Facebook Messenger می افزاید: ایمنی هشدار—حتی در رمزگذاری چت

با استفاده از ابرداده به جای محتوا به نقطه رفتار مشکوک شبکه های اجتماعی می تواند در حفظ حریم خصوصی دست نخورده است.

برای آخرین سال دولت های سراسر جهان را تحت فشار Facebook به کنار گذاشتن برنامه های خود را به صورت end-to-end encryption در سراسر برنامه های خود را با این استدلال که این قابلیت را فراهم می کند پوشش برای مجرمان و بالاتر از همه شکارچیان کودک. امروز Facebook نورد جدید سوء استفاده-تشخیص و هشدار ابزار در مسنجر است که ممکن است کمک به نشانی که انتقاد—بدون ضعف خود را حمایت.

Facebook امروز اعلام ویژگی های جدید برای مسنجر است که به شما هشدار زمانی که پیام به نظر می رسد آمده از مالی scammers یا بالقوه کودک معتادان نمایش هشدار در برنامه مسنجر است که ارائه راهنمایی و پیشنهاد شما بلوک مجرم است. این ویژگی است که Facebook در آغاز کردن در آندروید در مارس و در حال حاضر آوردن به iOS با استفاده از یادگیری ماشین تجزیه و تحلیل ارتباطات در سراسر Facebook Messenger را میلیارد-به علاوه کاربران برای شناسایی رفتارهای مشکوک. اما مهمتر Facebook می گوید که تشخیص رخ خواهد داد و تنها بر اساس ابرداده—نه تحلیل محتوای پیام ها—به طوری که آن را تضعیف می کند پایان به پایان رمزگذاری که مسنجر ارائه می دهد و در آن راز مکالمات از ویژگی های. Facebook داد و گفت: در نهایت رول که در پایان به پایان رمزگذاری برای تمام چت مسنجر به طور پیش فرض.

“ما در حال معرفی ایمنی اعلامیه در مسنجر که پاپ خواهد شد تا در گفتگو و ارائه راهنمایی برای کمک به مردم نقطه فعالیت های مشکوک و اقدام به مسدود کردن یا نادیده گرفتن کسی که چیزی درست به نظر نمی رسد” بار خوانده شده یک پست وبلاگ از Facebook مدیر مدیریت محصول مسنجر برای حفظ حریم خصوصی و ایمنی Jay Sullivan. “همانطور که ما حرکت به end-to-end encryption ما در حال سرمایه گذاری در privacy-preserving ابزار مانند این برای نگه داشتن مردم در امن و بدون دسترسی به محتوای پیام.”

Facebook نشده نشان داد بسیاری از جزئیات در مورد چگونگی آن ماشین-یادگیری, سوء استفاده, تشخیص ترفندهای کار خواهد کرد. اما یک Facebook سخنگو می گوید سیمی تشخیص مکانیزم ها بر اساس ابرداده به تنهایی: که در صحبت کردن به آنها زمانی که آنها در ارسال پیام با چه فرکانس و سایر ویژگی های مربوط به حساب—اساسا همه چیز به غیر از محتوای ارتباطات که Facebook سرورهای نمی تواند دسترسی به زمانی که کسانی که پیام های رمزگذاری شده هستند. “ما می توانیم خیلی خوب سیگنال های که ما می تواند به توسعه از طریق یادگیری ماشین مدل که بدیهی است که بهبود در طول زمان” یک Facebook سخنگو گفت: سیمی در یک تماس تلفنی. آنها کاهش یافته است برای به اشتراک گذاشتن اطلاعات بیشتر در بخشی به دلیل این شرکت می گوید که نمی خواهند به سهوا به کمک بازیگران بد دور زدن آن پادمان.

شرکت پست وبلاگ ارائه می دهد به عنوان مثال در یک فرد بالغ ارسال پیام و یا درخواست دوستان به تعداد زیادی از افراد زیر سن قانونی به عنوان یک مورد که در آن رفتاری تشخیص مکانیزم می تواند نقطه یک احتمال آزار دهنده. در موارد دیگر, Facebook می گوید آن را وزن عدم ارتباط بین دو نفر است اجتماعی نمودار—نشانه آن است که آنها یکدیگر را نمی دانم—و یا در نظر گرفتن موارد قبلی که در آن کاربران گزارش شده و یا مسدود شده یک کسی به عنوان یک نشانه است که آنها تا به چیزی مشکوک.

یک تصویر از Facebook برای مثال نشان می دهد یک هشدار است که می پرسد اگر یک پیام گیرنده می داند بالقوه scammer. اگر آنها می گویند هیچ, هشدار نشان می دهد مسدود کردن فرستنده و ارائه می دهد راهنمایی در مورد هرگز ارسال پول به یک غریبه. در مثال دیگر برنامه تشخیص دهد که کسی با استفاده از نام و عکس نمایه به رابجای دیگری جا زدن گیرنده ، هشدار پس از آن را نشان می دهد impersonator و دوست واقعی پروفایل side-by-side نشان می دهد که مسدود کردن کاربر متقلب.

screenshot of facebook messanger
عکس: Facebook

Facebook کند باید یک استثنا به آن ادعا می کنند که آن را نمی توان در پیام مطالب: رسول سوء استفاده-گزارش ساز و طولانی شامل یک ویژگی است که رمزگشایی پیام های رمزگذاری شده هنگامی که یک کاربر پرچم آنها. که می دهد Facebook بالقوه دیگر به عنوان نشانه به آنچه دیگر رفتار بد که فرستنده ممکن است تا به, اما به طور کلی در نظر گرفته نقض end-to-end encryption پس از گیرنده پیام رمزگذاری شده همیشه می توانید انتخاب کنید برای به اشتراک گذاشتن رمزگشایی نسخه با یک شخص ثالث است.

screenshot of facebook messanger
عکس: Facebook

در حال حاضر برای ایمنی اعلامیه ویژگی تنها به صراحت نشان می دهد مسدود کردن و یا نادیده گرفتن پتانسیل سوء استفاده. (کاربران هنوز هم می تواند گزارش رفتار توهین آمیز با روش معمول از ضربه زدن بر روی نام فرستنده و پس از آن “چیزی اشتباه است” و سپس مشخص کردن آنچه اتفاق افتاده است.) “ما می خواستیم به مردم را یک اقدام فوری و مسدود کردن فوری ترین اقدام کسی می تواند به جلوگیری از آسیب” یک Facebook سخنگو می گوید. “گزارش چیزی است که ما به دنبال در آوردن به ویژگی نیز هست.”

Facebook Messenger علاوه بر این از سوء هشدار بر اساس ابرداده به تنهایی یک “شروع خوب” می گوید: Alex Stamos سابق رئیس امنیت افسر Facebook. اما او استدلال می کند که این شرکت می تواند—و باید—بیشتر انجام دهید. Stamos که در حال حاضر آگهی استنفورد اینترنت رصدخانه گفته است که Facebook, Google, Microsoft, ضربه محکم و ناگهانی و دیگران باید تمام مانیتور نشانه هایی از رفتار بد در دستگاه کاربر.

“من فکر می کنم آنها باید سمت سرویس گیرنده به دنبال-در-محتوا. و هنگامی که آنها انجام می دهند که آنها باید بی درنگ مردم قادر به آن را گزارش” Stamos می گوید. که بر روی دستگاه محتوا تجزیه و تحلیل و گزارش دهد Facebook برای پیدا کردن بد بازیگران سریع تر از صرف ابرداده اسکن Stamos می گوید: در حالی که هنوز حفظ end-to-end encryption.

Stamos همچنین اشاره می کند که اگر Facebook تاکید کرد گزارش به جای صرف مسدود کردن در آن هشدار به کسانی که گزارش می تواند ایجاد شواهدی وجود دارد که اجرای قانون می تواند استفاده جدی در برابر مجرمان است. “شما نمی خواهید به دستگیری کسی از آنجا که داده های خود را نشان می دهد که آنها سعی کردند به ‘دوست’ یک دسته از دختران نوجوان” Stamos می افزاید. “در حالی که اگر کسی در واقع می فرستد درخواست به صورت برهنه به یک بچه است که احتمالا غیر قانونی در اکثر موارد. که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای گرفتن یک حکم جستجو و احتمالا تعقیب فرد است. شما واقعا می خواهید محتوای ارتباطات و بهترین راه برای انجام این کار در پایان به پایان رمزگذاری است که فقط به تشویق گیرنده به گزارش گفتگو.”

یک Facebook سخنگوی خواسته که در مورد احتمال از سمت سرویس گیرنده تحلیل محتوا می گوید: به اندازه “نیست در نظر گرفته شده و لازم نیست برای این ویژگی های ایمنی.”

Facebook, همراه با مقدار زیادی از دیگر شرکت های فن آوری آمده است تحت فشار در حال رشد از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره برای ساخت مکانیزم به رمزگذاری اجازه می دهد که اجرای قانون دسترسی به ارتباطات و داده های ذخیره شده. در ماه مارس یک لایحه به نام درآمد آن عمل معرفی شد که می تواند در عمل ممنوعیت قوی end-to-end encryption در صورت تصویب در شکل فعلی آن است. و فقط این هفته دادستان کل ویلیام Barr انتقاد اپل برای کمک به رمزگشایی یک جفت از اپل که متعلق به القاعده مرتبط محمد سعید Alshamrani که به کشته شدن سه نفر در تیراندازی و کشتار حادثه در ماه دسامبر گذشته.

Facebook استدلال می کند که در آن ایمنی جدید متوجه نیست در پاسخ به این که فشار سیاسی—که در واقع آنها بوده است و در آثار پس حتی قبل از مارک زوکربرگ اعلام کرد شرکت کند انتقال به یک متحد پایان به پایان رمزگذاری سیستم پیام سال گذشته است.

اما Stamos استدلال می کند که دقیقا این نوع از ابزار لازم برای دلجویی از رمزگذاری منتقدان—که بیشتر هنوز هم ممکن است هر دو لازم است و ممکن است بدون به خطر انداختن رمزگذاری اساسی حریم خصوصی تضمین می کند. “من فکر می کنم این نشانه خوبی است که آنها در حال آزمایش در اینجا می گوید:” Stamos. “این یک اعتراف است که آنها باور دارند که آنها باید مسئولیت برای مقابله با برخی از جنبه های منفی [رمزگذاری کنید] که من فکر می کنم نه فقط از نظر اخلاقی درست است. این یک گزاره از پایان به پایان رمزگذاری باقی مانده.”


بزرگ تر سیمی داستان
 • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
 • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
 • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
 • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
 • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

بزرگ تر سیمی داستان
 • چگونه یک هوش مصنوعی غول ساخته چت—نظارت—آسان
 • اعترافات مارکوس Hutchins هکر که ذخیره شده اینترنت
 • ما باید یاد بگیرند که به خواندن با هم زمانی که ما دور از هم
 • 27 روز در توکیو بای: آنچه اتفاق افتاده است در الماس شاهزاده
 • نکات و ابزار برای برش مو در خانه
 • 👁 AI آشکار بالقوه Covid-19 درمان است. به علاوه: دریافت آخرین اخبار AI
 • 🏃🏽♀️ می خواهید بهترین ابزار برای دریافت سالم است ؟ ما را بررسی کنید دنده تیم میدارد برای تناسب اندام بهترین انتقالها دنده در حال اجرا (از جمله کفش و جوراب) و بهترین هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>