Exoplanet آب و هوا ‘رسیور’ ایدز جستجو برای زندگی

پس از بررسی ده نوع از خورشید و فهرستی از سطح سیاره, دانشگاه کرنل ستاره شناسان را توسعه داده اند یک مدل عملی — یک رنگ محیط زیست “رسیور” — به اذیت کردن آب و هوا سرنخ به صورت بالقوه قابل سکونت سیارات فراخورشیدی در کهکشان های دور.

“ما در مورد نحوه های مختلف سیاره سطوح در مناطق قابل سکونت از راه دور سیستم های خورشیدی می تواند بر آب و هوا در سیارات فراخورشیدی” گفت: جک دیوانه, که با این نسخهها کار در آزمایشگاه لیزا Kaltenegger دانشیار نجوم و مدیر کرنل را کارل ساگان موسسه.

“نور منعکس شده بر روی سطح سیارات نقش مهمی نه تنها در کلی آب و هوا” دیوانه گفت: “اما همچنین در تشخیص طیف از سیارات مشابه زمین.”

Madden و Kaltenegger در حال همکاری نویسندگان “چگونه سطوح شکل آب و هوا از قابل سکونت سیارات فراخورشیدی,” منتشر شد 18 مه در Monthly Notices of the Royal فصل های جامعه.

در تحقیقات خود آنها ترکیب اطلاعات از یک سیاره سطح رنگ و نور آن از ستاره میزبان برای محاسبه آب و هوا. مثلا سنگی سیاه بازالت سیاره جذب نور هست و خواهد بود اما اضافه کردن شن و ماسه و یا ابر و سیاره سرد و یک سیاره با پوشش گیاهی و گردان مایل به قرمز K-star به احتمال زیاد درجه حرارت سرد به خاطر چه کسانی سطوح منعکس کننده خورشید’ نور است.

“فکر می کنم در مورد پوشیدن یک پیراهن تیره در یک روز گرم تابستان. شما در حال رفتن به حرارت تا بیشتر به دلیل تاریکی پیراهن نیست و منعکس کننده نور است. آن کم قدرت بازتاب (آن جذب نور) و آن را حفظ گرما” Madden گفت. “اگر شما به پوشیدن رنگ روشن مانند سفید خود را بالا نشان دهنده قدرت بازتاب نور — و پیراهن خود را نگه می دارد شما سرد است.

این همین کار را با ستاره ها و سیارات Kaltenegger گفت.

“بسته به نوع ستاره و exoplanet ابتدایی رنگ — و یا منعکس کننده قدرت بازتاب — این سیاره را رنگ می تواند به کاهش برخی از انرژی داده شده توسط the star” Kaltenegger گفت. “آنچه باعث می شود تا سطح exoplanet چگونه بسیاری از ابر احاطه سیاره و رنگ خورشید می تواند تغییر یک exoplanet آب و هوا به طور قابل توجهی.”

دیوانه گفت: آینده ابزار مانند زمین محدود تلسکوپ بسیار بزرگ اجازه خواهد داد که دانشمندان برای جمع آوری داده ها به منظور آزمون یک فروشگاه آب و هوا پیش بینی.

“تاپیک مهم تعامل بین رنگ و سطح نور هدف قرار دادن آن را,” او گفت:. “اثرات ما در بر داشت بر اساس یک سیاره خواص سطحی می تواند کمک در جستجو برای زندگی است.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کرنل. Original نوشته شده توسط بلین Friedlander. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im