چشم دانش آموز شاخص های موثر تصمیم گیری

یک تیم از ارتش و محققان دانشگاهی در حال بررسی چگونه چشم-اندازه مردمک تغییرات می تواند نشان دهد یک فرد شناختی دولت به عنوان وسیله ای برای فعال کردن teaming با خودمختار عوامل است.

آینده ارتش battlespace نیاز انسان و هوش مصنوعی عوامل برای تیم موثر برای به انجام رساندن ماموریت حیاتی اهداف است. اگر چه هوش مصنوعی عوامل می تواند پر کردن شکاف در عملکرد انسان آنها سفت و سخت و عدم انعطاف پذیری ذاتی به رفتار انسان است که می تواند تداخل با teaming.

“انسان مغز در سيستم است که به طور خودکار اعمال حق فرآیندهای شناختی به تکمیل یک کار و آغاز هر فرآیند در زمان مناسب گفت:” دکتر راسل کوهن Hoffing یک دانشمند در ارتش ایالات متحده مبارزه با قابلیت های توسعه فرماندهی ارتش آزمایشگاه تحقیقاتی. “اما مغز ما منابع محدود هستند. قادر به پیش بینی یک سرباز روانی وضعیت قبل از منابع در حال اشباع است و یک فرصت برای مستقل عامل برای استقرار قابلیت برای کمک به سرباز. برای پیشرفت در فعال کردن این تکنولوژی ما می خواستیم برای درک بهتر سیگنال های فیزیولوژیکی مانند اندازه مردمک تغییرات مربوط به عملکرد و شناختی متحده است.”

یک تلاش مشترک بین محققان از ارتش و موسسه مشترک بیوتکنولوژی در دانشگاه کالیفرنیا در سانتا باربارا شناختی انعطاف پذیری و خواب, تاریخچه یا تصادف پروژه به دنبال درک چگونگی تغییرات در دولت (به عنوان اندازه گیری توسط فیزیولوژیکی سنسور) تاثیر متعاقب آن عملکرد. مجله PLOS ONE منتشر شده این تیم تحقیقاتی در یک زیر مجموعه از مجموعه داده های “مجزا نگاشت از تونیک و phasic مردمک امکانات بر روی فرآیندهای شناختی درگیر در حساب ذهنی.”

در این تحقیقات این تیم به دنبال درک فرآیندهای شناختی است که بر اندازه مردمک تغییرات-و قابلیت اطمینان از این روابط — به عنوان یک پایه و اساس به برآورد چگونه انسان فرآیندهای شناختی و عملکرد می تواند متفاوت باشد در جهان شناختی به چالش کشیدن وظایف کوهن Hoffing گفت. به دانش آموز داده ها منحصر به فرد منبع آن را به عنوان تنها ارگان های داخلی بدن است که شبکه های مغز به طور مستقیم زیر و بم و قابل مشاهده است به جهان خارج است.

“پتانسیل این تحقیقات هیجان انگیز است چرا که چشم ردیابی فن آوری در حال تبدیل شدن به جهانی در هر دو تجاری و نظامی زمینه” کوهن Hoffing گفت. “ذاتی به چشم ردیابی الگوریتم اندازه مردمک برآورد شده است اما به ندرت مورد استفاده برای تجزیه و تحلیل ترافیک. ما برنامه های تحقیقاتی با هدف تولید دانش و محصولات است که به منظور افزایش قابلیت استفاده از این نوع داده به بینش بیشتر به فرایندهای شناختی مانند توجه و تصمیم گیری است.”

محققان جمع آوری تکرار اندازه گیری از شرکت کنندگان در هشت نوبت جداگانه بیش از چهار ماه. اطلاعات ارائه بینش به قوام دانش آموز پاسخ و روابط به رفتار هر دو در داخل و بین افراد-با یک نگاه اجمالی منحصر به فرد به فرآیندهای شناختی در طول زمان و نه در تک جلسه مطالعات کوهن Hoffing گفت.

یافته های این مطالعه نشان داد که محققان می توانند با استفاده از ویژگی های دانش آموز به شاخص هر دو استاتیک و سریع در زمان های مختلف جنبه های شناخت به درک چگونه فرآیندهای شناختی تاثیر عملکرد. نتایج نشان داد که در دادگاه-سطح زمان که هر یک از شرکت کنندگان در زمان برای پاسخ به یک حساب ذهنی سوال در ارتباط با زمان به حداکثر اتساع مردمک و اندازه مردمک. رابطه بین عملکرد و سریع ویژگی های دانش آموز نشان داد که نهفته دانش آموز پاسخ در ارتباط با فرایند رسیدن به پاسخ, در حالی که دانش آموز پاسخ را افزایش می دهد در ارتباط با میزان توجه کاربردی به ارائه پاسخ. در مقابل میانگین اندازه مردمک در ارتباط با تنوع در چگونه سریع شرکت کنندگان در تکمیل سوال — نشان می دهد که متوسط اندازه مردمک را نشان می دهد آمادگی برای انجام حساب ذهنی وظیفه.

نتایج این مطالعه تایید و گسترش پژوهش های قبلی نشان می دهد که شناخت قابل اعتماد تحت تاثیر دانش آموز در حداقل دو زمان دوره: یک سریع و گذرا تاثیر و طولانی مدت پایدار نفوذ است.

“این یافته ها به ما اجازه می دهد به درک بیشتر در کدام موارد دانش آموز داده ها ممکن است برای انسان مفید و عامل teaming,” دکتر گفت: Steven تورمن ارتش دانشمند و نویسنده ارشد در مقاله. “به عنوان مثال ممکن است که اندازه مردمک است که قابل اطمینان ترین در مجتمع دنیای واقعی زمینه تنها زمانی که به طور متوسط داده ها در طی چند ثانیه و یا دقیقه است. چنین موردی را قادر می سازد توانایی برای پیگیری دیگر زمانبندی تغییرات در حالات ذهنی مانند هوشیاری حجم کار و یا خستگی بلکه به طور بالقوه محدود کردن استفاده از آن برای ردیابی لحظه به لحظه تصمیم گیری است. آن مهم است به استخدام مطالعات طولی مانند این به درک ابزار دانش آموز داده در این بازه های زمانی مختلف.”

مطالعات آینده بررسی خواهد کرد که چگونه به درخواست این پژوهش در دنیای واقعی زمینههای مانند استفاده از واقعیت مجازی برای تست اینکه آیا اندازه مردمک ویژگی ها می توان بهره برداری در زمینه پویا. این خواهد بود یک steppingstone برای آزمون اثربخشی تطبیقی خودمختار عوامل است که با استفاده از اندازه مردمک به عنوان یک اقدام موثر از انسان متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de