پرت و دور افتاده اورانوس و نپتون — یخ غول منظومه شمسی ما — به عنوان مرموز به عنوان آنها در حال دور. به زودی پس از راه اندازی آن در سال 2021 ناسا را James Webb Space Telescope تغییر خواهد کرد که با باز کردن قفل اسرار از جو دو سیاره است.

سرما و از راه دور غول سیارات اورانوس و نپتون هستند و با نام مستعار “یخ غول” از آنجا که فضای داخلی خود هستند compositionally متفاوت از مشتری و زحل که غنی از هیدروژن و هلیوم و شناخته شده به عنوان “گاز غول.” یخ غول نیز بسیار کوچکتر از خود گازی عموزاده بودن متوسط در اندازه بین سیارات زمینی و گاز غول. آنها نشان دهنده حداقل کاوش دسته از سیاره در منظومه شمسی ما. دانشمندان با استفاده از وب طرح به مطالعه الگوهای گردشی شیمی و آب و اورانوس و نپتون در یک راه تنها وب می توانید.

“نکته کلیدی این است که Webb می توانید انجام دهید که بسیار دشوار است برای به انجام رساندن از هر گونه امکانات دیگر این است که نقشه خود را در دمای اتمسفر و ساختار شیمیایی” توضیح داد: مطالعات’ رهبر لی فلچر استادیار علوم سیاره ای در دانشگاه لایسستر در بریتانیا است. “ما فکر می کنیم که آب و هوا و آب و هوا از یخ غول در حال رفتن به یک اساسا شخصیت های مختلف نسبت به گاز غول. که تا حدودی به این دلیل آنها خیلی دور از خورشید آنها کوچکتر در اندازه و چرخش آهسته تر بر محور خود اما همچنین به این دلیل که ترکیبی از گازها و مقدار جوی مخلوط کردن بسیار متفاوت است در مقایسه با مشتری و زحل.”

همه گازها در قسمت بالایی اتمسفر اورانوس و نپتون اند شیمیایی منحصر به فرد اثر انگشت که Webb می تواند تشخیص دهد. مهمتر Webb می توانید تشخیص یک ماده شیمیایی از دیگر. اگر این مواد شیمیایی هستند که تولید شده توسط نور خورشید تعامل با جو و یا اگر آنها در حال توزیع از جایی به جای دیگر در مقیاس بزرگ به گردش الگوهای وب قادر خواهد بود برای دیدن که.

این مطالعات خواهد شد از طریق تضمین زمان مشاهدات (GTO) برنامه از سیستم خورشیدی به رهبری هایدی هممل یک سیاره دانشمند و Webb میان رشته ای دانشمند. او همچنین معاون علم در انجمن دانشگاه ها برای پژوهش در نجوم (هاله) در واشنگتن Hammel برنامه را نشان می دهد قابلیت های وب برای مشاهده منظومه شمسی اشیاء و اعمال برخی از وب را با تکنیک های خاص برای اشیاء است که روشن و/یا در حال حرکت در آسمان است.

اورانوس: کج سیاره

بر خلاف دیگر سیارات در منظومه شمسی ما اورانوس-همراه با آن حلقه ها و قمر — است نوک آن طرف چرخش در حدود یک زاویه 90 درجه از سطح مدار آن. این باعث می شود این سیاره به نظر می رسد به رول مانند یک توپ در اطراف خورشید است. که عجیب و غریب گرایش-که ممکن است نتیجه یک عظیم الجثه برخورد با یکی دیگر از عظیم protoplanet در اوایل شکل گیری منظومه شمسی — افزایش می دهد به صورت فصل به فصل در اورانوس.

هنگامی که ناسا فضاپیمای ویجر 2 پرواز توسط اورانوس در سال 1986 یکی از قطب اشاره شد به طور مستقیم در خورشید است. “مهم نیست که چقدر اورانوس خواهد چرخش” Hammel توضیح داد: “نصف شد در تکمیل نور خورشید تمام وقت و نیمه دیگر بود در تاریکی. این احمقانه ترین چیز شما می توانید تصور کنید.”

متاسفانه, ویجر 2 را دیدم تنها یک بیلیارد توپ صاف سیاره تحت پوشش در ابهام تنها با اندک انگشت شماری از ابرها. اما زمانی که هابل مشاهده اورانوس در اوایل 2000s این سیاره سفر کرده بود به یک چهارم از راه دور در مدار خود. در حال حاضر خط استوا بود اشاره کرد و در خورشید و کل سیاره روشن شد در طول دوره از یک سیاره در روز است.

“نظریه به ما گفت هیچ چیز تغییر خواهد کرد” گفت: Hammel “اما واقعیت این بود که اورانوس شروع به جوانه انواع, روشن, ابرها, و یک نقطه تاریک کشف شد توسط هابل. ابرها به نظر می رسید به تغییر به طور چشمگیری در پاسخ به تغییر فوری در نور خورشید به این سیاره سفر در اطراف خورشید است.”

به عنوان سیاره همچنان آهسته مداری بازحمت حرکت کردن آن را به نقطه دیگر آن قطب در خورشید در 2028.

روزنامه را به بینش قدرتمند فصلی نیروهای رانندگی تشکیل آن ابرها و آب و هوا و چگونه این تغییر با زمان. آن را کمک خواهد کرد که تعیین چگونه جریان انرژی و حمل و نقل از طریق این سیاره جو است. دانشمندان می خواهید به تماشای اورانوس سراسر وب زندگی به ساخت یک جدول زمانی از نحوه جو در پاسخ به افراطی فصل است. که کمک خواهد کرد که آنها درک کنند که چرا این سیاره جو به نظر می رسد به رفتن را از طریق دوره های فعالیت شدید مربوط توسط لحظات آرام است.

نپتون: جهان از باد مافوق صوت

نپتون تیره و سرد جهان و در عین حال از آن است که شلاق های باد مافوق صوت است که می تواند تا رسیدن به 1500 مایل در ساعت است. بیش از 30 بار به دور از خورشید به زمین نپتون تنها سیاره در منظومه شمسی ما نه قابل مشاهده برای چشم غیر مسلح. وجود آن پیش بینی شده بود توسط ریاضیات قبل از کشف آن در سال 1846. در سال 2011 نپتون تکمیل آن اول 165-سال مدار پس از کشف آن است.

مانند اورانوس, این غول یخ بسیار عمیق جو ساخته شده است یک سوپ غلیظ از آب و آمونیاک و سولفید هیدروژن و متان بیش از یک ناشناخته و غیر قابل دسترس داخلی. در دسترس لایه های جو ساخته شده از هیدروژن هلیوم و متان. به عنوان با اورانوس متان می دهد نپتون آن آبی رنگ است اما برخی هنوز مرموز شیمی اتمسفر باعث می شود نپتون آبی کمی بیشتر قابل توجه تر از اورانوس.

“این همان سوال اینجا: چگونه جریان انرژی و چگونه آن را حمل و نقل از طریق یک سیاره جو ؟” توضیح داد فلچر. “اما در این مورد بر خلاف اورانوس سیاره قوی داخلی منبع گرما. که منبع گرما تولید برخی از قدرتمند ترین بادها و کوتاه مدت جوی گردابه و ابر ویژگی های از هر نقطه در منظومه شمسی است. اگر ما نگاهی به نپتون از شب به شب در آن صورت است که همیشه تغییر و تغییر عنوان این ابرها کشیده و کشیده و دستکاری زمینه ای درست باد.”

پس از سال 1989 ویجر 2 پرواز از نپتون, دانشمندان کشف, روشن, داغ گرداب-یک طوفان — در این سیاره قطب جنوب. از آنجا که درجه حرارت وجود دارد و بالاتر از همه جا دیگری در فضای این منطقه است که به احتمال زیاد در ارتباط با برخی از منحصر به فرد شیمی. روزنامه حساسیت اجازه خواهد داد که دانشمندان برای درک غیر معمول شیمیایی محیط زیست است که در آن تاوه.

فقط آغاز

فلچر توصیه به آماده شود برای دیدن پدیده در اورانوس و نپتون هستند که کاملا بر خلاف آنچه که ما شاهد بوده ایم در گذشته است. “Webb واقعا قابلیت دیدن یخ غول در یک نور جدید. اما برای درک مستمر فرآیندهای جوی که در حال شکل دادن به این سیاره های غول پیکر, شما واقعا نیاز به بیش از فقط یک زن و شوهر نمونه,” او گفت:. “بنابراین ما مقایسه مشتری به زحل به اورانوس به نپتون و که ما ایجاد یک تصویر گسترده تر از چگونه در محیط کار به طور کلی. این است که ابتدا درک این که چگونه این جهان در حال تغییر با زمان.”

هممل افزود: “ما در حال حاضر می دانم که از صدها نفر از سیارات فراخورشیدی — سیارات در اطراف ستارگان دیگر — به اندازه ما محلی یخ غول. اورانوس و نپتون به ما ارائه زمین حقیقت برای مطالعات این تازه کشف شده جهان است.”

The James Webb Space Telescope خواهد بود برتر جهان علم فضا رصدخانه زمانی که آن را راه اندازی در سال 2021. روزنامه را حل کند رمز و راز در منظومه شمسی ما نگاه فراتر به جهان دور در اطراف دیگر ستاره ها و پروب مرموز ساختار و ریشه از جهان ما و جایگاه ما در آن است. روزنامه بین المللی برنامه led توسط ناسا با شرکای خود ESA (آژانس فضایی اروپا) و آژانس فضایی کانادا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de