برخی از کارگران در رسانه های اجتماعی غول پیکر هستند و علنا انتقاد از تصمیم به حذف و یا پرچم گمراه کننده پست توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

چه اتفاقی می افتد زمانی که یک شی غیر منقول در دیدار ناراضی نیروی کار? ما در مورد پیدا کردن در Facebook. مارک زوکربرگ مدیر عامل همواره حاضر به تکان دادن اجازه می دهد از سیاستمداران—بیشتر آشکارا Donald J. Trump—برای ارسال مطالب که نقض این شرکت قوانین در برابر آسیب و اطلاعات غلط. در برخورد با های اخیر مغلوب ساختن پیشی جستن اظهارات ترویج اطلاعات غلط در مورد رای گیری و با استفاده از زبان نژادپرستی به تشویق تیراندازی معترضان زوکربرگ انتخاب کرده است به ترک پست ها (عمدتا صلیب-ارسال شده توییتهایی) نامحدود. حتی توییتر که قبلا به ناروا مشابه گریز در حال حاضر کاربران هشدار می دهد قبل از آنها می توانید ببینید کسانی که تهمت نادرست.

در حال حاضر چند Facebook کارکنان در نظر گرفته شده اند نادر مرحله از صحبت کردن علنی در مقابل رئیس خود. “من FB کارمند که کاملا مخالف با علامت تصمیم به انجام هیچ چیز در مورد تهمت های اخیر پست های که به وضوح تحریک خشونت. من نه تنها در داخل FB ایم” Jason Stirman یک R&D اجرایی که قبلا در توییتر و متوسط. یکی دیگر از Facebook exec رایان فریتس مدیر اخبار طراحی محصول و نوشت: “علامت اشتباه است و من تلاش خواهد کرد در بلندترین راه ممکن برای تغییر ذهن خود را.” یک مهندس لورن قهوهای مایل به زرد, توییتی, “Facebook را انفعال در نظر گرفتن مغلوب ساختن پیشی جستن پست تحریک به خشونت باعث می شود من شرمنده به کار در اینجا.”

مخالف صداها نیست غیر معمول در Facebook داخلی تابلوهای اعلانات—که با توجه به گزارش های اخیرا سرشار با فرانک شکایت در مورد زوکربرگ سیاست. اما رفتن است و تخطی از آنچه پس از یک نزدیکی-omerta در برابر انتقاد زوکربرگ در تاریخ ثبت است. حتی بیشتر قابل توجه برخی از Facebookers شرکت در یک “مجازی اعتصاب” در روز دوشنبه. (طوفان از ستاد گزینه نیست پس تقریبا همه در Facebook کار در خانه در طول بیماری همه گیر.)

زوکربرگ متوجه شده است. او در حال حرکت است تا پایان هفته کارمند س و روز سه شنبه به طوری که او می تواند پاسخ. اما او گوش دادن به کارگران و پایین پست ؟ اگر تاریخ راهنمای جواب این است: هیچ.

برای یک چیز, زوکربرگ معروف سمج. این است یک زندگی طولانی صفت است. زمانی که من مصاحبه پدر و مادر خود را برای من کتاب در مورد Facebook آنها به من گفتند که در مورد علامت گذاری تصمیم به ترک محلی عمومی دبیرستان به دلیل آن نیست که به اندازه کافی محاسبات منابع و کلاس های پیشرفته. خانواده اش خوشحال بود به او ارسال به یک هزینه در نزدیکی خصوصی مدرسه هوراس مان. اما علامت شنیده بود چیزهای خوب در مورد Phillips Exeter Academy یک مدرسه شبانه روزی در, New Hampshire. مادر او در حال حاضر از دست دادن یک کودک است که در سال های مارک, خواهر, سفت خواهد بود رفتن به دانشگاه هاروارد—و او نمی خواست به دیدن او تنها پسر خانه را ترک بیش از حد. بنابراین او خواهش کرد که او را به حداقل مصاحبه در هوراس مان. “من آن را انجام,” او گفت:. “اما من قصد دارم به Phillips Exeter.” و این چیزی است که اتفاق افتاده است.

او اجرا می شود خود شرکت است که راه بیش از حد. کسب و کار راه اندازی به طوری که رای او را به اکثریت. و در حالی که او به دنبال نظرات دیگران او اغلب انتخاب به نادیده گرفتن قانع کننده نسبت به محصولات و سیاست هایی که تبدیل به مضر و گاهی اشتباه است. (مثال: 2007 Beacon محصول است که نقض حریم خصوصی توسط گزارش کاربر وب خرید در خوراک خبری است. یا فوری شخصی که به وب سایت های دیگر اطلاعات شخصی در مورد یک کاربر دوستان است. که همان نقض حریم خصوصی است که منجر به کمبریج Analytica.)

در این موارد مخالفت نگه داشته بود خصوصی—حتی سال بعد برخی از کسانی که توصیف آن را به من نمی خواهد در رکورد. در حال حاضر این شکایت هستند و زوکربرگ برای پاسخ. او ساخته شده یک شروع و در روز جمعه با یک شکنجه توضیح که چرا او نمی خواهد تکان دادن در نگه داشتن مغلوب ساختن پیشی جستن ، در حالی که اعتراف او تلاش می کرد با این مسائل او را به علف های هرز از سیاست به توضیح دهد که چرا این محتوای خاص موفق به ماندن در داخل مرزهای قابل قبول Facebook گفتار. “این تصمیم گیری های دشوار و درست مثل امروز که مطالب ما را ترک کنند تا من اغلب پیدا کردن عمیقا توهین آمیز,” او نوشت. “ما سعی می کنید به فکر می کنم از طریق تمام عواقب. مردم می تواند موافق یا مخالف در جایی که ما باید رسم خط, اما من امیدوارم که آنها ما را درک فلسفه کلی این است که بهتر است که این بحث را در فضای باز به خصوص زمانی که ریسک بسیار بالا است.”

برای جلب رضایت کارکنان خود او باید به انجام بهتر از آن Jesuitical هر شکلی. در زمینه Facebook کلی سیاست—مجموعه ای از قوانین کشیده شده اجازه می دهد تا آزادترین بیان در حالی که به استثنای ننگین ترین مطالب مانند سخنرانی نفرت و گوناگون—هفته گذشته تصمیم گیری ممکن است حس را. اما آن است و نه فقط کسانی که repurposed توییتهایی که Facebook کارکنان شرمنده. شرکت کارگران در پاسخ به Facebook را بزرگتر نقش مهمی در تشدید این کشور مشکل اختلاف. در زیر زوکربرگ را تعصب و غیرت برای فعال کردن وسیع ترین شکل ممکن بیان Facebook میزبانی پست های بی شماری که ممکن است نقض قوانین آن, اما را فرسوده عمومی مدنیت ارائه یک سگ-سوت موسیقی متن فیلم به تحمل است که زوکربرگ اذعان منزجر کننده است. آن را نیز سخت تر و سخت به میدان مدیر عامل استادانی بی طرفی در تفسیر قوانین با آنچه به نظر می رسد مانند ثابت امتیازات به نیروهای محافظه کار. نه به ذکر است unpublicized بازديد با رئيس جمهور خود را.

دیر یا زود زوکربرگ برای مقابله با این موضوع بزرگتر از چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن شده است بهره برداری از رسانه های اجتماعی برای گسترش سم نفاق در بدنه سیاسی. برای این است که دلیل و نه یک ترجمه از یک صدای جیر جیر یا دو که برخی از کارکنان در حال راه رفتن دیگران می گویند آنها در مورد به ترک و بسیاری دیگر را به نوبه خود به پایین Facebook استخدام ارائه می دهد. و تنها مشکل بدتر خواهد شد به عنوان تهمت به نظر می رسد جهنم محدود به ارسال تا کنون بیشتر شدید اظهارات.

در حال حاضر است. Facebook می گوید که کارکنان شرکت در اعتصاب رنج می برند بدون عواقب. آنها حتی نمی خواهد به اتهام یک روز بیمار. حتی کسانی که پست در توییتر که علامت “اشتباه” خواهد بود نه تحریم.

اما آنها به زور مارک زوکربرگ به انجام آنچه او نمی خواهید به انجام? اگر اتفاق می افتد که آن را واقعا بی سابقه است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • Covid-19 تسریع خواهد کرد هوش مصنوعی مراقبت های بهداشتی انقلاب
  • چه Clubhouse و چرا Silicon Valley مراقبت ؟
  • چگونه به خواب زمانی که جهان در حال سقوط است از هم جدا
  • تصویری-چت داوران و آینده از عدالت کیفری
  • 26 عبور حیوانات راهنمایی برای خود جزیره بازی
  • 👁 مغز مفید مدل برای هوش مصنوعی ؟ به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de