. “این هم یک تخلف آشکار از لینک های. تیم ما در حال کار به سرعت به این آدرس.” او افزود که مربوط به کاربران را تشویق می کند به گزارش محتوا یا پروفیل که آنها بر این باورند نامناسب هستند.

اما در حالی که آمازون و eBay را مسدود لیست جدید برای انواع خاصی از PPE به خصوص N95 ماسک های آن باقی مانده است ممکن است برای کارگزاران برای رسیدن به خریداران بالقوه در ارتباط از طریق آشکار گریز. با تغییر تیتر یا عنوان شغلی شامل عباراتی مانند “N95 3M” یا “یی” آنها اطمینان حاصل شود که پروفایل خود را می آیند تا در جستجوها برای این شرایط. یک گزارش منتشر شده در هفته گذشته توسط گروه تحقیقاتی مستقل شبح داده یافت که فروشندگان نیز هاوکینگ ماسک با استفاده از Instagram حساب.

یکی از دیدگاه چپ در Weinstein را نوشته بود و توجه احتیاطی از مسیحی وبر که در تامین تجهیزات به دولت و تیم های واکنش اضطراری. “3M است که فروش مستقیم به دولت و نه به غیر نظامیان” او هشدار داد خریداران بالقوه است. هنگامی که من به نام وبر که زندگی در کالیفرنیا و او به من گفت که وجود دارد بسیاری از کارگزاران درگیر در معاملات است که آنها گاهی اوقات تکراری یکدیگر را تلاش. “یک مرد را تماس دو یا سه نفر کسی دیگر خواهد بود تماس با این دو یا سه نفر و معلوم می شود این دو نفر در حال تلاش برای فروش به هر یک از دیگر همان محصول است که واقعا وجود ندارد. آن را مانند یک کارگزار دایره حرکت تند و سریع.” (قبل از Covid-19 شیوع وبر در درجه اول به فروش می رسد یک پنجره چادر او را اختراع به نام Shiftpod. او به پایان رسید تا در PPE کسب و کار پس از کارخانه چینی ساخته شده است که چادر روشن ساخت ماسک ماسک های جراحی و Tyvex مناسب.)

شخص دیگری که در پاسخ به Weinstein ارسال شد Thomas J. Scott, CBD گر و بازاریاب دیجیتال که مشخصات لینک شد با عنوان “3M 8210 1860 N95 ماسک صورت فولاد ماسک پزشکی ، Coronavirus ضد عفونی کننده دست – ساخته شده در ایالات متحده آمریکا.” او ادعا کرد که “100s از میلیون ها نفر [از N95s] در اروپا و کشورهای مختلف.” در دیگر, لینک, مطالب, او گفت که او تا به حال 100 میلیون N95 3M ماسک “روی زمین” در ایالات متحده که خود را حداقل سفارش 5 میلیون قطعه است.

اسکات گفت: من در WhatsApp است که ساختار و روند N95 معاملات مشابه است که برای CBD. “این نوع از کسب و کار مناسب است تا کوچه من,” او گفت:. او به من گفت که او با تمرکز بر “بیمارستان و سیستم مراقبت های بهداشتی دولت اولین پاسخ دهندگان متحده” اما که او آغاز تماس با خریداران در ارتباط هستند که بیارتباط به آن دسته از موسسات به دلیل گاهی اوقات آنها در نهایت چک کردن. “شما نمی توانید بگویید که تا زمانی که شما کشف هر خریدار,” او گفت:.

در اوایل ماه آوریل او نوشت: diatribe در LinkedIn در مورد کاربرانی که پیشنهاد او در طرف اشتباه از قانون است. “ما در تماس با وزارت دادگستری و در خط با تمام دستورالعمل های خود را با توجه به قیمت درآوردن بنابراین هر کسی که می خواهد برای تماس با من می توانید بروید fucks [sic] خود را و آنها را به یک طرح دعوی در دادگاه فرستاده خود را به آدرس پست سفارشی,” او نوشت. وقتی از او پرسیدم در مورد انطباق در واتساپ او به من گفت که یکی از همکاران خود شده بود در تماس با یک “نهاد دولت” با توجه به قیمت درآوردن دستورالعمل.

پس از من به ارمغان آورد پروفایل افراد مختلف به توجه شرکت LinkedIn گفت: این امر محدود کردن آنها. از روز شنبه هر چند جستجو برای “N95” هنوز هم آورده PPE کارگزاران.

دو هفته به تلاش من برای PPE تماس با ما که با این نسخهها کار در منابع فرستاده من یک ویدیو که گردش در WeChat چینی رسانه های اجتماعی و برنامه پیام رسانی. در این دوربین تابه در سراسر پشته از جعبه های مقوایی در یک انبار در تامز ریور, New Jersey, و یک مرد می گوید که حاوی سه لایه ماسک های جراحی. “ما 500,000 واحد برای جی آویگدور آماده به کشتی” او می گوید. او زوم در یک کارتن که چاپ شده است در یک طرف با غذا و دارو آرم. “همانطور که می بینید FDA تایید است.”

هفته قبل آویگدور تا به حال نوشته شده از یک درخواست در LinkedIn. او نیاز N95 ماسک. “اگر شما در انبار یا هر کسی که می کند لطفا به من پیام! به دنبال پر کردن بسیار سفارش های بزرگ!” آویگدور مدیر عامل یک شرکت در لانگ آیلند به نام سرعت گروه سرمایه می دهد که وام به کسب و کارهای کوچک. زمانی که من به او گفت که کسب و کار خود را تا به حال چرخد و به تهیه PPE در طول گسترده تر اقتصادی shutdown: “هیچ کس نیست که صدمه زدن به. من شنیده ام یک نفر می گویند که این بهترین زمان از سال را برای آنها—مگر اینکه شما در عرضه های پزشکی و کسب و کار.”

آویگدور به من گفت که او در واقع تامین کنندگان در چین و هند و مکزیک اما برخی از مشتریان درخواست موجودی است که در حال حاضر در ایالات متحده است. او رفته بود در LinkedIn دنبال یک منبع محلی برای N95s. پست خود دعوت پاسخ از فروشنده مستقر در بمبئی است که در جای دیگر در ارتباط با ادعا کرد که 30 میلیون از ماسک در ایالات متحده و یک بازاریاب دیجیتال که مشخصات عکس را به او نشان داد shirtless. آویگدور گفت: او به خرید جداگانه از تامین کنندگان معتبر. او گفت که او به فروش می رساند به بیمارستان ها و خانه های پرستاری و مشتریان شرکت های بزرگ هرگز به redistributors و او به طور معمول سود را بدست آورده 5 تا 10 سنت در هر فولاد ، او اضافه کرد که او به تازگی اهدا حدود 70,000 فولاد ماسک به خانه سالمندان محلی و اولین پاسخ دهندگان.

می توان آن را دشوار است به تشخیص مفید کارگزاران از دلالان. برخی از فروشندگان در ارتباط با ادعای به انبارها پر از میلیون ها سال 1860 یا 8210 مدل N95 ماسک در قیمت های مختلف از $5.10 دلار 6.60 یک قطعه. 3M فروش توزیع کنندگان این همان مدل برای $1.02 دلار 1.31 با توجه به 3M سند در ابتدا منتشر شده در تاریخ 31 مارس و به معنای تضعیف قیمت-درآوردن. جمعه گذشته 3M شکایت کرد نیوجرسی شرکت به نام عملکرد عرضه LLC ادعا آن بود به دروغ گفت که یک عامل تولید کننده. عملکرد عرضه به اتهام ارائه میلیون ها نفر از N95 ماسک به شهر نیویورک برای تا $6.35 هر یک معامله به ارزش 45 میلیون دلار. “[U]nsavory شخصیت خود ادامه بده به استفاده از مراقبت های بهداشتی کارگران اولین پاسخ دهندگان و دیگران در زمان نیاز و تجارت شهرت 3M نام تجاری و علامت های” طرح دعوی در دادگاه مدعی. عملکرد عرضه نمی تواند نظر رسیده است.

در مارس 25, وزارت بهداشت و خدمات انسانی با صدور اطلاعیه منع احتکار و یا قیمت سنگ آهن در بازار با 15 نوع از PPE. هر دو 3M و وزارت دادگستری تعیین کرده اند تا قیمت درآوردن خطوط تماس ویژه و فدرال را آغاز کرده اند که به بازداشت. “اگر شما در حال گردآوری بحرانی تجهیزات پزشکی به منظور فروش آن با قیمت های گزاف شما می توانید انتظار یک دست کشیدن در درب خود را” دادستان کل ویلیام Barr گفت: در آزادی مطبوعات. چهار روز پس از HHS اخطار صادر شد ماموران اف بی آی نشان داد تا خارج از بروکلین خانه باروخ Feldheim که تا به حال در اختیار او 192,000 N95 ماسک 130,000 فولاد ماسک و 598,000 پزشکی-درجه دستکش. مقامات گفت: Feldheim به حال متهم دکتر 12000 دلار برای یک مجموعه ای از PPE—حدود 700 درصد نشانه گذاری از قیمت طبیعی است. زمانی که این عوامل توضیح داد که آنها می خواستند به ماندن در یک فاصله امن و دور از او Feldheim گفته سرفه بدون پوشش دهان خود را و به آنها گفت که او تا به حال Covid-19 با توجه به شکایت در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در نیوجرسی. Feldheim وکیل James T. Moriarty, کاهش یافته است به نظر.

Feldheim به نظر می رسد فروش املاک تجهیزات پزشکی. برخی از معامله گران فروش ممکن است چیزی بیش از vaporware. دن هریس یک وکیل در سیاتل که به توصیه در کسب و کار معاملات در چین گفت که او به تازگی یک تماس از یک مشتری که سفارش حمل و نقل از ماسک محافظ. به جای آنها ماسک هالووین. (او نمی دانست چه نوع است.) “شما تعجب که چرا آنها زحمت ارسال ماسک هالووین و نه از هیچ چیز در همه؟” هریس گفت. پاسخ او گفت که از آن اقدام به خرید آنها را در زمان. زمانی که یک سفارش کشتی یک خریدار می شود اثبات حمل و نقل و در هفته که ماسک هالووین در آب کارخانه می تواند کلاهبرداری از خریداران دیگر.

بسیاری از PPE خریداران و فروشندگان در حال ساخت مشروع تلاش برای به دست آوردن تجهیزات به خط مقدم کارگران است. عملیات ماسک های غیر انتفاعی تشکیل شده توسط انجمن جانبازان صنعت با تجربه کار در هر دو ایالات متحده و چین, مکان های سفارشات عمده برای ماسک از FDA تایید شده تولید کنندگان در چین و حرکت آنها را به دولت ها و بیمارستان ها در هزینه. “کلاسیک پزشکی زنجیره تامین شکسته است” گفت: Robin Chan, بنیانگذار بز سرمایه در سان فرانسیسکو و از مؤسسین عملیات ماسک. “در نهایت آنچه مهم است این است که خط مقدم پزشکی ندارد دنده محافظ مناسب برای به راه انداختن این جنگ ،

تلاش های خود شده اند پیچیده و پر هرج و مرج پاسخ دولت فدرال است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اول گفته متحده برای پیدا کردن خود را در تجهیزات حفاظتی یک فرایند است که فرماندار نیویورک اندرو کومو نسبت به “بودن در eBay با 50 کشورهای دیگر است.” سپس زمانی که ایالات متحده را در پیدا کردن منابع با کیفیت لوازم پزشکی, مقامات محلی و مدیران بیمارستان می گویند که سازمان مدیریت اضطراری فدرال در برخی موارد آنها را تصرف کردند. (FEMA گفته بود که اولویت PPE تحویل به Covid نقاط داغ اما که آن را تصرف هر محموله.) در کشورهای در ضمن بیمارستان سیستم اغلب با پیدا کردن خود را محافظ دنده—به عنوان خانه های پرستاری گروه خانه و زندان. “وجود دارد کاملا ناهماهنگ با عجله به خرید چیزهای گفت:” دیوید Chitayat مدیر عامل شرکت Genimex گروه قرارداد شرکت تولیدی است که منابع PPE از چین است.

در یک زنجیره تامین کارگزاران می توانید اضافه کردن مقدار با کمک دامپزشک تامین کنندگان و نظارت بر حسابرسی, بازرسی, و سایر فرم های کنترل کیفیت. بسیاری از مردم به نظر می رسد که شروع به پریدن کرد به PPE تجارت به سادگی به جمع آوری یک کمیسیون, اگر چه, و یا برای ساختن یک جفتک سریع به عنوان قیمت تجهیزات می رود تا روزانه. “مشکل در این بازار است که لایه بر لایه های واسطه” گفت: Renaud Anjoran تولیدی زنجیره تامین حسابرس مستقر در هنگ کنگ است. “هنگامی که شما ببینید کسی که می گوید:” من یک منبع بسیاری از آنها حتی نمی دانند که این کارخانه است. آنها با فروش یکی از نمایندگی.”

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

هفته گذشته دولت چین معرفی مقررات جدید به منظور محدود کردن تولید تقلبی PPE. نتیجه این است که آن را تبدیل به سخت تر برای تامین کنندگان برای دریافت هر محصول در خارج از چین است. دن روگان خرید لوازم برای سوتا Hennepin County برای زندان, کلانتر, اتاق کار نوجوانان, امکانات و اولین پاسخ دهندگان. او به من گفت که او تا به حال مرتب خرید 45,000 ماسک از FDA تایید شده چینی تامین کننده است که در این شهرستان تا به حال در گذشته استفاده می شود. روزی که ماسک به علت حمل شود گفت: دولت چین مقامات مسدود حمل و نقل است. در حال حاضر او گفت: این شهرستان دارای تنها چند هزار N95s چپ. “ما واقعا در حال هل دادن سخت برای پیدا کردن هر چیزی.”

فروشندگان PPE گرفته اند-به وب تاریک به بازار در دسترس از طریق ناشناس مرورگرها مانند Tor. یک گزارش منتشر شده در مارس 6 توسط مدیریت ریسک شرکت بیضوی نشان داد که تاریک وب فروشندگان هاوکینگ N95 ماسک Covid-19 کیت های آزمایش و کلروکين قرص. یک فروشنده حتی تن به تن یک “تاج قفل کردن بقا بسته” متشکل از شاهدانه و کاغذ توالت.

پنهان کاری ممکن است غیر ضروری. روشن وب سایت فراهم می کند مقدار زیادی از فرصت برای حدس و گمان. PPE معامله گران به من گفت که بعد از جلسه در ارتباط با آنها اغلب حرکت به WhatsApp. Feldheim بروکلین مرد گران توسط FBI گرفتار شد و پس از او گفته و موافقت با فروش فولاد ماسک و لباس به یک دکتر که او را در یک گروه واتساپ به نام “ویروس 2020!”

تجارت تبدیل شده است به طوری مات است که برخی از خریداران دولت را آغاز کرده اند که درخواست برای اثبات زندگی ویدئوها. یک فروشنده فرستاده من یک درخواست از یک خریدار بالقوه برای “تصویری از محصول را از زوایای متعدد با نشانه گذاری بر روی ماسک به وضوح نمایش داده شود” که شامل اثبات این فیلم اخیر مانند یک شات از یک روزنامه با روز تاریخ در آن است.

من در تلاش برای ترتیب دادن یک سفارش فله. مادر من دوستان در ضمن در ادامه به دوختن ماسک و جمع آوری اهدا ماسک. هفته گذشته آنها کاهش یافته است آخرین مسافت در یک درایو-از طریق اهدای لین در ایالت مینه سوتا, بیمارستان های زنجیره ای. “زنان جوان با پوشیدن ماسک بیرون آمد به محافظ موارد از ما تنه” داوطلب راننده نوشت: در Facebook. “آنها بسیار بسیار با شوق و ذوق گفت: با تشکر از شما! آنها به نظر می رسید واقعا خوشحال برای دیدن کل باز نشده جعبه N95s.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de