کد 8 اساسا چنگ زدن به کیسه sci-fi نوع استعارههای. به قول Bill Hader را Stefon این فیلم همه چیز: superpowered X-Men-esque جهش dystopian نظارت هواپیماهای بدون سرنشین robocops که شبیه Chappie پس از درخشش تا تمثیل وضعیت بشر است. آن را در مورد یک پسر به نام کانر (Robbie Amell) در داستانی به نام شهر شهرستان لینکلن که در آن 4 درصد از جمعیت دنیا با توانایی های فراطبیعی است. (کانر در مورد او می تواند دستکاری برق است.) در این جهان متناوب مردم با قدرت باید ثبت نام کنید توانایی های خود را با دولت اما آنها اغلب کار کردن و کتاب و انجام ساخت و ساز و کارهای عجیب و غریب دیگر. کانر مادر مبارزه با بیماری ترمینال بنابراین او شروع به انجام جنایات به پرداخت برای او مراقبت. دوباره استعارههای. آن کار می کند: با وجود این واقعیت است که کد 8 هرگز بزرگ ملی از انتشار آن در حال حاضر در میان بالا 10 محبوب ترین چیز در Netflix بکشد در ایالات متحده است.

چگونه ؟ چگونه یک indie در, علمی تخیلی, فیلم, که فرود آمد در Netflix بکشد در آوریل 11, پیوستن به صفوف ببر پادشاه و اوزارک? بله بسیاری از مردم در خانه پناه در محل برای جلوگیری از گسترش coronavirus و این بدان معناست که آنها در حال حفر عمیق به جریان خدمات بایگانی. اما آنها می تواند برداشت کرده ام هر چیزی—چرا این ؟ واضح ترین پاسخ این است که این فیلم ، Robbie Amell و برادرش, Stephen Amell, هر دو ستاره در کد 8 و کمک مالی این فیلم با افزایش 2.5 میلیون دلار در crowdfunding سایت Indiegogo. Stephen Amell است Oliver Queen/Arrow سبز در CW نمایش فلش (رابی به نظر می رسد در نشان دادن بیش از حد) و هر دو از طرفداران اختصاص داده شده به پایگاه. به عنوان فیلم پیشرفت از یک سال 2016 فیلم کوتاه به آخرین تجسم آن دسته از جانبازان باید به دنبال همراه و شرکت در اعتیاد به مواد مخدره کمپین در رسانه های اجتماعی. آنها هیجان زده شدم وقتی این فیلم را محدود اجرا در تئاتر وقتی که می رفت به تصویری بر روی تقاضا. اکنون که شور و شوق را به انجام Netflix بکشد.

که کشش مهم است نه فقط برای کد 8 اما برای indie در کل. Netflix شده است معروف کم حرف در مورد آن بینندگان, تعداد, اما در ماه فوریه این شرکت اعلام کرد این خواهد بود با اضافه کردن یک ردیف جدید به همه صف که لیست 10 محبوب ترین نشان می دهد و فیلم در هر کشور است. کد 8 در حال حاضر در جایگاه سوم در این لیست اما فقط در 10 صفحه نیست feat کوچک است زمانی که یکی معتقد به همه چیز وجود دارد به تماشای Netflix بکشد. داشتن یک فیلم مانند کد 8 به کسانی که در صفوف ثابت است مخاطبان برای indie در, sci-fi عرضه می کنند و نشان می دهد که واقعیت به جهان—که تنها به تشویق بیشتر مردم به تماشای.

جلب توجه به کوچکتر و نشان می دهد شده است یکی از وعده های بزرگ از جریان از ابتدا. Netflix بکشد نگردند قفسه های آن با کوچکتر ارائه شده—به خصوص نوع برنامه نویسی—و در حالی که آن را نگه داشته و بسیاری از نویسندگان و مدیران و خدمه و بازیگران شاغل آن سخت است برای تلفن های موبایل و عموم مردم به دانستن اینکه آیا این تلاش ها موفقیت آمیز گسترده. در طول سال Netflix منتشر کرده است اطلاعات بدیهی است که سری محبوب مانند غریبه همه چیزاما همه چیز به نظر می رسید محبوس در جعبه سیاه است. زمانی که فیلمساز Ava DuVernay توییتی که Netflix سریال تا به حال دیده شده است توسط بیش از 23 میلیون حساب آن را ثابت کرد چقدر بزرگ اشتها بود برای داستان شبیه به داستان پارک مرکزی پنج. به عنوان DuVernay قرار داده و آن را “تصور کنید که اعتقاد به جهان نمی مراقبت در مورد داستان های واقعی از مردم سیاه و سفید. آن را همیشه به من غمگین … داستان ما از ماده و حرکت می کند در سراسر جهان. یک حقیقت جدید برای یک روز جدید است.” در انتشار آن اعداد DuVernay نشان داد محبوبیت سری نه تنها به طرفداران خود بلکه به آن پتانسیل طرفداران—که ممکن است ترغیب به تماشای آن را به دلیل محبوبیت خود را و برای تلفن های موبایل خود را.

کد 8بر خلاف غریبه همه چیز و یا زمانی که آنها را ببینید مانیست Netflix بکشد اصلی است. آیا این باد از Netflix بازاریابی دستگاه در پشت آن. این بدان معناست که بخش عمده ای از آن کشش با بینندگان است که اتفاق می افتد ارگانیک. فیلم های مستقل موسیقی, کتاب ها و رسانه ها از همه گونه های همیشه fandoms که به احتمال زیاد بزرگتر از آنها به نظر می رسد به چشم و اینترنت همواره کمک به آنها را رشد. کد 8 یک بازی سرگرم کننده فیلم; نه بزرگ اما این نوع از نوع تلنگر است که کمک می کند تا پد را بی راهاندازی مجدد و بازسازی این نوع است که باعث می شود مردم می گویند “هالیوود باید بیشتر از این است.” فیلم محبوبیت در حالی که آن را ممکن است یک اثر از بسیاری از مردم که در خانه گیر کرده و به دنبال چیز به دیده بان نیز نتیجه چیز دیگری: بینندگان مایل جدید بیشتر داستان های علمی تخیلی و ژانر فیلم. آن را ممکن است تکیه بر استعارههای اما ثابت می کند که اگر شما آن را به طرفداران خواهد آمد—و در حال حاضر هر کس آن را می داند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سبکی غیر قابل تحمل از عبور از حیوانات
  • چرا رشد درختان بسیار مهم برای مبارزه با تغییر آب و هوا
  • چگونه خانه خود را ارتقاء صوتی در حالی که شما در حال قرنطینه
  • جاوا اسکریپت چارچوب قرار می دهد که صفحات وب در یک رژیم غذایی
  • به ضرب و شتم coronavirus بالا بردن ارتش از بهبود
  • 👁 چرا نمی توانید AI درک علت و اثر ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de