تاپیک جدید 360 درجه دوربین در شهر, اما آن را ساخته شده توسط هر شرکت شما شنیده ام. Vecnos یک نام تجاری جدید است چرخید این شرکت ژاپنی ریکو است که در آن شناخته شده تصویربرداری محصولات و پرینتر و همچنین به عنوان برخی از بهترین دوربین های 360 در اطراف.

ریکو ادامه خواهد داد به 360 دوربین—کروی فیلم های گرفته شده توسط این دستگاه ها ثابت کرده اند در میان آماتور و حرفه ای ایجاد همهجانبه محتوا. اما شو Ubukata مغز 360 تصویربرداری محصولات مانند تتا Z1 خواهد بود ترک ریکو (همراه با تیم خود) به رهبری Vecnos به عنوان مدیر عامل. Vecnos عمل به عنوان یک شرکت تابعه از ریکو است که همچنین با نام تجاری جدید را بزرگترین سرمایه گذار.

“اکثر Ricoh کسب و کار است که تجهیزات اداری” Ubukata گفت: سیمی (با Vecnos معاون ارشد Kiyoshi هاشیموتو خدمت به عنوان یک مترجم). “برای ایجاد یک محصول جدید و یک فرهنگ جدید آنها تصمیم گرفتند که ما باید یک شرکت جدید. ما بخشی از ریکو اما ریکو تصمیم ما باید بسیار مستقل مانند یک شرکت راه اندازی.”

Image may contain Pen

این دوربین دارای یک طراحی منحصر به فرد ویژگی های چهار لنز در بالا و سه رو به بیرون در یک حلقه و یک اشاره مستقیم ،

عکس: Vecnos

Vecnos’ اولین محصول کوچک 360 درجه دوربین به شکل یک ترکه. به نظر می رسد نوع مانند Neuralyzer از مردان در سیاه و سفید. این شرکت هنوز به اشتراک گذاشته شده با نام دوربین و یا قیمت آن, اما ما می دانیم که کمی در مورد طراحی آن است. دو دکمه وجود دارد در گریپ برای کنترل دوربین. در این نکته وجود دارد یک سیستم اختصاصی که خانه های چهار لنز—سه در اطراف دو طرف و یکی در بالا.

این نوع از دوربین های دیجیتال می توانید همه چیز را در اطراف شما بنابراین شما لازم نیست به آن نقطه در هر جهت خاص است. وجود دارد بسیار کمی از رقابت در فضای کروی از امثال GoPro و Insta360 اما Vecnos است شعار کوچک سازی از این قطعات به عنوان یکی از آن دوربین ویژگی های standout. به Vecnos اعتبار این دوربین در حدود همان ضخامت به عنوان یک نشانگر سحر و جادو پس از آن است که بسیار کوچکتر از رقابت دوربین های دیجیتال. انتظار وضوح تصویر و عمر باتری می شود در رقابت با دوربین های موجود.

Ubukata گفت: این شرکت به طور کلی هدف این است که برای معرفی یک آسان به استفاده از دوربین است که ظریف نیز به عنوان مخالف به نخبه به دنبال 360 کم امروز در دسترس است. او می خواهد برای قرار دادن دوربین در دست Gen Z و هزاره سازندگان—افرادی که به طور منظم با استفاده از برنامه های ویژوال مثل Instagram و Infinite—زیرا او معتقد است که کاربران هنوز هم واقعا نمی دانم چه می تواند انجام شود با 360 درجه تکنولوژی تصویربرداری.

360 درجه محتوا در طول تاریخ شده است آسان برای کار با. بر خلاف یک ویدیو گرفته شده با گوشی های هوشمند و یا دوربین به طور منظم, 360 فیلم نیاز به بهینه سازی می شود کمی قبل از آن می تواند به اشتراک گذاشته آنلاین. در حال حاضر Facebook یکی از چند سیستم عامل رسانه های اجتماعی که در آن شما می توانید به اشتراک گذاری 360 درجه عکس ها و فیلم ها اجازه می دهد هر کسی که به پان و شیب میدان دید به زل زل نگاه کردن در هر جزئیات در صحنه mosts منافع آنها است. در سیستم عامل های دیگر که پشتیبانی نمی 360 vids کروی کلیپ نیاز به بریدن و ویرایش را فقط نشان می دهد یک بخش از صحنه قبل از آنها می تواند به اشتراک گذاشته شود.

Ubukata طعنه به Vecnos برنامه گفت: این اجازه می دهد تا هر کسی به راحتی ایجاد فیلم های کوتاه از 360 تصاویر است که می تواند به اشتراک گذاشته شده در برنامه های مثل Instagram و Infinite. Ubukata نیز می گوید: هوش مصنوعی به کار خواهد برای کمک به روند 360 فیلم اما متاسفانه این تمام چیزی است که او می تواند به اشتراک گذاری در این زمان در مورد برنامه ویژگی های. ما انتظار داریم به شنیدن بیشتر و نزدیک به تابستان قبل از دوربین به طور رسمی در دسترس می شود.

اکثر دوربین های 360 امروز ساخته شده برای مخاطبان تو رفتگی در دیوار از جمله حرفه ای عکاسان و فیلمبرداران آمریکا, علاقه مندان و outdoorsy مردمی است که می تواند فقط بند یک در خود فرد و جذب هر زاویه ممکن است. آیا Vecnos’ اولین محصول می توانید به این بازار و یا فشار 360 درجه ویدئو های بیشتر به جریان اصلی باقی مانده است دیده می شود. از آنچه دیده ایم و شنیده ام تا کنون گذشته از طراحی جمع و جور به نظر نمی رسد به طور قابل توجهی به تشخیص خود از رقابت است.

اما Vecnos است که نمی تواند فقط در مورد دوربین های 360. Ubukata می گوید: این شرکت قصد دارد به ارائه “نوآوری های جدید” پس از راه اندازی این دوربین ها کامل است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل Devsرویایی دره سیلیکون کوانتومی, هیجان انگیز
  • جلبک خاویار کسی ؟ آنچه ما می خواهیم غذا خوردن در سفر به مریخ
  • چگونه به کار از خانه بدون از دست دادن ذهن خود را
  • تحویل ما را خداوند از راه اندازی زندگی
  • به اشتراک گذاری حساب های آنلاین خود را—راه امن
  • 👁 می خواهید یک چالش واقعی ؟ آموزش هوش مصنوعی به بازی D&D. Plus, آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im