‘متخصص توییتر’ تنها تا کنون می رود. بازگرداندن وبلاگ

برای اطمینان از خوانندگان دریافت آخرین اطلاعات در Covid-19 همه گیر کارشناسان نیاز به بازگشت به روزهای اولیه از وب 2.0.

در اواخر ماه گذشته من یک مصاحبه با GQ در مورد تکنولوژی و coronavirus بیماری همه گیر. “این است که کمی سبک” من گفته خبرنگار “اما در شرایط بسته شدن همه چیز را برای بهداشت عمومی یکی از مهمترین آنها افزایش می تواند احتمالا بستن توییتر.” من نمی به طور کامل به این باور کنه. هر چند توییتر هنوز تاخت و تاز کردن با سمی خشم و ترس-بر اساس مزخرف (در حال حاضر بیشتر از همیشه) آن را نیز در یکی از راه های بسیار مهم شروع به بازی نقش مهمی در پاسخ ما به این بیماری همه گیر. اما به آن نیاز دارد کمک کند.

بیایید شروع با آنچه راست: اصطلاح کارشناس توییتر به نظر می رسد افزایش به این مناسبت است. بیماری های همه گیر فوق العاده پیچیده و درک آنها نیاز به دانش از مبهم زمینه های فنی مانند اپیدمیولوژی و ژنتیک و ویروس شناسی و ایمنی شناسی. شناسایی هوشمند ایده ها و کارشناسان برجسته در این تو رفتگی در دیوار زیر رشته است دلهره آور هدف. توییتر کمک می کند.

پلت فرم تجاری موفقیت ساخته شده است در آن به طرز مرموزی موثر توانایی برای فیلتر کردن از طریق بهمن از محتوای تولید شده توسط آن 330 میلیون کاربر برای پیدا کردن سنگهای آن که اثبات غیر قابل مقاومت. آن را انجام این کار را به شیوه ای که تا حد زیادی اگنوستیک به چه توییت در واقع می گویند. این سرویس زمانی الگوریتم طول می کشد را به حساب خود را در رابطه با صدای نویسنده—و نه فقط این که آیا شما به دنبال آنها بلکه چگونه اغلب شما می خواهم و یا پاسخ آنها—به عنوان به خوبی به عنوان نامزدی خاص جیر تولید شده است از دیگران. آن را ترکیبی از این معیارها برای پیدا کردن توییتهایی که به سقوط کامل که تقاطع خود را سنایی غزنوی و مهم ارتباطات است. در زمان عادی این الگوریتم را در خدمت به توییتر تقریبا مخرب اعتیاد آور است. در طول همه گیر هنگامی که ما پیوندهای درونی تبدیل شده نسبت به جان ولع مصرف برای اطلاعات مفید پویایی این الگوریتم در حال حاضر در خدمت یک هدف مهم: کمک به سطح در غیر این صورت سخت برای پیدا کردن تو رفتگی در دیوار ،

آن را چگونه, برای مثال, بسیاری از در حال حاضر در مورد ترور بدفورد (@trvrb) یک virologist در فرد هاچینسون سرطان موسسه تحقیقات که با استفاده از الگوریتم های محاسباتی برای درک اینکه چگونه این ویروس در حال گسترش است. یا کامرون Kyle-Sidney (@cameronks) یک پزشک اورژانس در شهر نیویورک که منجر به تماس برای تغییرات شدید به استاندارد گذاری تراشه پروتکلهای. یا Hendrick Streeck (@hendrikstreeck) مدیر موسسه ویروس شناسی در دانشگاه بن که پیشگام در زمینه مطالعات آلمانی coronavirus کانون اساسا تغییر درک ما از چگونگی گسترش ویروس (نکته: شما به احتمال زیاد به آن را دریافت از هل دهنده عبور شما در پیاده رو).

ما می توانیم با استفاده از توییتر را پیرو شمارش متریک تعیین نرخ حیرت که این ناشناخته کارشناسان منفجر شد و به شهرت. در اواسط ماه فوریه پس از ترور بدفورد برای اولین بار شروع به tweeting به طور گسترده مورد Covid-19 مربوط ژنومی ردیابی او 10,000 پیروان. اواسط ماه آوریل این تعداد رشد کرده بود به 211,000 او تقریبا همان مخاطبان به عنوان دیرین نیویورک زمانs نویس دیوید بروکس.

این توزیع تخصص تریاژ است نه تنها مفید بلکه نسبتا جدید قابلیت. اگر این بیماری همه گیر به حال زده حتی به تازگی به عنوان ده سال پیش ما را گیر شده است گوش دادن به هر کدام از کارشناسان یک ضعف رسانه سپاه اتفاق افتاده است که در rolodex. امروز ما می تواند به طور قابل توجهی بیشتر مطلع اما این دیدگاه از یک غنی از اطلاعات همه گیر پاسخ بی عیب و نقص نیست. توییتر بهینه سازی شده بود برای لینک ها و تفکرات. آن را به خوبی مناسب برای بحث پیچیده و یا متفاوت تجزیه و تحلیل. به عنوان یک نتیجه از نوع feeds ها از این تازه پدید آمده همه گیر کارشناسان اغلب کثیف و آشفته بازار از re-یو پی اس نعوظ کشیده موضوعات و تصویر گزیده ای از مقالات است. ما می توانیم بهتر انجام دهید.

ما نیاز به تقویت سیستم عامل های اجتماعی با افزایش ظرفیت اصلی وب 2.0, تکنولوژی است که این upstarts بنابراین به طور موثر آواره: وبلاگ است. ما نیاز به وردپرس-سبک سایت شامل هر دو آسان برای به روز رسانی صفحات استاتیک و زمانی پست. این سایت می تواند توسط موسسات با برخی از درجه ای از اعتماد عمومی و معقول زیرساخت های فن آوری مانند دانشگاه ها ، مراکز درمانی و فکر می کنم تانک. برخی از خفیف gatekeeping می تواند در انجام این کارشناسان اعطا وبلاگ ها توسط این موسسات و به شدت از آن حمایت می تواند ارائه شده به طوری که کارشناسان می تواند شروع به چاپ و نشر با حداقل سربار. اگر ممکن است وجود داشته باشد یک نگاه مشابه و احساس به این سایت سرويس رايگان فورشيرد در موسسات مختلف ارائه این معنا که همه آنها متعلق به همان منسجم گسترش اطلاعات شبکه.

زمانی که محدود به توییتر همه گیر کارشناسان عمدتا به بیان خود را از طریق 15 – یا 20-صدای جیر جیر طولانی موضوعات. نه تنها این قالب دست و پا گیر برای مصرف آن نیز نمی تواند به راحتی به روز می شود. به مسائل بدتر از این موضوعات به سرعت تحت فشار قرار دادند از مشاهده توسط فشار رو از رو جدول زمانی کاربر. یک صفحه و یا پست در یک وبلاگ از سوی دیگر اجازه می دهد تا متخصص به راحتی نوشتن longform محتوا از جمله لینک به مقالات و گرافیک غنی آنها به راحتی می توانید به روز رسانی به عنوان اطلاعات جدید ناشی می شود. علاوه بر این ثبات بخش هسته ای مقالات را می توان به حفظ در بالای سایت که در آن آنها خواهد بود بلافاصله قابل مشاهده است و نه تحت فشار قرار دادند از نظر با محتوای جدید.

در این پیشنهاد این کارشناسان نمی خواهد رها کردن رسانه های اجتماعی. در مقابل آنها ادامه خواهد داد به طور فعال درگیر با این سیستم عامل به طور خلاصه ایده های خود را و اظهار نظر در مورد وقایع در حالی که این سیستم عامل ادامه خواهد داد به کار خود الگوریتمی سحر و جادو برای تقویت بیشتر تاثیرگذار محتوا. این تغییر بزرگ این است که این فرم کوتاه مطالب در حال حاضر می تواند با اشاره به طولانی تر و با ثبات تر elaborations.

یک موضوع را با این چشم انداز است که به برخی از درجه ای از آن در حال حاضر وجود دارد. برخی از کارشناسان به خصوص کسانی که در دانشگاه ها—در حال حاضر سایت های شخصی توسط خود نهاد و بر این اساس برخی از آنها در حال حاضر دیگر ارسال فرم و محتوا. این سایت ها نیست گسترده و هر چند برخی (مانند جورج میسون اقتصاددان تایلر کوئن را دیرینه وبلاگ) بسیار آسان برای به روز رسانی بیشتر تمایل به استاتیک مخازن از CV و نشریات لیست هستند که به راحتی به روز شد. داشتن سازگار تنظیمات وردپرس با اختصاص این پشتیبانی را قادر می سازد بسیاری از این کارشناسان به راحتی ارسال و به روز رسانی مواد بیشتر

یکی دیگر از گزینه های موجود است برای ارائه مقالات موجود علمی و تجاری نشریات (به عنوان مثال این op-ed). کارشناسان باید, البته, انجام, این, اما چاپ و نشر سنتی است که آهسته و مقالات نمی تواند بعد از به روز رسانی به عنوان اطلاعات جدید ناشی می شود. سریع تر و پویا تر گزینه های مهم برای نگه داشتن سرعت با این سرعت در حال تحول بحران است.

کارشناسان همچنین می تواند به جای تکیه بر موجود منظوره چاپ و نشر عامل مانند, متوسط, اما این ممکن است باعث تشدید نگرانی در مورد اطلاعات غلط. اجتماعی سرمایه مورد نیاز برای درخواست یک وبلاگ توسط یک موسسه معتبر خواهد بود به اندازه کافی مهم به فیلتر کردن cranks اما امیدوارم نه چندان دقیق است که مهم مخالف صداها می شوند (این است که در اینجا با تکیه بر مجموعه ای متنوع از جمله موسسات خواهد ماده). نیز وجود دارد که مسائل را با تحکیم تمام این اطلاعات بر روی سرورهای تعداد کمی از شرکت های تجاری اعطا شده توانایی به سانسور نوشته های بدون پاسخگویی و شفافیت. در اوایل هفته از این بیماری همه گیر برای مثال وجود گزارش های متعدد از متوسط مصرف کردن مقالات است که به چالش کشیده اثربخشی stay-at-home سفارشات در مقابل کمتر سخت اجتماعی فاصله. امروز این موضوع است که جریان اصلی و بخش مهمی از سیاسی بحث و گفتگو در مورد راه اندازی مجدد اقتصاد است. ما لزوما می خواهید به اعتماد به مهندسین در یک شرکت برای تصمیم گیری در مورد چه موضوعات عمومی باید و نمی باید قادر به خواندن در مورد.

در اولین مرحله از این بحران انرژی زیادی اختصاص داده شده به بیرون ساختمان زنجیره تامین برای تجهیزات پزشکی, درمان و تست مواد. به عنوان ما می آیند به درک که جریان آزاد اطلاعات تخصصی می توانید به همان اندازه نقش مهمی در پاسخ ما آن زمان که ما ساخت بهترین محتوای ممکن زنجیره تامین به عنوان به خوبی.


سیمی نظر انتشار مقالات خارج از همکاران به نمایندگی از طیف گسترده ای از دیدگاه های. ادامه مطلب نظرات در اینجا. ارسال یک op-ed در opinion@wired.com.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر