در اینترنت از آینده هیچ چیز به نظر می رسد بر روی صفحه نمایش خود را بدون نیاز به تایید. مهار ویکیپدیا, شما باید یاد بگیرند که در مورد پیتزا مزارع و مجنون شرایط اطراف شاه ادموند دوم مرگ (مرگ او در حالی که گرفتن یک گه). در یک نقطه, شما به احتمال زیاد صدای جیر جیر در مورد آن عجیب و غریب دوره در سال 2019 زمانی که پیت Buttigieg عینک اوباما کشیدن در دوران ابتدایی خود را برای رئيس جمهور اجرا شود. یک شب قبل از عطفی در تخت خواب شما از طریق Instagram, توصیف یک آشنایی در خصوص تصمیم گیری برای خود را دنبال زیستی لینک به اشتراک فقط صفحه که در آن آنها را “حق بیمه” محتوا (عمدتا مرد). در این نسخه از مدینه فاضله خود را بسیار خود را!—وجود دارد تنها سعادت و گاه به گاه سرپرستی هرج و مرج است.

وجود دارد هیچ شیطانی الگوریتم نشان می دهد آنچه برای جریان که به دنبال و یا جایی که برای تعطیلات. هیچ نابکار آگهی پیگیری می گذرد. حریم خصوصی رسوخ اساسا وجود ندارد. وجود ندارد و وضعیت عمومی نشانگر هیچ قلبی-emoji آیکون nudging شما به میل چیزی است که شما در واقع نیست (اما دوست داشتم به هر حال از آنجا که دوست شما در آن نوشته شده و این که چگونه از دوستی با این نسخهها کار در اینترنت). همه چیز شما را خوانده و هر کس شما به دنبال برای یک بار به شما. در این دیجیتال عدن فرمان شما کنترل کامل.

فقط یک گرفتن وجود دارد: از آن نیاز به یک اشتراک ماهانه از $5. در واقع بسیاری از جنبه های خود را هماهنگ ساخته Shangri-La ضروری خواهد اشتراک. حتی شما—بله شما—باید یک مجموعه هزینه ماهانه برای اعضای خانواده و دوستان و همکاران و توییتر randos برای عضویت در تمام خود را بالا ردیف محتوا. این است که سن اشتراک ouroboros یک به طور مداوم تجدید چرخه جمعی (و گاهی اوقات خودت) خود حمایت که در آن هر کس می تواند اقامت خود را در حلقه برای همیشه لطفا برای.

اگر همه از آن برای تلفن های موبایل مانند عدم امکان مانند آن را تنها می تواند رخ دهد در برخی از bizarro جهان که در آن افراد مشهور از رئیس جمهور وجود ندارد و زمین است که در واقع درجه حرارت آن باید آن نیست. آن را تقریبا در اینجا است. اینترنت تبدیل همه چیز به کالا—در حال حاضر ساخته شده است در آنچه اقتصاددان جرمی ریفکین خواستار “دسترسی به روابط” که در آن “تقریبا همه از زمان ما است کالایی” و “ارتباطات و همدلی و تجارت [هستند] غیر قابل تشخیص.” فکر می کنم از آن را مانند یک باز اشتراک حلقه یا peer-to-peer, شیوه بودجه. مرز بعدی جهان است که در آن هر کس است یک تاثیر گذار است و ما همه فقط برای پرداخت و برای پرداخت مناجات کاملا سرپرستی خوردها.

در این آینده OnlyFans سازندگان مانند Clément کاستلی اساس. او در میان یک نسل از تاثیرگذاران که چهره های جدید از لخت-تمام اشتراک fandom. با عضویت گرا سیستم عامل crowdfunding و فن مبتنی بر اشتراک سایت—از Patreon به سرویس محور برنامه های مانند TaskRabbit—مردم مانند کاستلی تحویل می توانید دقیقا آنچه را می خواهید کاربران و کسانی که, کاربران, کسانی که طرفداران دقیقا همان چیزی است که آنها برای آمد. هیچ کس تا به محتوا فقط برای دریافت نظرات و درخواست تجدید نظر به توده ها و توده ها مجبور به مرتب کردن بر اساس از طریق همه چیز به آنها نمی خواهید برای پیدا کردن آنچه که آنها انجام یک تغییر است که تغییر خواهد کرد و نه فقط آینده کار می کنند اما اینترنت زندگی به عنوان ما خواهد آمد به آن را می دانم.

قطعه به قطعه این تحول است که در حال حاضر در نظر گرفتن نگه دارید. در Rifkin را در سال 2001 کتاب سن از دسترسی او پیش بینی یک جامعه نه بر خلاف یک ما به زودی باید که در آن “هر فعالیت خارج از محدوده روابط خانوادگی پرداخت می شود-برای تجربه یک جهان که در آن سنتی متقابل تعهدات و انتظارات واسطه با احساسات و ایمان و همدلی و همبستگی—جای خود را به روابط قراردادی در قالب عضویت پرداخت اشتراک پذیرش اتهامات نگهدارنده و هزینه ها.”

اگر چه در آن است در حال حاضر تنها coalescing تغییر شروع شد و حدود یک دهه پیش فقط به عنوان شبکه های رسانه های اجتماعی بودند تجهیز کاربران با این ابزار برای تبدیل شدن به یک آواتار از بی پایان خود-ایجاد یک ظاهر طراحی شده خود را هویت با این حال آنها مناسب دیدم. ترین در خواست سیستم عامل—به خصوص سه: Instagram, Twitter و Facebook—اولویت بندی فردگرایی و خود نام تجاری. در اطراف این زمان عمده crowdfunders نیز در رواج و وعده داده است که اگر پروژه به طور کامل تامین می شود همکاران را دریافت ویژه مزایای اضافی برای کمک های مالی خود را. در سال 2013 Patreon گسترش در مدل Kickstarter و GoFundMe باعث به اجازه می دهد “کاربران” برای انتخاب یک هنرمند در حال انجام حرفه خلاق اهدا ماهانه و نه فقط در یک زمان بر است. “Patreon تشویق سازندگان برای درمان این کاربران کمتر مانند خیریه حامیان و اعضای خریداری شده که ورود به یک باشگاه” یونس وینر گزارش ماه اکتبر گذشته به صورت سیمی “حق آنها را به منحصر به فرد قدرت پردازش این که آیا آن را دردار جلسات چت محتوا پاداش یا اوایل peeks در یک کار در حال پیشرفت است.”

در سال های پس, سیستم عامل را در بر داشت راه های جدید برای مهار fandoms برای سود. OnlyFans که اتخاذ یک مدل مشابه Patreon, بازی های برگزار شده در جذابیت تاثیر اقتصاد فریبنده حال بارگذاری-محبوب Instagrammers مانند Castelli, مربی, Badass کاس سابق MTV star مالکوم درامر ها risker مطالب پشت ماهانه paywall. در شش ماه از من گزارش شده در این سایت در سال گذشته از آن دو برابر شده است در اندازه با بیش از 20 میلیون کاربر ثبت شده و 200000 “سازندگان.” واضح است تقاضا برای این خط خطی از محتوا است. OnlyFans شروع به عنوان یک تاثیر گذار بهشت—آنها در نهایت می تواند خود را نشان می دهد که آنها تا به حال هرگز قبل و پول آن را انجام می دهند—اما آن را تا به آنجا گسترش آن ارائه شده است. سازندگان دیگر فقط اثرگذارندهها واقعیت تلویزیون ستاره فیلم هنرمندان یا #fitspo مبلغان انجیلی; آنها خود را به دوستان خود و همسایگان خود را از همکاران محلی خود را به متصدی بار که مرد در معامله گر جو که همیشه کیسه های مواد غذایی خود را فقط حق. این یک پیش نمایش از آنچه آمده است.

امروز به نظر می رسد بزرگتر ادغام اتفاق می افتد در سراسر-هیئت مدیره برای همه. همه ما در یک فرم و یا دیگری انتخاب خواهد شد اما به تمرین خود حمایت. تصور آینده ای که در آن Twitter و Instagram خصوصی اشتراک ماهانه گزینه برای کاربران با حساب قفل شده به نظر نمی رسد که دور. شاید برخی از سیستم عامل ارائه بسته می پردازد. برای 10 دلار در ماه در یوتیوب شما را انتخاب کنید که پنج سازندگان شما می خواهید برای عضویت در که آنها را کاهش دهد.

این واقعیت جدید است که کمتر در مورد همه تبدیل به نام تجاری خود را و یا حتی تبدیل شدن به یک پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل و در هوی و هوس از mercurial فرفره اقتصاد آن خواهد بود که پایه ای برای زندگی و یا حداقل امرار معاش. آن را ایجاد یک آینده که در آن ما هرگز نمی تواند استطاعت به توقف کار و یا بهتر رتبهدهی نشده که در آن کار نمی کند در واقع مانند کار احساس. اکثر مردم هنوز هم این نوع از مشاغل آنها در حال حاضر زندگی می کنند اما آنها را فراهم خواهد کرد سرمایه اضافی آنها نیاز به دریافت عنوان زندگی هر فرد فقط می شود یکی دیگر از ها را به شخص دیگری خوراک. این تغییر را به طور کامل تغییر چگونه ما تعریف کار و آنچه در آن به معنی به نسل آمده است که پس از ما remapping ارتباط خود را به اینترنت و بسیاری از آن منابع است.

چندی پیش من در مورد نوشت: چرا اینترنت ممکن است کار بهتر است اگر بخش های خاصی از آن را تفکیک خطوط نژادی, دعوت به ذهن دیجیتال جوامع از گذشته است که رونق در انزوا—MelaNet, CyberPowWow, NetNoir آنلاین. حالا من تعجب می کنم اگر ممکن است این شکل واقعی که تفکیک طول می کشد یک نوع عمدی پارتیشن بندی به عنوان یک ماده در روزی مالی. چه من استدلال است نه خصوصی اینترنت—در این سرزمین خواب وخیال بسیاری از خدمات هنوز هم ارائه “رایگان” گزینه—اما به گونه ای طراحی شده که افراد می توانند هر یک از دیگر به طور معنی داری بیشتر. به عنوان Rifkin, پیش بینی بسیاری از ما روزانه تعاملات در حال حاضر “محدود کردن در شدت روابط تجاری.” اما این را ندارد به یک چیز بد است. ما هنوز یک انتخاب برای انتخاب کردن در. فکر می کنم از آن به عنوان یک اینترنت ساخته شده در اطراف بیشتر هدفمند اتصالات—تنها به چیزهایی که مردم و تجربیات ما می خواهیم.


بزرگ تر سیمی داستان
  • سیگنال است که در نهایت آوردن آن پیام های امن به توده ها
  • شاهزاده خانم های plantfluencers و صورتی کنگو کلاهبرداری
  • علامت هشداردهنده طول می کشد در بزرگ و با تکنولوژی روسی, جاسوس
  • چگونه یک فضای مهندس ساخته شده خود را دوار تلفن همراه
  • دیدار با کارگران معدن گوگرد خطر زندگی خود را در داخل یک آتشفشان
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 🎧 چیز نه صدایی درست است ؟ بررسي فايلهاي مورد علاقه ما هدفون بی سیم, هدفون soundbars و بلندگوهای بلوتوث

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im