یک کارشناس جدید پنل اجماع بیانیه منتشر شده به طور همزمان امروز در مجلات رادیولوژی: تصویربرداری سرطان سینه و مجله کالج آمریکایی رادیولوژی فراهم می کند راهنمایی برای پزشکان عامل سرطان ریه برنامه های غربالگری و بيماران با ندول ریه در طول COVID-19 بیماری همه گیر.

در بسیاری از نقاط جهان COVID-19 بحران بهداشت عمومی تاکید شده که سیستم مراقبت های بهداشتی نزدیک به و یا حتی گذشته نقطه شکستن آن. بیمارستان منابع متمرکز بر نیازهای فوری از بیماران مبتلا به این بیماری به خصوص کسانی که به شدت بیمار است. فشار بر سیستم مراقبت های بهداشتی و نیاز به کنترل این ویروس با استفاده از مهار و کاهش نهفته است مراقبت از بیماران مبتلا به سایر اختلالات شایع پزشکی.

پزشکان مجبور شده اند به تعادل خطر انداختن بالقوه لازم امتحانات در برابر خطر افشای بیماران مبتلا به این ویروس در بیمارستان تنظیمات و یا افشای کارکنان مراقبت های بهداشتی به بیماران که ممکن است بدون علامت ناقل این بیماری است. این است که بیشتر توسط re-تخصیص منابع از جمله پرسنل بیمارستان برای ارزیابی و درمان بیماران مبتلا به COVID-19.

“خطر بالقوه قرار گرفتن در معرض و یا انتقال در طول مراقبت های معمول و همچنین به عنوان انحراف از منابع برای کمک به مبارزه با این بیماری همه گیر است پزشکان مجبور به تصمیم گیری در مورد زمان مراقبت” گفت: Peter J. Mazzone, M. D., M. P. H. FCCP مدیر سرطان ریه برنامه و سرطان ریه برنامه غربالگری برای کلینیک کلیولند تنفسی موسسه. “این سند فراهم می کند و راهنمایی است که ما امیدواریم که کمک خواهد کرد که با این تصمیم گیری. این خطوط قابل قبول واریانس از عمل استاندارد در طول همه گیر را فراهم می کند و موارد را در نظر بگیرید که می تواند تاثیر گذاری در تصمیم گیری برای بیمار داده شده است.”

انجام غربالگری سرطان ریه آزمون یا ارزیابی ندول ریه هر دو حمل خطر اضافی در طول COVID-19 بیماری همه گیر. اضافه شده است وجود دارد خطر ابتلا به بیمار دیگر بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی از قرار گرفتن در معرض بهداشت محیط و مخاطب رخ می دهد که در طول آزمایش. بازیابی از رزکسیون جراحی ممکن است تحت تاثیر بدون علامت حمل ویروس. این خطرات اضافه شده ممکن است ناراحت تعادل سود و زيان زده فعلی (قبل از COVID) دستورالعمل توصیه. نیز وجود دارد یک تغییر در منابع مراقبت های بهداشتی نسبت به لغو روش انتخابی و تصویربرداری در مناطق که در آن

COVID-19 صعودی است و یا که در آن سیستم در حال آماده سازی برای افزایش, و آن را سخت تر به رعایت دستورالعمل های موجود. این قرار گرفتن در معرض خطرات و محدودیت منابع باید منجر به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) نشان می دهد که عدم مراقبت فوری به تعویق افتاده بود.

به پزشکان و بیمارستان سیستم شده اند به طور مستقل تعیین چگونه به تغییر خود را غربالگری و ریه ندول مدیریت برنامه ها در طول بیماری همه گیر. اجماع بیانیه ای توسعه داده شد به ارائه نظر کارشناس به پزشکان در مورد عملکرد ریه سرطان غربالگری و مدیریت از بیماران مبتلا به ندول ریه در یک شیوه ای است که مطابق با زمان CDC COVID-19 ارشاد.

سه پروژه رهبران و 21 اعضای پانل شرکت در حال توسعه اتفاق نظر کرد. تخصص آنها شامل pulmonology قفسه سینه رادیولوژی و جراحی قفسه سینه. دوازده سناریوهای توسعه یافته بودند هر کدام با یک بیانیه نیاز به یک رای. نتایج رای گیری برای همه اظهارات بیش از آستانه 70 درصد از اعضای پانل رای موافق و یا کاملا موافق. حالات توصیه ها و یادداشت های گنجانده شده در این گزارش است.

توافق شده بود به اتفاق آراء برای توصیه به تاخیر پایه یا تکرار سالانه غربالگری و بیش از 95 درصد از اعضا توافق کردند برای به تاخیر انداختن بررسی ندول ریوی تشخیص داده اتفاقا یا با غربالگری که به احتمال کم از سرطان و یا به احتمال زیاد به یک تنبل سرطان است.

اجماع بود کمتر است اما هنوز هم قوی برای توصیه به تاخیر یا تغییر در ارزیابی و مدیریت از بیماران مبتلا به ندول اندازه گیری بیشتر از 8 میلیمتر در قطر متوسط است.

نویسندگان این مقاله توجه داشته باشید که این توصیه ها نیست “یک اندازه متناسب با همه” و دولت است که بیمار تنظیمات باید در نظر گرفته شود در تمام حالات چرا که فردی بیماران به احتمال زیاد به تفاوت در چگونه آنها را درک مزایای بالقوه و مضرات همراه با تاخیر و یا اصلاح شده ارزیابی و مدیریت.

مقاله اشاره می کند که با توجه به سیالیت این وضعیت ممکن است در این زمان برای تعیین زمانی که از آن خواهد شد بهتر است برای بازگشت به طور معمول شیوه های مراقبت از.

“ما امیدواریم که این اظهارات مفید و ارائه برخی از اطمینان و جهت به افرادی که واجد شرایط برای سرطان ریه غربالگری بیماران مبتلا به ندول ریه و پزشکان که مراقبت از آنها” نویسندگان نتیجه گیری.

RSNA متعهد به اتصال رادیولوژیست و رادیولوژی جامعه به موقع و مفید COVID-19 اطلاعات و منابع است. RSNA را COVID-19 منابع صفحه: خانه آخرین ارشاد, اصلی, تحقیقات, تصویر, مجموعه, و بیشتر. این صفحه به روز خواهد شد بر اساس مداوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de