تکامل از همه گیر coronavirus تشریح مسیر از حیوانات به انسان

یک تیم از دانشمندان در حال مطالعه منشاء SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 همه گیر در بر داشت که آن را به خصوص به خوبی مناسب برای پرش از حیوانات به انسان دگرپیکری به عنوان آن را به دست آورد توانایی آلوده کردن سلول های انسان است.

انجام یک تجزیه و تحلیل ژنتیکی محققان دانشگاه دوک ملی لوس آلاموس و آزمایشگاه, دانشگاه تگزاس در ال پاسو و دانشگاه نیویورک را تایید کرد که نزدیک ترین خویشاوند ویروس بود کروناویروس که باعث عفونت خفاش ها. اما این ویروس توانایی آلوده کردن انسان به دست آمده از طریق تبادل بحرانی ژن قطعه از کروناویروس که باعث عفونت پوسته پوسته پستاندار به نام pangolin ساخته شده است که این امکان را برای این ویروس به انسان را آلوده سازد.

محققان گزارش می دهند که این پرش از گونه ای به گونه بود که در نتیجه این ویروس توانایی اتصال به سلول های میزبان از طریق تغییرات در آن مواد ژنتیکی است. با قیاس آن است که اگر این ویروس retooled کلیدی است که آن را قادر می سازد برای باز کردن یک سلول میزبان را درب — در این مورد یک انسان همراه است. در مورد SARS-CoV-2 “کلید” سنبله پروتئین موجود در سطح ویروس. Coronaviruses استفاده از این پروتئین متصل به سلول و آنها را آلوده.

“بسیار بسیار شبیه اصل سارس است که شروع به پریدن کرد از خفاش ها به civets یا MERS که رفت از خفاش ها به شتر جماز و سپس به انسان جد از این بیماری همه گیر coronavirus تحت تغییرات تکاملی در آن مواد ژنتیکی است که آن را فعال کنید تا در نهایت به آلوده کردن انسان گفت:” گائو فنگ, M. D., استاد پزشکی در بخش بیماری های عفونی در دانشگاه دوک دانشکده پزشکی و نويسنده مسئول پژوهش انتشارات آنلاین مه 29 در مجله علم پیشرفت.

گائو و همکاران گفت: ردیابی ویروس تکاملی مسیر کمک خواهد کرد که جلوگیری از آینده بیماری های همه گیر ناشی از ویروس و احتمالا راهنمای واکسن پژوهش است.

محققان دریافتند که نوعی pangolin coronaviruses بیش از حد متفاوت از SARS-CoV-2 آنها را به طور مستقیم ناشی از این بیماری همه گیر انسان.

اما آنها حاوی یک رسپتور سایت — بخشی از سنبله پروتئین لازم برای اتصال به غشای سلولی — مهم است که برای انسان عفونت است. این اتصال سایت باعث می شود آن را ممکن است برای اضافه نمودن به یک سطح سلول پروتئین است که فراوان در انسان تنفسی و روده ای اپیتلیال سلولهای آندوتليال و کلیه سلول های, در میان دیگران.

در حالی که ویروسی جد در خفاش است که در ارتباط نزدیک با کروناویروس به SARS-CoV-2, محل اتصال آن بسیار متفاوت است و خود را در آن نمی تواند کارآمد آلوده کردن سلول های انسان است.

SARS-CoV-2 به نظر می رسد ترکیبی بین بت و pangolin ویروس ها برای به دست آوردن “کلید” لازم به رسپتور سایت برای انسان عفونت است.

“وجود دارد مناطق ویروس با درجه بسیار بالایی از شباهت توالی اسید آمینه در میان واگرا coronaviruses است که آلوده کردن انسان, خفاش ها و pangolins نشان می دهد که این ویروس ها تحت مشابه میزبان انتخاب و ساخته شده اند ممکن است جد SARS-CoV-2 قادر به پرش به آسانی از این حیوانات به انسان” گفت: شرکت سرب-نویسنده Xiaojun لی از دوک.

“مردم در حال حاضر نگاه coronavirus توالی نمونه از pangolins که مورد بحث ما در مقاله ما اما جامعه علمی هنوز تقسیم بر اینکه آنها نقش در تکامل از SARS-CoV-2” گفت: مطالعه شرکت سرب نویسنده النا Giorgi کارکنان دانشمند در آزمایشگاه ملی لوس آلاموس.

“مطالعه ما نشان داد که در واقع SARS-CoV-2 غنی تکاملی تاریخ است که شامل تقسیمات جدید از مواد ژنتیکی بین بت و pangolin coronavirus قبل از آن را به دست آورد و توانایی خود را به پرش به انسان” جورجیو گفت.

در علاوه بر این به گائو لی و جورجیو نویسندگان این مطالعه شامل Manukumar Honnayakanahalli Marichannegowda برایان فولی چوان شیائو شیانگ-پنگ کنگ Yue Chen, S. Gnanakaran و بت Korber.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de