مواد مخدر است که به خوبی تحمل بیماران و جلوگیری از سرطان آمدن در موش شناسایی شده است توسط محققان در فرانسیس کریک موسسه.

یکی از بزرگترین چالش ها در تحقیقات سرطان است که, جلوگیری از بازگشت سرطان در بیمارانی که در حال حاضر در حال درمان است. یک دلیل برای این عود است که برخی از سلول های سرطانی زنده ماندن و قادر به رشد یک تومور.

به عنوان بخشی از مطالعه منتشر شده در طبیعت ارتباطاتمحققان نشان داد که تجربی مواد مخدر Quisinostat می تواند توقف تومور رشد مجدد پس از درمان اولیه در زندگی موش و جلوگیری از گسترش بازمانده سلول های سرطانی انسان در فرهنگ است.

این دارو کار می کند با افزایش میزان پروتئینی به نام هیستون H1.0 درون تومور سلول. این پروتئین متوقف می شود سلول های سرطانی از تکرار و پس از رشد تومور.

زمانی که تیم آزمایش این دارو در تومور در موش متوقف شد رشد تومور. و هنگامی که آن را تست شده بر روی سلول های گرفته شده از بیماران مبتلا به سرطان ریه و یا سرطان لوزالمعده از سلول های سرطانی به دام افتاده بودند در صورت عدم تقسیم دولت است.

این محققان امیدوارند که اگر ثابت می شود موثر در بیشتر آزمون ها و آزمایش های بالینی این دارو می تواند با توجه به بيماران پس از درمان برای جلوگیری از هر گونه سلول های سرطانی در پشت سمت چپ از رانندگی بیماری عود. از همه مهمتر اثر Quisinostat نیست که چگونه سلول های سرطان جان سالم به در درمان چیزی است که متفاوت از بیمار به بیمار و در سراسر انواع سرطان و می تواند به طور بالقوه گسترده درمانی بهره مند شوند.

کریستینا مورالس تورس منجر نویسنده و مدیر آزمایشگاه تحقیقات دانشمند در سرطان اپی ژنتیک آزمایشگاه در کریک می گوید: “این مواد مخدر کار می کند با غیر فعال کردن سلول های سوخت که در دراز مدت رشد سرطان و رانندگی بیماری عود. این یافته های اولیه حتی آن را نشان می دهد ممکن است موثر تر از معمول استفاده می شود مواد مخدر است که مانع از رشد تومور.

“تحقیقات بیشتر نیاز است برای تایید اینکه آیا این دارو می تواند به جلوگیری از سرطان به آینده را در مردم و یا اگر آن را می تواند مورد استفاده برای کنترل کسی بیماری طولانی مدت است.”

نکته مهم در این اوایل کار نیز نشان می دهد که Quisionostat می تواند تاثیر سلول های سرطانی در حالی که خروج از سلول های سالم آسیبی نرساند.

پائولا Scaffidi co-نویسنده و رهبر گروه از سرطان اپی ژنتیک آزمایشگاه در کریک و به استادی دستیار پژوهش در UCL سرطان موسسه می گوید: “درست مانند سلول های بنیادی است که به طور مداوم تولید و آله به نگه داشتن ما عادی بافت های سالم, سرطان, سلول های تقسیم و استفاده از انرژی است. به همین دلیل پیدا کردن یک پتانسیل مواد مخدر است که توقف رشد تومور بدون صدمه زدن به سلول های طبیعی یک چالش بوده است. Excitingly با Quisinostat ما دیده می شود هیچ آسیبی به سالم سلول های بنیادی در مطالعات اولیه.”

گام بعدی این محققان خواهد بود به درک چرا Quisinostat یک اثر متفاوت در سالم و سلول های بدخیم و اینکه آیا هیستون H1.0 می توانید به ما بگویید که چه چیزی باعث سرطان سلول مجزا از سلول های بنیادی.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط فرانسیس کریک موسسه. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de