همه چیز شما نیاز به دانستن قبل از خرید بازی کامپیوتر

قبل از ساخته شده است بازی رایانه مقرون به صرفه تر و قدرتمند تر از همیشه. قبل از اینکه شما پوسته برای یک, در اینجا برخی از مشاوره.

خرید بازی کامپیوتر استفاده می شود فقط برای افراد با پول بیشتر از زمان (یا احساس) اما بار کاملا تغییر کرده است. قیمت ها پایین آمده اند به نقطه ای که در آن ساختمان خود را نمی, شما صرفه جویی تا آنجا که آن را یک بار انجام داد. حتی اگر شما پرداخت قیمت حق بیمه شما می توانید قدرت پردازش مانند پشتیبانی و ضمانت و تخفیف اگر شما خرید از قبل ساخته شده است. اما قبل از اینکه شما شلاق از کارت اعتباری خود را, در اینجا برخی از چیزهایی که شما باید در مورد فکر می کنم برای اولین بار مطمئن شوید که از پیش ساخته شده برای شما مناسب است.

در حال حاضر زمان مناسبی برای خرید است ؟

هنگامی که آن را تا به حال واقعا در زمان مناسب به بازی های PC? آنها می توانند در مورد هزینه همان یک ماشین استفاده می شود بدون وارد شدن به مکان های سودمند و اثبات به عنوان شیک به عنوان یک بزرگ houseplant (بدون هوا-پاک کننده منافع). به ما گوش ، ما واقعا در رفتن در هر نقطه در حال حاضر و بر خلاف بسیاری از گیاهان و رایانه های شخصی بازی می تواند شما را در مورد یک دهه اگر شما سرمایه گذاری زمان و پول است.

بازی کامپیوتر خرده فروشان واقعا دفن لود چرا بازی عدد ارزش هر نقطه از $700 به $3,000. شما را رها نمی کند که پول فقط به بازی next-gen بازی با رزولوشن 4K و یا برای به دست آوردن مزیت رقابتی با ماوس و صفحه کلید دقت تیرانداز. رایانه های شخصی بازی ها اجتماعی بازی محیط زیست است. آنها را از دسترسی به یک اکوسیستم از بازی های چند نفره که در آن شما و دوستان و غریبه ها را اشغال همان فضای دیجیتال—در MMORPGs مانند World of Warcraftرقابتی بورس مانند Counter-Strike: Global Offensive, مانند MOBAs لیگ از افسانه ها و زیرساخت های PC gaming برنامه های از جمله اختلاف و بخار.

بازی رایانه های شخصی در حال کانال برای منفعل اجتماعی یک راه برای اقامت در تماس با homies و یا ایجاد امکانات جدید. بسیاری را می توان از قبل گفت: “جایی که ما افتادن’, پسران ؟ ” و امروز آنلاین آواتار به بیانی که تا کنون. آن را سخت به احساس تنهایی در قرنطینه و برای بسیاری از مردم رایانه های شخصی بازی شکل قلب خود را آنلاین روزانه اوراق قرضه.

“ما شاهد ده ها رقم از درصد افزایش در مقدار زمانی که مردم در حال بازی در خانه و ده رقم از افزایش در مقدار مردم بازی می گوید:” اینتل جنرال موتورز از دسکتاپ فرانک Soqui. “بازی نگه می دارد و مردم متصل است. اگر چه شما احساس انزوا در خانه آن را بسیار اجتماعی—شما می توانید چیزهایی مانند جریان بازی خود را رسانه های اجتماعی عناصر به صورت صوتی و متنی در بازی. گاهی اوقات مردم نمی با استفاده از بازی به بازی. آنها با استفاده از آن برای آویزان کردن و اتصال دوباره.”

چه قیمت ؟

Covid-19 انداخته است بسیاری از تولید جهان به شار. بسیاری از PC جزء تولید کنندگان مستقر در چین که ضربه سخت بود Covid-19. کامپیوتر محموله کاهش یافته است و هشت درصد در این سال با توجه به تجزیه و تحلیل شرکت Canalys\—بزرگترین افت از سال 2013.

از سوی دیگر هر دو AMD و Intel توصیف PC و PC قیمت جزء به عنوان پایدار در مصاحبه با سیمی. “ما خیلی دیده نشده نوسانات خارج از معمولی قیمت گذاری و رقابت است که ما در حال استفاده در صنعت ما می گوید:” فرانک أزور AMD را معمار اصلی از راه حل های بازی.

“ما دیده ایم قیمت نسبتا پایدار است اما این بدان معنا نیست که شما نمی خواهد یکی را انتخاب کنید تا در اینجا وجود دارد و بسته به تولید کننده می گوید:” اینتل Soqui. داده ها در PCPartPicker.com تأیید میکند; اگر چه قیمت برای کارت های گرافیک بالا رفت و سال گذشته آنها باقی مانده عمدتا پایدار بوده است. مانیتور و منبع تغذیه قیمت ها کمی بالا و پردازنده تا به حال کوچک یو پی اس و فراز زندگی. به طور کلی هیچ چیز عمده است.

PCPartPicker.com صاحب فیلیپ کارمایکل تکرار این احساسات یک ایمیل به در: “قیمت ها باقی مانده است نسبتا با ثبات است. با این حال ما شاهد یک کاهش قابل توجه در دسترس بودن. با بسیاری از قطعات خارج از بورس گرفتن نام تجاری خاص و یا مدل از قطعات شما می خواهید می تواند چالش برانگیز است.”

چه می توانم با یک بازی PC?

جواب واضح است “شما بازی ویدئی شما کونش.” اما رایانه های شخصی بازی باید تعداد زیادی از ن محدوده.

اجازه دهید بحث در مورد بازی اول است. اگر شما می خواهید به صرف قرنطینه بلندی بیش از یک رنگین کمان روشن صفحه کلید مکانیکی در یک اتاق تاریک بازی League of Legends و خوردن پیتزا یخ زده ما به طور کامل در پشت آن است. که محترم وجود دارد. آن را از بازی های PC—هارد سخت افزار در حال اجرا یک بازی هاردکور. بالا ترین سطح رقابتی پارسه و esports جوانب مثبت بازی بر روی یک PC بازی به دلیل آن را به طور کلی به معنی بیشتر دقت بیشتر وفاداری و کمتر لگ.

آنلاین چند نفره, بازی, شیوه زندگی است که فراگیر تر از آن تا کنون بود. (هر چند که گفت: نه خیلی.) شرکت های بازی متوجه شده اند که با ساخت بازی های خود را آسان برای تازه واردان به درک آنها می تواند به فروش بیشتر بازی ها و آیتم های بازی. که شاید بدبینانه مالی حساب شده سود بی شماری مبتدی کامپیوتر پارسه, کنجکاو برای بررسی کردن آنچه که همه سر و صدا بیش از سرپرستی یا Fortnite بود. موانع ورود به در حال گرفتن پایین تر با بسیاری از بازی های رفتن, رایگان-به-بازی و ارائه رایگان محاکمه بنابراین اگر شما می خواهید به شیب پا خود را به رقابتی چند نفره بازی دوستان خود را نمی تواند متوقف raving در مورد در حال حاضر است زمان زیادی است. به علاوه زمانی که شما در حال بازی به تنهایی شما می شود طبقه بندی شده اند به یک مهارت ردیف و همسان با دیگر بازیکنان تازه وارد تا زمانی که شما در دستگاه گوارش guud.

با یک بازی PC, شما همچنین می توانید واقعا تنظیمات خود را Witcher 3 بازی از طریق, اما قبل از اینکه شما را به شیرجه رفتن و خرید یک, در نظر بگیرید که چه نوع از بازی شما ممکن است می خواهم به بازی و جایی که آنها در دسترس برای پول کمتر است. در واقع همه چیز است فرود بر روی PC در نهایت به جز نینتندو بازی ها و بزرگ و پر جنب و جوش PC بازی indie در بازار در بخار و خارش است.io. در عین حال اگر شما بیشتر بازی AAA تک بازیکن بازی ها, بازی یک بازی کامپیوتر ممکن است یک سرمایه گذاری ارزشمند است. اگر چه آنها از تاریخ بسیار آهسته تر از سونی و نینتندو و مایکروسافت کنسول های اولیه خرید در قیمت بسیار بالا است. زمین برای بازی خواستار تک بازیکن بازی روی PC بازی این است که شما می توانید به روز رسانی سخت افزار خود را به عنوان بازی tech را بهبود می بخشد اگر چه اینتل Soqui می گوید که به طور متوسط پارسه تغییر در سیستم های جدید هر دو سال. که مقدار زیادی از پول!

از آنجا که تصویر از یک بازی کامپیوتر کاربر است به طوری متمرکز در اطراف بازی آن را آسان برای فراموش کرد که رایانه های شخصی بازی در حال بزرگتر از بازاریابی خود را زمین. آنها کل, کون, سیستم های سرگرمی. شما می توانید نگه دارید یکی در اتاق نشیمن خود را و تماشای Netflix کردن آن است. در احزاب و شما می توانید بازی شیر یا خط تا “lofi hip hop radio – ضربه به آرامش/مطالعه است.” شما می توانید کنترل و بازی نیمکت co-op محلی و یا بازی های چند نفره مانند Gang Beasts, Sonic All Stars Racing یا جادوگر افسانه ای. بازی رایانه های شخصی در حال کاره قطعه از فن آوری است.

رایانه های شخصی بازی دو عنوان بسیار عالی و قابل اعتماد و دفاتر خانه بیش از حد. (مگر اینکه خود کارفرما می پرسد همگان را به استفاده از اپل سخت افزار است.) اگر شما می توانید چشم پوشی از وسوسه برای گرفتن یک بازی سحر و جادو: گردهمایی عرصه در طول صبح خود را زوم نشست قدرتمند PC بازی ممکن است کمک به افزایش بهره وری خود را. به علاوه با لوازم جانبی خود را راه اندازی ممکن است بسیار بهتر از آنچه خود واقعی لوازم اداری.

من باید خرید بازی کامپیوتر یا ساخت یک ؟

هر زمان که کسی در مورد خرید بازی کامپیوتر, اولین واکنش آنها این است که “چرا شما نمی ساخت یکی به جای ؟ آن را احتمالا ارزان تر و شما می توانید مشخصات بهتر.” در اینجا چیزی است که احتمالا درست است. شما احتمالا می تواند انجام تحقیقات خود را که به عنوان کارت گرافیک واقعا می تواند حداکثر تنظیمات بازی شما می خواهم به بازی که مورد را فقط مناسب روی میز کار خود را, و که رنگ Led ها را کاملا مطابقت بازی خود را صندلی. اگر همه از آن برای تلفن های موبایل مناسب برای شما و شما مهم نیست با قرار دادن در زمان و انرژی به سمت ساختمان خود را گول زدن و تنظیم آن شما باید کاملا انجام دهد.

مزایای خرید بازی کامپیوتر این است همان سود به عنوان خرید هر محصول بیش از یک DIY نسخه: شما دریافت می کنید آنچه شما برای پرداخت و شما می توانید اضافی مانند پشتیبانی باید شما را به مشکلات اجرا پایین خط با glitchy جزء تعویض در مورد هر چیزی می رسد شکسته و یا معیوب و البته شما تمام وقت و انرژی شما صرف خواهد ساخت. در صورتی که ایده ساخت یک PC نیست هیجان شما و یا شما فکر نمی کنم آن را یک استفاده خوب از وقت خود را—و من می گویم که به عنوان کسی که ساخته شده همه از خود عدد—احساس بد نیست در مورد خرید.

شما به احتمال زیاد خواهید پرداخت حق بیمه که قیمتی به صرفه جویی در زمان, اما آن را به طور کامل و بدون سود. یک نکته اینکه: اگر شما مایل به پرداخت این حق بیمه, مطمئن شوید که شما انجام آن را به صرفه جویی در وقت و نه فقط به دلیل یک کامپیوتر با نام تجاری است upcharging شما برای یک فانتزی insignia. برخی از پیش ساخته شده در رایانه های شخصی (برای مثال در MicroCenter) فروش به قیمت عادلانه به این دلیل که فروشگاه های فروش قطعات به صورت عمده.

پس چه باید خرید کنم ؟

وجود دارد استفاده می شود زمانی که بازی رایانه های شخصی شد exorbitantly گران—به نقطه ای که آن را واقعا حتی با منافع ما ذکر حس را ندارد به پرداخت شخص دیگری به اصل قرار دادن قطعات با هم برای شما. که تغییر هر چند: کل کامپیوتر قیمت هستند و بیشتر در خط با قیمت جزء و وجود دارد راه بیشتر گزینه های را انتخاب کنید از بیش از دو یا سه فوق العاده-فوق العاده-فریب از سکوهای زمانی که همه شما واقعا می خواهید انجام دهید این است که بازی تیم تیرانداز که چهار سال پیش.

برای شروع ما باید عالی خرید راهنمای بازی رایانه های شخصی و لپ تاپ های بازی, اگر شما در بازار است. که باید به شما انتخاب می کنید ؟ جس خاکستری سیمی محصول تستر (و نویسنده هر دو از کسانی که راهنمایی) توضیح می دهد که “به طور کلی من فکر می کنم به تازگی آن باعث می شود کمتر احساس به یک لپ تاپ و یک بازی رومیزی, من احساس می کنم مانند بسیاری از مردم می توانید مسافت پیموده شده بیشتر از یک دسکتاپ و پول خود را می رود راه بیشتر است.”

“به طور کلی آن را از همیشه آسان تر برای خرید یک بازی خوب برای PC کمتر از 1000 دلار و برای بسیاری از مردم من می خواهم بگویم برای آن بروید. زحمت ساختمان خود را پس انداز نیست, به عنوان بزرگ به عنوان آنها استفاده می شود و یک قفسه PC در حال رفتن به کمتر از یک سردرد (و احتمالا بهتر) از هر چیزی که شما ساخت خود را,” او می گوید.

اما اگر شما واقعا می خواهید یک لپ تاپ و یا شما اغلب مسافرت و می خواهید را به بازی های مورد علاقه خود را بر روی بروید ؟ ما آن را خوب. خاکستری توضیح می دهد: “من دوست دارم یک لپ تاپ چون من عاشق بازی بر روی نیمکت و داشتن گزینه نمی تواند افسار به یک میز. برای من نیز مانند در اختیار داشتن یک لپ تاپ است که با این نسخهها کار به عنوان یک کار لپ تاپ (مانند Razer تیغه 15 و یا حتی یک XPS 15) از آنجا که من نمی خواهم دستکاری دستگاه است.” هنوز هم آماده است تا به پرداخت حق بیمه و به مقابله با زحمتی از داشتن یک لپ تاپ قدرتمند که می تواند به معنای وزن اضافی و حرارت خروجی.

و آنچه در مورد لوازم جانبی?

لوازم جانبی آنها در مجموع یک شیب لغزنده یک سوراخ خرگوش و هر گونه کلیشه, شما می توانید از فکر می کنم برای بیرون کشیدن تصویر کشویی به مرکز زمین و ترک کیف پول خود را پشت سر گذاشت.

بخشی از بازی های PC فرهنگ glamming ، این بدان معناست که صفحه کلید و موش هدست mousepads میکروفن صندلی و وب کم تمام سفارشی به سلیقه خود و آراسته با Led. و خوشبختانه امروز وجود دارد بیشتر گزینه های زیبایی از سیاه و سفید براق سخت افزار با alienesque سبز چراغ های درخشان. Razer یک زرق و برق دار کوارتز خط از آب نبات صورتی-لوازم جانبی. Secretlab فروش بسیار زیاد انواع بازی های صندلی با برخی از آیکون از سرپرستی, بازی تاج و تخت و کتاب های کمیک است. Filco فروش صفحه کلید مکانیکی با یکپارچهسازی با سیستمعامل لذت های رنگی مانند زرد-خاکستری و سفید و سبز است.

اما از آنجا که همه چیز خیلی خیلی خوب آن را به مرزهای قرعه کشی و یا شما می خواهید رها کردن اضافی $1,000 در راه اندازی خود را.

اهداف شما چه هستند ؟ اگر آن را به یک top-of-the-پشته, پرنیان, پس از آن یک مانیتور با یک نرخ تجدید بالا یک ماوس خوب و زیادی mousepad هستند بهترین شرط خود را. اگر آن را به نگاه زیبا و دلفریب, سپس صفحه کلید در حال راه رفتن است. و اگر بازی های PC راه اندازی شده است دو برابر به عنوان یک قرنطینه دفتر خانه و سپس پشت خود را ممکن است با تشکر از شما برای سرمایه گذاری در انجمن صندلی ارگونومیک. (من به تازگی خریداری یک Arozzi صندلی نرم پارچه مات و آن را واگذار درد پشت من.)

تنها چیزهایی که شما نیاز به مطلقا هر چند بار که کامپیوتر برج می رسد این است که یک صفحه کلید و یک ماوس و یک مانیتور است. و شاید یک کابل اترنت.


بزرگ تر سیمی داستان
  • آنچه اتفاق افتاده است زمانی که من روشن از مک به ویندوز
  • چگونه Kickstarter کارکنان تشکیل یک اتحادیه
  • 5 راه ساده برای ایجاد صندوق پستی جیمیل خود را امن تر
  • قرنطینه تبدیل کرده و نه تلویزیون به ضروری TV
  • بیایید بازسازی شکسته صنعت گوشت—بدون حیوانات
  • 👁 آنچه که هوش به هر حال ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de