تجربی COVID-19 واکسن ایمن تولید پاسخ ایمنی

یک تحقیقاتی واکسن mRNA-1273 طراحی شده برای محافظت در برابر SARS-CoV-2 ویروس عامل بیماری کروناویروس 2019 (COVID-19) بود و به طور کلی به خوبی تحمل می شود و باعث خنثی سازی آنتی بادی فعالیت در افراد سالم با توجه به نتایج موقت آنلاین منتشر شده امروز در مجله پزشکی نیوانگلند.

مداوم فاز 1 آزمایش است که توسط موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) بخشی از موسسه ملی بهداشت. واکسن تجربی است که شرکت توسعه یافته توسط محققان در NIAID و در Moderna, Inc. از کمبریج ، تولید شده توسط مدرن ، mRNA-1273 طراحی شده است به القاء خنثی سازی آنتی بادی کارگردانی در بخشی از coronavirus “سنبله” پروتئین ویروس استفاده می کند به اتصال به و وارد سلول های انسان است.

دادگاه منجر شد توسط Lisa A. Jackson, M. D. MPH از قیصر Permanente واشنگتن پژوهشکده سلامت در سیاتل که در آن برای اولین بار از شرکت کنندگان دریافت نامزد واکسن در مارس 16. این گزارش موقت جزئیات یافته های اولیه از 45 شرکت کنندگان در سنین 18 تا 55 سال ثبت نام در سایت های مطالعه در سیاتل و در دانشگاه اموری در آتلانتا. سه گروه 15 نفری از شرکت کنندگان موفق به دریافت دو عضلانی تزریق 28 روز از هم جدا یا 25, 100 یا 250 میکروگرم (میکروگرم) از تحقیقاتی واکسن. همه شرکت کنندگان دریافت یک تزریق; 42 دریافت هر دو برنامه ریزی شده تزریق میشود.

در آوریل محاکمه شد گسترش به ثبت نام در بزرگسالان مسن تر از سن 55 سال; آن را در حال حاضر 120 شرکت کنندگان است. اما به تازگی نتایج منتشر شده پوشش 18 تا 55 سال سن گروه تنها.

در مورد ایمنی هیچ عوارض جانبی جدی گزارش شده است. بیش از نیمی از شرکت کنندگان گزارش خستگی و سردرد و لرز درد عضلانی و یا درد در محل تزریق. سیستمیک عوارض جانبی شايع تر بود پس از دوم واکسیناسیون و کسانی که موفق به دریافت بالاترین دوز واکسن. داده ها بر روی عوارض جانبی و پاسخ ایمنی در حوزه های مختلف واکسن دوز اطلاع دوز استفاده می شود و یا برنامه ریزی شده برای استفاده در فاز 2 و 3 آزمایش های بالینی از تحقیقاتی واکسن.

موقت شامل تجزیه و تحلیل نتایج آزمایشات اندازه گیری سطح واکسن ناشی از خنثی سازی فعالیت از طریق 43 روز پس از تزريق دوم. دو دوز از واکسن باعث سطوح بالایی از آنتی بادی خنثی فعالیت بودند که بالاتر از ارزش متوسط دیده می شود در نقاهت سرم به دست آمده از افراد با تایید COVID-19 بیماری است.

فاز 2 کارآزمایی بالینی از mRNA-1273 اسپانسر شده از طرف مدرن شروع ثبت نام در اواخر ماه مه. برنامه های در حال انجام برای راه اندازی فاز 3 اثر از محاکمه در ماه جولای سال 2020 است.

اطلاعات اضافی درباره فاز 1 کارآزمایی بالینی طراحی در دسترس است ClinicalTrials.gov با استفاده از شناسه NCT04283461. این دادگاه حمایت شد در بخشی از NIAID کمک های مالی UM1AI148373 (Kaiser Permanente واشنگتن), UM1AI148576 (Emory University) و UM1AI148684 (بیماری های عفونی بالینی تحقیقات کنسرسیوم). بودجه برای تولید mRNA-1273 فاز 1 مواد ارائه شده توسط این ائتلاف به صورت اپیدمی آمادگی نوآوری (CEPI).

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط NIH/موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر