عصب شناسی لی شیائو جیانگ که متهم شده است توسط دولت ایالات متحده با تقلب مشغول به کار در دانشگاه اموری.

aimintang/iStock.com

سابق دانشگاه اموری عصب شناسی متهم شده است با defrauding دولت ایالات متحده با در نظر گرفتن حقوق و دستمزد از یک موسسه در حالی که همچنین در حال پرداخت از طریق تحقیقات کمک مالی از موسسه ملی بهداشت (NIH).

از اتهامات عنوان شده علیه لی شیائو جیانگ واصل شد در 21 نوامبر سال 2019 در ایالات متحده دادگاه منطقه در آتلانتا بودند و برای اولین بار منتشر شده روز گذشته توسط NBC News. لی و همسرش, Li Xinghua مشغول به کار در اموری پزشکی برای 23 سال قبل از اخراج در مارس 2019 برای عدم “را به طور کامل فاش … تا چه حد از کار خود را” در چین است. یک هفته بعد زن و شوهر در دفاع از خود در مصاحبه با علمخودی.

در نوامبر 2018, NIH خواسته اموری به بررسی اقدامات و شوهر که با استفاده از مدلهای حیوانی برای مطالعه هانتینگتون بیماری است. NIH نامه بخشی از این سازمان در حال انجام پروب از نزدیک به 200 محققان دانشگاهی فکر به نقض سیاست نیاز به افشای تمام منابع حمایت از پژوهش. به عنوان با بسیاری از موارد لی شیائو جیانگ بود یکی از شرکت کنندگان در چین هزار استعدادهای برنامه یکی از برنامه های متعددی که استخدام کرده است هزاران نفر از دانشمندان خارجی بیش از دهه گذشته است.

با توجه به دولت شکایت Li توافق در اواخر سال 2011 برای تبدیل شدن به یک تیم تحقیقاتی رهبر در آکادمی علوم چین را (CAS) در انستیتو ژنتیک و زیست شناسی تکاملی. او وعده داده شده به صرف 2 سال ساخت تا تحقیقات خود را در آزمایشگاه و سپس شروع در سال 2014 به اختصاص 9 ماه از یک سال است که کار می کنند.

در فوریه 2015 با توجه به نامه ای اشاره کرد در این شکایت لی و اموری مقامات موافقت او کار پاره وقت برای 2 سال آینده در نیمی از حقوق و دستمزد خود را. اما این شکایت می گوید Li هرگز امضا این نامه که از درک و به جای ادامه داد: برای برگزاری تمام وقت وضعیت.

با توجه به شکایت Li دریافت برخی از $92,000 در حقوق و دستمزد از سه NIH کمک های مالی در سال 2015 در حالی که به طور همزمان دریافت حدود 80.000 دلار در حقوق و دستمزد سالانه از CAS در سال 2015 و 2016. در ژانویه 2019 با توجه به شکایت Li گفت: اموری که مقامات او “overcommitted” وقت خود را در آن NIH کمک های مالی. شکایت نیز می گوید Li شد به خارج از کشور برای حدود 60 درصد از 2015 برخی از 146 روز, زمان, که در آن او بود احتمالا کار در CAS موسسه. Li شارژ با defrauding دولت ایالات متحده برای $34,888 در حقوق و دستمزد و مزايا.

یکی از Li وکلا پیتر Zeidenberg از Arent فاکس کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد هر جنبه ای از این مورد است. ان بی سی نیوز گزارش داد که Li ارسال شده در اوراق قرضه در ماه نوامبر سال 2019 و گفت: یک جلسه در مورد برنامه ریزی شده است برای ماه آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de