کارشناسان پرواز مطالعه نشان می دهد اسرار پرندگان افزایش

تحقیقات جدید نشان داده است وقتی که می آید به پرواز بزرگترین پرندگان نمی تکیه زدن به حرکت در اطراف. به جای آنها را با استفاده از جریان هوا آنها را نگه دارید airborne برای ساعت در یک زمان.

Andean شاهرخ — جهان سنگین ترین افزایش پرنده است که می تواند در وزن تا 15 کیلوگرم — در واقع فلپ بال خود را برای یک درصد از آن در زمان پرواز.

این مطالعه بخشی از یک همکاری بین سوانسی دانشگاه پروفسور امیلی شپرد و دکتر سرجیو Lambertucci در آرژانتین است که با استفاده از تکنولوژی بالا پرواز-ضبط در آند condors. این ورود هر wingbeat و پیچ و تاب و به نوبه خود در پرواز به عنوان condors جستجو برای مواد غذایی است.

این تیم می خواستم برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه پرندگان پرواز تلاش است متفاوت باشد بسته به شرایط محیطی. یافته های خود را کمک خواهد کرد که برای بهبود درک در مورد پرندگان بزرگ’ ظرفیت برای افزایش و شرایط خاص است که پرواز پر هزینه است.

در این مطالعه محققان کشف کردند که بیش از 75 درصد از condors’ زدن همراه بود با take-off.

هنگامی که در آسمان condors می تواند به حفظ افزایش برای مدت طولانی در یک طیف گسترده ای از باد و شرایط حرارتی — یک پرنده موفق به ساعت تا پنج ساعت بدون زدن, پوشش در اطراف 172 متر و یا بیشتر از 100 مایل است.

این یافته ها نشان داد در یک مقاله جدید محدودیت های فیزیکی از پرواز عملکرد در سنگین ترین افزایش پرنده که به تازگی منتشر شده است توسط مجموعه مقالات آکادمی ملی علوم.

دکتر هانا ویلیامز در حال حاضر در موسسه ماکس پلانک برای رفتار حیوانات گفت: “تماشای پرندگان از بادبادک به عقاب, پرواز, شما ممکن است تعجب اگر آنها تا کنون فلپ.

“این سوال مهم است چون در آن زمان پرندگان به عنوان بزرگ به عنوان condors نظریه به ما می گوید آنها وابسته به افزایش به اطراف.

“نتایج ما نشان داد که مقدار پرندگان flapped نمی تغییر قابل ملاحظه ای با آب و هوا.

“این نشان می دهد که تصمیم گیری در مورد زمانی که و که در آن به زمین بسیار مهم هستند که نه تنها condors نیاز به قادر به دوباره اما غیر ضروری فرود اضافه خواهد شد به طور قابل توجهی به خود کلی هزینه پرواز.”

استاد شپرد است که بخشی از سوانزی آزمایشگاه برای حیوانات جنبش گفت که تمام پرندگان آنها مورد مطالعه قرار شد نابالغ آن نشان داد که سرمایه گذاری کم در پرواز ممکن است حتی در سال های اولیه از شاهرخ زندگی.

بررسی دقیق تر نشان داد که چالش های پرندگان رو به آنها منتقل شده بین ضعیف ترمال. Condors دیده می شد به فلپ بیشتر به عنوان آنها به پایان می نشیند و بین ترمال زمانی که آنها به احتمال زیاد نزدیک به زمین است.

Dr Lambertucci توضیح داد: “این یک زمان بحرانی به عنوان پرندگان نیاز به پیدا کردن افزایش هوایی برای جلوگیری از فرود برنامه ریزی نشده. این ریسک بالاتر هنگامی که در حال حرکت بین حرارتی updrafts.

“ترمال می تواند رفتار مانند گدازه لامپ با حباب های هوا در افزایش متناوب از زمین زمانی که هوا به اندازه کافی گرم است. پرندگان ممکن است در نتیجه می رسند در جای مناسب برای, حرارتی, اما در زمان اشتباه است.”

“این یک مثال خوب از جایی که رفتار پرندگان می تواند به ارائه بینش به رفتار هوا.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط Swansea University. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر