اجتماعی غول پیکر آخرین برنامه مستقل ارائه نمی دهد به اندازه کافی برای هر دو پارسه گاه به گاه و یا esports بخار طرفداران.

برای سال کلمه “Facebook” و “بازی” با احتمال بیشتری برای بیرون کشیدن خاطرات یک عمه گرد و خاکی کلمات با دوستان و دعوت از هر چیز دیگری. و برای سال Facebook, شده است در سفر به تغییر و یا حداقل گسترش آن گردن کلفت شهرت در میان بازیکنان جوان و با آن بازی-جریان پلت فرم فن آوری واقعیت مجازی و فشار به cloud gaming.

به عنوان بخشی از آن بسیاری جانبه ماجراجویی به 120 میلیارد بازی صنعت Facebook راه اندازی Facebook, بازی, برنامه امروز که در آن کاربران می توانند هر دو انتخاب به بالا که کلمات با دوستان بازی و پنجم و یا ششم-مورد علاقه Call of Duty streamer بر سر. این یک برنامه بلند پروازانه با هدف کمک به شما تولید و تعامل با محتوای بازی فقط به عنوان بسیار به عنوان شما آن را مصرف هنوز در مراحل اولیه آن انجام نمی دهد هر چیزی که به خوبی به اندازه کافی به احساس رقابتی است.

Facebook بازی می رسد زودتر از اصل برنامه ریزی شده برای اندروید, به عنوان شرکت تلاش می کند برای گرفتن امواج از حوصله قرنطینه کاربران هجوم آوردند به هر دو بازی و, بازی, سرگرمی, مطالب نیویورک تایمز گزارش. (آن را به انتشار در iOS هنگامی که اپل آن را تصویب.) هنگامی که شما برای اولین بار برنامه را باز کنید, آن را می پرسد شما را به انتخاب برخی از بازی های مورد علاقه خود و پس از آن نشان می دهد برخی از streamers به دنبال دارد. این خوراک خبری در برگه نمایش کلیپ ها, ویدئوها و نوشته های از بازی های گروه های منظم مانند Facebook; یک برگه برای بازی محبوب Facebook بازی مانند OMG و Nametests; یک برگه برای مشاهده یا کشف livestreams; و یک برگه برای پیام. دوربین دکمه نشستن در هر دو سمت راست و چپ بالای صفحه اصلی برای livestreaming خودتان بازی موبایل بازی های نصب شده بر روی تلفن خود را.

Facebook بازی را ارائه جایگزین خونتان بین محصولات سخت تن به تن به افرادی که ممکن است تماشای esports در حرکت یا کشش ناگهانی و کسانی کج به بیشتر گاه به گاه کلمات با دوستان ، هر دو سوار بر پاشنه قبلی Facebook محصولات: برای بیش از یک دهه Facebook میزبانی بازی های گاه به گاه مانند FarmVille استو بیشتر به تازگی راه اندازی یک livestreaming خدمات برای رقابت با آمازون Twitch یا یوتیوب را “بازی” بخش. وجود دارد بهتر و بیشتر تاسیس خدمات جریان در خارج وجود دارد, و آن را فقط به عنوان آسان به بازی Facebook بازی اصلی در Facebook app. Facebook بازی جمع آوری این دو چیز با هم, اما برای چه کسی ؟

Facebook به تازگی تلاش برای جذب محاکمه و درست پارسه با امضای منحصر به فرد جریان معاملات با اشاره مشاهیر و microcelebrities از سابق سوپر سر و صدا وارنر pro گونزالو “صفر” باریوس به استراتژی بازی streamer جرمی “مبدل نان تست” وانگ. آنها کشیده ام یک کمی بد نامی به پلت فرم, فشار, Facebook بازی به مقام سوم نقطه در livestreaming جنگ پشت کشش و یوتیوب. (در سه ماهه اول سال جاری Facebook بازی-جریان خدمات دریافت حدود یک ششم به عنوان ساعت ها تماشا به عنوان کشش و نیمی از یوتیوب را “بازی” بخش. که گفت آن ساعت به تماشای چهار برابر سال بیش از سال در ماه ژانویه است.) جریان کشف از طریق Facebook گیمینگ به طور معمول به عنوان جلا و یا اعتیاد به مواد مخدره به عنوان کسانی که در حرکت یا کشش ناگهانی, اگر چه وجود دارد یک تعداد انگشت شماری از خوبی ترویج streamers که صفحات و گذشته ویدئوها بسیار آسان به حرکت.

آن را نیز فوق العاده آسان برای جریان خود بازی, بازی موبایل, on Facebook بازی; چهار کلیک و یا گرفتن. اما که در جریان بازی های تلفن همراه ؟ آن را در هر نقطه در نزدیکی به عنوان محبوب به عنوان جریان PC یا کنسول بازی. من رفتم live on Facebook بازی بازی هر دو تیرانداز حباب (از طریق برنامه) و سرپرستی (من از طریق انجمن کامپیوتر و جریان نرم افزار OBS). دو نفر از دوستان نمی تواند پیدا کردن من جریان سرپرستی در Facebook بازی اگر چه مطمئنا آن را جالب تر در جریان است. Facebook می گوید آن را در ادامه به ریز لحن برنامه کشف ویژگی های.

آنچه بیشتر مرا به هیجان در مورد برنامه شد و در واقع خود را در خوراک خبری است. من می خواهم gleefully delete my Facebook profile اگر الگوی رفتاری گروه و به خصوص بازی meme گروه که من قورت کردن قبل از خواب مثل یک لیوان گرم از چای بابونه. اخبار خوراک به طور کامل اختصاص داده شده به gaming memes و کلیپ گیم پلی چیزی است که من شخصا آتش تا یک برنامه جداگانه به مصرف—به خصوص اگر من به راحتی می توانید آمار زبانه به heckle دوست من جریان خود بازی Call of Duty‘s Warzone. در حال حاضر Facebook بازی نور در این نوع از محتوا است. اگر چه مورد علاقه من, Animal Crossing: New Horizons meme, گروه, پست, گاهی اوقات به نظر می رسد و من به دنبال بسیاری از بازی های گروه من خوراک خبری است که عمدتا “دیوانه” ندای وظیفه کلیپ و streamers من نمی دانم.

Facebook چرخید است بسیاری از نرم افزار با نتایج مختلط. البته این مسنجر که برای بسیاری گرفته شده از محل SMS apps. اما به یاد داشته باشید اطلاع? Facebook معاملات? Facebook دوربین ؟ من نه. Facebook سرمایه گذاری زیادی به آن فشار را به بازی هر چند دیده است و برخی از موفقیت در بخشی به دلیل آن cutesy ارائه معاملات با streamers و یک اسیر مخاطبان است.

اگر چه جامعه بازی بزرگ است و شامل هر نوع از شخص محصولات ساخته شده برای کسانی که بازی اغلب موفق می شوند زمانی که آنها متناسب با عادات خاص خود را. معلوم نیست چگونه یک پایین ترین مخرج مشترک پلت فرم می تواند افزایش Facebook این بازی حضور, اما در عین حال من در شکار برای بهتر الگوی رفتاری قرار گرفتند.


بزرگ تر سیمی داستان
  • ویرانگر کاهش درخشان جوان coder
  • آمازون کارگران توصیف روزانه خطرات در یک بیماری همه گیر
  • استفان ولفرام شما را دعوت به حل فیزیک
  • باهوش رمزنگاری می تواند به حفاظت از حریم خصوصی تماس-برنامه ردیابی
  • همه چیز شما نیاز به کار از خانه مانند یک حرفه ای
  • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
  • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de