منقرض شده camelids نشان دهد بینش در مورد آمریکای شمالی باستانی دشت

یک مطالعه جدید به دنبال منقرض شده camelids — اجداد امروز شتر و لاما — می گوید داستان از شمال امریکا باستانی دشت و برجسته چگونه گذشته آب و هوایی و شرایط محیطی تحت تاثیر ترکیب پستانداران faunas.

اگر چه ساوانا زیستگاه (treed مراتع) هستند و تنها در مناطق استوایی امروز حدود 18 میلیون سال پیش در ميوسن عصر ساوانا اکوسیستم شبیه به کسانی که از مدرن آفریقا وجود داشته و در اواسط عرض های جغرافیایی از شمال امریکا است. در اوج خود — در حدود 12 میلیون سال پیش — آنها قابل مقایسه در پستانداران گوناگونی که از Serengeti امروز.

مطالعه منتشر شده در مرز در علوم زمیناست کار palaeobiologists در دانشگاه بریستول و دانشگاه هلسینکی. آن را فراهم می کند برای اولین بار کمی خصلت از ecomorphology از یک گروه از گیاه خوار هستند (یعنی hoofed پستانداران) به عنوان شناخته شده artiodactyls که شامل شتر و بز کوهی از باستان آمریکای شمالی دشت و چگونه آنها را در مقایسه با همتایان خود از حال و روز افریقایی, دشت مانند Serengeti.

نویسنده سرب از تحقیقات نوریا Melisa مورالس گارسیا از دانشگاه بریستول گفت: “آمریکای شمالی دشت قرار دارد یک تنوع گسترده از camelids. در واقع camelids در واقع سرچشمه و متنوع در شمال امریکا که در آن زندگی می کردند به بیش از 40 میلیون سال بودند و فوق العاده موفق و گسترده است.”

محققان اندازه گیری جمجمه فک و استخوانهای اندام از ده ها منقرض شده آمریکای شمالی artiodactyls از جمله camelids و آنها را در مقایسه با کسانی که زندگی امروز در Serengeti ساوانا در شرق آفریقا است. محققان داده های ثبت شده بر روی اندازه بدن و در جنبه های آناتومی حیوانات که مرتبط با محیط زیست.

“Serengeti پستانداران بسیار خوبی شناخته شده برای تحقیقات: ما می دانیم که چگونه آنها زندگی می کنند غذا می خورند و ما باید تمام اندازه گیری های خود. با استفاده از آنچه که ما در مورد آنها را می دانیم ما می توانیم جامد استنتاج چگونه منقرض artiodactyls آمریکای شمالی شد رفتار” گفت: پروفسور کریستین جنیس از دانشگاه بریستول مدرسه علوم زمین و نظارت بر نویسنده این مطالعه است.

این تجزیه و تحلیل نشان داد که در حالی که وجود دارد همپوشانی قابل توجهی بین ecologies از منقرض شده و گونه های مدرن, اکثر منقرض شده camelids شد بیشتر شبیه به مدرن رایج eland یک خشک-اقتباس بز کوهی با یک رژیم غذایی از چمن و برگ. این نشان می دهد اطلاعات مهم در مورد اکوسیستم آنها ساکنان و نشان می دهد که در آمریکای شمالی دشت بودند از خشک کن مدرن آفریقایی, دشت (مفهوم پشتیبانی تحقیقات دیگر).

“ما همچنین به مطالعه این که چگونه این faunas بودند تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی از Neogene: به عنوان درجه حرارت کاهش یافته و شرایط خشک تر شد این faunas تر شد depauperate — فاقد تعداد و تنوع است. شتر هنوز هم تحت سلطه در این faunas اما تنوع همه هستند در زمان یک ضربه بزرگ است. مطالعه ما نشان می دهد چگونه ungulate faunas در پاسخ به یک سناریو خاص از تغییر آب و هوا که در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری بسیار مربوطه را در درک آنچه که آمد گفت:” مورالس-گارسیا.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه بریستول. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de