کارشناسان با موفقیت درمان مورد شدید از COVID-19 در 3 هفته نوزاد

در یکی از اولین موارد گزارش شده از نوع خود در 3 هفته نوزاد در وضعیت بحرانی بهبود از COVID-19 با توجه به سریع تشخیص و درمان توسط پزشکان از McGovern دانشکده پزشکی در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون (UTHealth). این مورد منتشر شد مارس 22 در مجله پزشکی نیوانگلند.

به عنوان اطلاعات بیشتر منتشر شده است در COVID-19 اصلی باور است که کودکان بستری در امان هستند از بدترین بیماری شده است رد.

“ما هنوز در اوایل پژوهشی و اطلاعات موجود در COVID-19 و به عنوان ارائه دهندگان ما باید آگاه باشند که کودکان می توانید بدحال از این ویروس گفت:” آلوارو کورونادو Munoz, MD, اولین نویسنده و استادیار گروه اطفال مراقبت بحرانی پزشکی در McGovern دانشکده پزشکی در UTHealth. “این مهم است که پدر و مادر به درک که آنها باید به دنبال تاخیر در مراقبت از فرزندان خود را اگر وجود دارد هر گونه حضور تب یا مشکل در تنفس.”

کودک برای اولین بار ارائه شده در یک بیمارستان محلی با گرفتگی بینی و تنفس سریع و کاهش غذا خوردن. پزشکان وجود دارد ثبت دمای 97.0 درجه نبض بالا و پایین اکسیژن اشباع است. فرزند منتقل شد به بخش مراقبت ويژه کودکان و کورونادو و دیگر اعضای تیم هشدار داده شد. به محض ورود کودک به حال فشار خون پایین و هیپوترمی و همچنین ادامه داد: سریع شدن ضربان قلب و تنفس. ریه اشعه X نشان داد کدورت و سقوط در یک فوقانی لوب نشانه ای از ذات الریه.

به عنوان آن بود در اوایل این بیماری همه گیر آن یک هفته برای نتایج آزمون از یک بینی گرد و خاک برای بازگشت به مثبت coronavirus اما پزشکان منتظر نیست قبل از حرکت به یک COVID-19 طرح اقدام برای بخش مراقبت ويژه کودکان (PICU).

“تیم ما بود به نام اعتراف بیمار در PICU و وقتی ما را دید X-ray با ما بودند مشکوک بلافاصله که می تواند coronavirus. ما در زمان اوایل اقدامات احتیاطی برای محافظت از تیم ما و جلوگیری از گسترش به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی” کورونادو گفت. “ما فکر کردیم که کودک مریض تر از نرمال کودک ما را ببینید. در بالا از آنچه در ظاهر به COVID-19 کودک نیز آزمایش مثبت برای این ویروس است که باعث سرماخوردگی.”

نوزاد منتقل شد به منفی-فشار اتاق در PICU و انتوبه شد و قرار داده شده در یک مکانیکی ونتیلاتور برای پنج روز. در حالی که استاندارد PICU پروتکل تماس برای تهویه مکانیکی غیر تهاجمی پزشکان تصمیم به intubate چرا که بیمار بود در شدید نارسایی تنفسی و COVID-19 مشکوک شد. پزشکان نیز قرار می گیرد نوزاد در پنج روز دوره هیدروکسی کلروکین و آزیترومایسین.

“ICU کودکان برای انطباق پروتکل ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus مانند اجتناب از aerosolized درمان و با توجه به امن لولهگذاری اقدامات زودتر از معمول” کورونادو گفت.

پس از پنج روز بیمار مرخص شد از PICU. در روز نه نوزاد بهبود بود و خانه فرستاده شد بدون اکسیژن مکمل.

“در حالی که این مورد است که محدود به یک بیمار این نشان می دهد که شدید COVID-19 موارد در کودکان رخ می دهد اما همچنین می تواند با موفقیت مدیریت” کورونادو گفت.

UTHealth نویسندگان شامل Upulie Nawaratne, MD; David McMann, MD; Misti Ellsworth فراموش; Jon Meliones, MD; و کانستنتینز Boukas, MD.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در هوستون. Original نوشته شده توسط Wendi Hawthorne. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de