آن را برای تلفن های موبایل تقریبا شبیه به داستان های علمی تخیلی: یک جهان کوچک تشکیل شده است که در اطراف دیگر ستاره بازدید از کارخانه کیهانی محله برای ما به مطالعه است. و در عین حال همان چیزی است که اتفاق افتاده است دو بار در حال حاضر به عنوان از چند ماه گذشته است. آن را فقط اتفاق می افتد اغلب این دهه است.

اولین و شناخته شده interstellar شی و معنی آن تشکیل شده در خارج از منظومه شمسی ما—کاهش در اواخر 2017. نام 1I/’Oumuamua دانشمندان مطمئن نبودند که از آن برای اولین بار در. آنها زمان زیادی ندارد با جسم تنها دو هفته از مشاهدات دقیق آن را به عنوان شتافت دور از زمین قبل از آن را بیش از حد ضعیف. این تکه از داده ها به صورت درک ما از’Oumuamua. این یک آسمان خراش اندازه غلت دنیای کوچک نسبتا طویل و کوچکتر از بسیاری از سیارک ها یا دنباله دارها که ما به طور منظم مشاهده است. آن را نیز تا به حال مایل به قرمز خارجی—مرتب کردن بر روی سطوح دور از منظومه شمسی که در آن یک سرکش باران از نور ستاره در تعامل با کربن غنی مولکول به آنها سرخ رنگ است.

در مقابل دوم interstellar مسافر ما مشاهده 2I/Borisov است آشکار ستاره دنباله دار زیادی مانند آنهایی که در تشکیل یخی افراط سیستم خود ما. زمانی که ستاره های دنباله دار به خورشید آنها شکوفه: سنگین با یخ نگهداری سرد از اولین بار از منظومه شمسی ما سیاره تشکیل دهنده دیسک آنها رشد می کنند و با شکوه دم از گاز و گرد و غبار در زیر ستاره ما را با حرارت ملایم. حک شده در نور از این دسته هایی از subliming بخار هستند اثر انگشت از یک ستاره دنباله دار را ترکیب شیمیایی. برخی از منجمد مولکول ها و یون ها در ستاره های دنباله دار آشنا هستند آنهایی که مانند آمونیاک و آب و استنباط ما حضور خود را با تشخیص خود و فرزندان تقسیم کردن با نور خورشید: آمونیاک دختر NH2 و آب های هیدروکسیل (OH). 2I/Borisov سهام این شیمی ما آموخته و آن را به عنوان نزدیک خورشید ماه گذشته و همچنین قوم و خویش ما ستاره های دنباله دار از نظر اندازه کمی کمتر از یک کیلومتر و نرخ آن از سرعت انحلال.

تلسکوپ فضایی هابل گرفته شده interstellar شی 2I/Borisov به این مسابقه از طریق سیستم های خورشیدی تنها دوم شناخته کیهانی بازدید کننده برای انجام این کار.تصویری: NASA, ESA و D. Jewitt (UCLA)

این interstellar سفیران هیجان انگیز برای محققان به دلیل منجمد نمونه در یک ستاره دنباله دار داستان های متنوع شیمی از خانه خود را. در حال حاضر با 2I/Borisov ما در نهایت باید یک فرصت برای یادگیری به طور مستقیم در مورد محله های اطراف یک ستاره است. در حال حاضر ما می توانیم گمان است که فرآیندهای که به صورت ستاره دنباله دار در منظومه شمسی را در محل خارج از آن را به عنوان به خوبی. و در حالی که’Oumuamua دیده می شد خیلی دیر به مطالعه در جزئیات بزرگ Gennadiy ولادیمیرویچ Borisov کشف او اسم دنباله دار بسیار زودتر در آن سفر یک طرفه از طریق سیستم های خورشیدی اجازه می دهد برای ماه مطالعه است.

حتی پس هر دو اشیاء شده اند نسبتا ضعیف است که ساخته شده خود را مشاهده و بررسی چالش برانگیز است. در واقع ما به احتمال زیاد تا به حال بسیاری از بازدید کنندگان در گذشته اما می تواند در حال حاضر تنها نقطه آنها را به لطف پیشرفت های فن آوری. این تلسکوپ که در مسیر آسمان به شکار سیارک نزدیک به زمین و دیگر متنوع جمعیت در منظومه شمسی نیز ماهر در پیدا کردن interstellar اشیاء. زاویه دوربین به طور مداوم عکس swaths گسترده ای از آسمان و نرم افزار ارزیابی ضعف, نقطه, نور برای هر که سرگردان برجسته تازه واردان است. ما آسمان نظرسنجی همیشه بهبود و حتی عمیق تر جستجوهای می آیند. روبین رصدخانه آینده میراث نظرسنجی از فضا و زمان (LSST) را یک فیلم از تمام آسمان جنوب هر سه شب بیش از یک دهه. انتظارات بالا اجرا و ستاره شناسان فکر می کنم این نظر سنجی را الک کردن بازدید interstellar جهان حداقل یک بار در هر سال است.

که نرخ بالای کشف می آید از این واقعیت است که ما در یک کهکشان پرتکاپو با سرگردان جهان کوچک. هر ستاره میریزد بسیاری از سیارک ها و ستاره های دنباله دار آن را به تولید در بسیاری از راه های مختلف—گرانشی اشاره از آن مهاجرت سیارات بگو یا مرگ یک ستاره را تضعیف نگه دارید و بر روی آن دور گردان ستاره های دنباله دار. کهکشان ما است که در نتیجه نه فقط یک محل از ستاره اما واقعا باور نکردنی تعداد interstellar سیارک ها و ستاره های دنباله دار بسیاری از تریلیون ها اهدا شده از هر ستاره. آنها تعداد سرسام آور 1026 یا بیشتر در کهکشان به عنوان یک کل. در حالی که این مسافران باقی می ماند تنها یک دقیقه کسری از کهکشان جرم ما هنوز به درک نقش خود را در فرآیند شکل گیری سیاره. محققان در حال مطالعه این که چگونه این فراری جهان می تواند تبدیل به دام افتاده در birthplaces از ستاره و جدید تشکیل دیسک از سیستم های سیاره ای. فقط به عنوان supernovas—ستارگان انفجار—می تواند ارائه مواد به غنی سازی birthplaces از ستاره های جدید این چرخه زندگی از سیاره ای سیستم نیز ممکن است دانه سیارات جدید در چرخه گسترش از طریق کهکشان سابقه طولانی است.

و چرا متوقف کردن وجود دارد ؟ کهکشان خود را به صورت از ادغام و پیچیده بافتن بسیاری از پدر و مادر کهکشان ها یک بار از هم جدا شده توسط فواصل وسیع. این فرایند است که بخش مهمی از چگونگی تکامل کهکشان ها اما کوچکترین قطعه به ندرت در نظر گرفته شود. هیچ کس می داند که چگونه سیستمهای سیارهای ممکن است در یک کاملا متفاوت galaxy اما آینده interstellar شی ممکن است به ما بگویید—با آوردن یک جزیره-اندازه قطعه ای از یک حق به آستان ما.

با این آینده اطلاعات ما در آستانه در نهایت کنار هم قرار دادن یک نظریه منسجم برای چگونه سیاره, سیستم, شکل, رشد و تغییر است. تا به حال دانشمندان را مورد مطالعه هر بخش از یک سیستم را در طول عمر به طور مستقل نخ کشیدن برگهای توتون وامثال هم نیش اندازه جعبه فیزیک پوشا بیش از یک میلیارد سال و 36 سفارشات از قدر در جرم است. مستقیم نمونه از سیستم های فراتر از خود ما را در ارائه یک فرصت برای باز کردن این تصویر با “زمین حقیقت است.” پس از همه, آن را سخت به دانستن آنچه که ما تصور است. کمیاب داده های ما جمع آوری شده در’Oumuamua چپ یک ناوگان از تئوری منشاء آن در پی آن است. صرف ماه بعد به افق های جدید فضاپیما نشان داد که ازلی جهان نشسته در ما Kuiper belt Arrokoth یک شکل عجیب و غریب است که رفت و به طور کامل پیش بینی نشده با شکل گیری نظریه: دو پنکیک را به آرامی لنگر انداخت با هم در تماس دودویی. اگر خود ما در منظومه شمسی می تواند پنهان کردن چنین شگفتی بعدی چه خواهد شد interstellar سرگردان فاش ؟

به نظر من ورود این سیاره قطعه تشکیل شده در یکی دیگر از ستاره به ما می گوید که ما در قلب انقلاب—یک تغییر در دیدگاه ها شروع به صدها سال پیش است که همچنان به تغییر چشم انداز ما در خانه خود ما خود ما از سیستم های سیاره ای. مدار پلوتون نشان داد که سیستم خورشیدی به شکل های مختلف امروز نسبت به زمانی که آن را تشکیل داده و exoplanetary سیستم نشان می دهد وحشی انواع اشکال و اندازه چند هر چیزی مانند خود ما. و در عین حال در حال حاضر ما یاد گرفته ایم که شیمی خود ما ستاره های دنباله دار دارای هیچ طعم منحصر به فرد. اشتراک کیهان گسترش از آنچه اتفاق می افتد در اینجا به آنچه اتفاق می افتد در یک ستاره است که می تواند در هر نقطه دیگری در کهکشان ما و یا حتی فراتر از آن: ما واقعا بخشی از یک تصویر بزرگتر.

داستان اصلی تجدید چاپ با اجازه از کوانتوم, مجله, یک سرمقاله مستقل انتشار سایمونز بنیاد که ماموریت است که برای افزایش درک عمومی از علم توسط پوشش تحقیقات تحولات و روند ریاضیات و علوم فیزیکی و زندگی.


بزرگ تر سیمی داستان
  • داخل SpinLaunch فضای صنعت بهترین راز نگهداری
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • اپل در 10: یک نگاه در آن دهه اول
  • او می خواست یک اسب شاخدار. او کردم … یک کسب و کار پایدار
  • آینده از مرگ tech هیچ قوانین—و در عین حال
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im