تجربی مواد مخدر نشان می دهد وعده های اولیه در برابر فرم به ارث رسیده از ALS دادگاه نشان می دهد

یک داروی آزمایشی برای نادر فرم به ارث رسیده از اسکلروز جانبی آمیوتروفیک (ALS) نشان داده وعده در یک مرحله 1/فاز 2 کارآزمایی بالینی انجام شده در دانشکده پزشکی دانشگاه واشنگتن در سنت لوئیس بیمارستان عمومی ماساچوست در بوستون و سایت های دیگر در سراسر جهان و با حمایت مالی شرکت داروسازی Biogen Inc. این آزمایش نشان داد که گروه آزمايش مواد مخدر شناخته شده به عنوان tofersen نشان می دهد شواهد ایمنی است که حکم تحقیقات بیشتر و کاهش سطح یک بیماری زا پروتئین در افراد مبتلا به یک نوع اسکلروز جانبی آمیوتروفیک یا ALS ناشی از جهش در ژن SOD1.

نتایج مطالعه منتشر شده در جولای 9, the New England Journal of Medicine, باید منجر به راه اندازی فاز 3 کارآزمایی بالینی بیشتر به بررسی ایمنی و اثر بخشی از tofersen.

“ALS ویرانگر بیماری علاج ناپذیر” گفت: محقق اصلی Timothy M. Miller, MD, دکترا, David Clayson استاد مغز و اعصاب در دانشگاه واشنگتن و مدیر ALS مرکز در دانشکده پزشکی. “در حالی که این تحقیقاتی مواد مخدر است که در, تنها درصد کمی از افراد مبتلا به ALS همان رویکرد — مسدود کردن تولید پروتئینهای خاص در ریشه بیماری — ممکن است کمک به مردم با انواع دیگر این بیماری است.

“این آزمایش نشان داد که tofersen نشان می دهد شواهد ایمنی است که حکم تحقیقات بیشتر و دوز ما استفاده می شود را کاهش می دهد بالینی نشانگر بیماری است. وجود دارد حتی برخی از نشانه هایی است که آن را آهسته بالینی پیشرفت ALS اگر چه این مطالعه طراحی شده برای ارزیابی اثربخشی در درمان این بیماری, بنابراین ما می توانیم هر چیزی قطعی می گویند. به طور کلی نتایج به دست آمده فقط آنچه که ما برای امیدوار و یک فاز 3 آزمایشی در حال انجام است.”

حدود 20 ، 000 نفر در ایالات متحده مبتلا به ALS. این بیماری کشته شدن سلول های عصبی است که کنترل راه رفتن غذا خوردن و تنفس. تعداد کمی از مردم زنده ماندن بیش از پنج سال پس از تشخیص و درمان های موجود تنها به میزان متوسطی موثر در کاهش سرعت این بیماری است.

حدود 10% از موارد ALS به ارث برده و یک پنجم کسانی که در اثر جهش در SOD1. چنین جهش باعث SOD1 پروتئین را بیش از حد فعال, پس از کاهش سطح پروتئین ممکن است کمک به بیماران ALS با یکی از این جهش خاص.

Tofersen یک آنتی سنس oligonucleotide که یک DNA مبتنی بر مولکول است که با تداخل ژنتیکی دستورالعمل برای ساخت پروتئین است. مولکول طراحی شده است برای جلوگیری از تولید SOD1 پروتئین است. در مطالعات قبلی در موش و موش با SOD1 جهش حیوانات دیگر زندگی می کردند و نشان داد که کمتر نشانه ای از عصبی آسیب زمانی که آنها تحت درمان با oligonucleotide.

برای ارزیابی oligonucleotide ایمنی و اینکه آیا آن را فعال بیولوژیکی در افراد Biogen و شرکت, سایت استخدام 50 نفر با SOD1 ALS به صورت یک مرحله 1/فاز 2 کارآزمایی بالینی. شرکت کنندگان به طور تصادفی انتخاب شده و برای دریافت تجربی دارو یا دارونما تزریق به مایع اطراف خود نخاع. برای هر سه شرکت کننده انتخاب شده برای دریافت tofersen یکی انتخاب شد برای دریافت دارونما. هر یک از شرکت کنندگان دریافت پنج دوزهای بیش از 12 هفته دوره است. شرکت کنندگان به چهار گروه تقسيم شدند و با دریافت 20 میلی گرم در 40 میلی گرم 60 میلی گرم یا 100 میلی گرم دارو در هر دوز.

محققان دریافتند که این دارو به طور کلی به خوبی تحمل می شود. بسیاری از عوارض جانبی بیماران تجربه — مانند سردرد و درد در طی عمل و در محل تزریق — در ارتباط بودند به این دارو تجویز شده از طریق ستون فقرات به ضربه بزنید. پنج بيمار که دریافت tofersen و دو که دارونما دريافت تجربه عوارض جانبی جدی از جمله مرگ دو نفر در tofersen گروه و در گروه دارونما.

در این مطالعه ارائه شواهدی وجود دارد که این دارو کاهش SOD1 سطح پروتئین در مایع مغزی نخاعی که اطراف مغز و نخاع است. پروتئین غلظت کاهش یافته است به طور متوسط 2 درصد در گروه با دوز کم و 33% در دوز بالا ،

Biogen ادامه به ارائه tofersen به شرکت کنندگان در مرحله 1/فاز 2 دادگاه تحت یک فرمت برچسب باز تا بیشتر ارزیابی دارو و کامل است. اضافی شرکت کنندگان در حال ثبت نام جداگانه فاز 3 دادگاه بیشتر به ارزیابی ایمنی و آیا این دارو کمک می کند تا بیماران مبتلا به حفظ قدرت عضلانی و عملکرد و طول بقا.

اگر tofersen ثابت موثر در فاز 3 دادگاه در درمان SOD1 ALS آن را به طور مستقیم به نفع تنها بخش کوچکی از بیماران ALS. اما این رویکرد می تواند در هموار کردن راه برای دیگر تجربی, oligonucleotide مبتنی بر مواد مخدر. به دیستروفی عضلانی Association, the ALS Association, و موسسه ملی بیماری های عصبی و سکته مغزی در موسسه ملی بهداشت (NIH) کمک حمایت از اوایل کار در oligonucleotides به دلیل پتانسیل چنین ترکیبات نگه دارید برای درمان عصبی شرایط که بسیاری از آنها مربوط به misshapen یا غیر طبیعی سطوح بالایی از پروتئین است.

“گاهی اوقات بیماران بگو چرا این همه کاری که انجام شده در 2% که SOD1 ALS? آنچه در مورد 98%?’,” گفت: همکاری محقق اصلی شایستگی Cudkowicz, MD, مدیر Sean M. هیلی & AMG مرکز ALS در بیمارستان عمومی ماساچوست. “اما از همان فن آوری است که می تواند خاموش کردن SOD1 ژن می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خاموش کردن اهداف دیگر و در واقع وجود دارد بسیاری از شرکت های مشغول به کار در دیگر اهداف است. همه چیز ما آموخته اند که با SOD1 ALS می تواند در نهایت به کمک روش های جدید برای مبارزه با اشکال دیگر از ALS یا دیگر وضعیت های عصبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de