واقعیت-بررسی جودی Mikovits جنجالی virologist حمله Anthony Fauci در یک ویروسی توطئه تصویری

جودی Mikovits (راست) دیده می شود در اینجا در آزمایشگاه او در رنو نوادا در سال 2011 با یک دانشجوی کارشناسی ساخته شده است که بسیاری از ادعاهای بی اساس درباره کروناویروس که باعث COVID-19.

دیوید کالورت برای AP تصاویر

در یک ویدئو که منفجر شده در رسانه های اجتماعی در چند روز گذشته virologist جودی Mikovits ادعای جدید کروناویروس است که به اشتباه متهم برای بسیاری از مرگ و میر. او باعث می شود سر خاراندن اظهارات در مورد ویروس– به عنوان مثال از آن است که “فعال” توسط ماسک صورت.

Mikovits همچنین متهم Anthony Fauci سر از ایالات متحده موسسه ملی آلرژی و بیماریهای عفونی (NIAID) و یک عضو برجسته کاخ سفید را Coronavirus نیروی کار بودن مسئول مرگ میلیون ها نفر در طول سال های اولیه از همه گیر HIV/AIDS. در این ویدئو ادعا Mikovits بخشی از تیم است که کشف HIV انقلابی در درمان اچ آی وی و زندانی بدون تفهیم اتهام برای او موقعیت علمی.

علم واقعیت-بررسی تصویری. هیچ یک از این ادعا درست است. این ویدئو گزیده ای از آینده فیلم Plandemicکه به وعده “افشای علمی و نخبگان سیاسی که اجرای این کلاهبرداری است که ما جهانی نظام سلامت است.” YouTube, Facebook و دیگر سیستم عامل های گرفته شده پایین این ویدئو به دلیل اشتباهی. آن را نگه می دارد پوستی از جمله در Plandemic سایت که در “تلاش برای دور زدن gatekeepers رایگان سخنرانی” دعوت مردم برای دانلود ویدیو و ترجمه آن است.

اما برای اولین بار است که جودی Mikovits?

Mikovits آغاز زندگی حرفه ای اش به عنوان یک تکنسین آزمایشگاه در موسسه ملی سرطان در سال 1988. او یک دانشمند به دست آمده و دکترا در بیوشیمی و بیولوژی مولکولی از دانشگاه جورج واشنگتن در سال 1991. در سال 2009 او مدیر تحقیقات در Whittemore موسسه پترسون (WPI), پژوهشی در رنو نوادا اما او باقی مانده تا حد زیادی ناشناخته به جامعه علمی است. در آن سال او همکاری نویسنده یک مقاله در علم که پیشنهاد مبهم عامل به نام xenotropic موش leukemia virus مربوط به ویروس XMRV) ناشی از سندرم خستگی مزمن (CFS).

علت CFS نیز نامیده می شود myalgic encephalomyelitis حال طولانی باقی مانده گریزان و این بیماری تا به حال نادیده گرفته شده توسط علم است. مطالعه ایجاد امید که CFS ممکن است تبدیل به قابل درمان با آنتی ویروسها. برخی از بیماران حتی شروع به مصرف داروهای ضد ویروسی استفاده می شود آلوده به اچ آی وی مردم است. اما این مقاله همچنین ایجاد نگرانی که XMRV ممکن است گسترش از طریق خون.

محققان دیگر به زودی سوال یافته و بیش از 2 سال آینده این مقاله ادعا می کند از هم جدا افتاد. محققان نشان داد که XMRV ایجاد شد به طور تصادفی در آزمایشگاه در موش آزمایش; آن ممکن است هرگز آلوده هر انسان است. نویسندگان برای اولین بار پس گرفت دو چهره و یک جدول از مقاله در اکتبر 2011. در حدود همان زمان یک مطالعه توسط چندین آزمایشگاه از جمله WPI خود نشان داد که این یافته ها نمی تواند تکرار شود.

دو ماه بعد کل علم کاغذ بود پس گرفت. Mikovits حاضر به امضای جمع شدن متوجه, اما او به یکی دیگر از تکرار تلاش است. که $2.3 میلیون مطالعه led توسط ایان Lipkin از دانشگاه کلمبیا و با حمایت مالی موسسه ملی سلامت بود “پاسخ قطعی,” Mikovits گفت: در سپتامبر 2012 در کنفرانس مطبوعاتی که در آن نتایج اعلام شد. از مطالعه دقیق نگاه XMRV در حین نمونه خون از نزدیک به 300 نفر که نیمی از آنها تا به حال بیماری و هیچ کدام تا به حال ویروس. “هیچ مدرکی وجود ندارد که XMRV یک انسان پاتوژن,” Mikovits اذعان کرد.

علم به اخبار بخش است که با این نسخهها کار به طور مستقل از سرمقاله خود طرف به دنبال حماسه نزدیک و منتشر شده دقیق بازسازی از شکست مفتضحانه در سپتامبر 2011. (داستان برنده ارتباطات از جایزه American Society for Microbiology.)

در حدود همان زمان Mikovits تا به حال مواد منفجره فروپاشی با WPI. این موسسه در زمینه کت و شلوار در برابر او در نوامبر 2011 به اتهام از بین بردن آزمایشگاه نوت بوک و نگه داشتن سایر اطلاعات شخصی را بر روی لپ تاپ خود را بر روی درایوهای فلش و در یک حساب ایمیل شخصی. او دستگیر شد و در کالیفرنیا در اتهام جنایت که او یک فراری از عدالت و آمریکا برای چند روز. دادستان در Washoe شهرستان نوادا در نهایت کاهش یافته است اتهامات جنایی علیه او در ماه ژوئن 2012.

Mikovits منتشر نشده است هر چیزی که در ادبیات علمی از سال 2012. اما او به زودی شروع به ترویج XMRV فرضیه دوباره و حمله به Lipkin مطالعه است که با او توافق کرده بود این موضوع را به بقیه. او وزن در اوتیسم بحث با بحث نظریه ها در مورد علل و درمان است. او را بی اعتبار کار و حقوقی travails او را ساخته اند یک شهید در چشم برخی از.

در حال حاضر می آید یک کتاب جدید او همکاری نویسنده طاعون فساد: بازگرداندن ایمان به وعده علوم—صورتحساب به عنوان “در پشت صحنه نگاه کردن به مسائل و غرور است که آینده را تعیین سلامت بشریت”–و ویدئو ویروسی است که تمدید مصاحبه با Mikovits.

علوم خواسته Mikovits برای مصاحبه برای این مقاله. او در پاسخ با ارسال یک ایمیل خالی با عنوان فایل پیوست یک نسخه از کتاب جدید خود و یک پاورپوینت از یک 2019 ارائه با عنوان “آزار و اذیت و Coverup.”

در زیر برخی از ویدیو اصلی ادعاها و اتهامات همراه با حقایق.

مصاحبه کننده: دکتر جودی Mikovits نامیده شده است یکی از مهمترین و انجام شده دانشمندان از نسل او.

Mikovits تا به حال نوشته شده از 40 مقاله علمی و نبود به طور گسترده ای شناخته شده در جامعه علمی قبل از او منتشر 2009 علم مقاله ادعا یک لینک بین جدید ویروس پسگرد و CFS. این مقاله بعدها ثابت نادرست و پس گرفت.

مصاحبه: او سال 1991 پایان نامه دکترا انقلابی در درمان HIV/AIDS.

Mikovits را, دکتری, پایان نامه “منفی تنظیم اچ آی وی بیان در مونوسیت” تا به حال هیچ تاثیر قابل تشخیص در درمان HIV/AIDS.

مصاحبه کننده: در اوج زندگی حرفه ای دکتر Mikovits منتشر فیلمهای مقاله در مجله علوم. بحث مقاله فرستاده تکان طریق جامعه علمی آن را به عنوان نشان داد که استفاده مشترک از حیوانات و انسان بافتهای جنينی بود رها کردن آفت ویرانگر از بیماری های مزمن.

این مقاله نشان داد هیچ چیز از مرتب کردن بر اساس آن تنها ادعا کرد که برای نشان دادن ارتباط بین یک شرط CFS و یک ماوس ویروس پسگرد.

Mikovits: من برگزار شد و در زندان با هیچ هزینه.

دادستان منطقه در Washoe شهرستان نوادا ثبت یک شکایت کیفری علیه Mikovits که متهم به طور غیرقانونی در نظر گرفتن اطلاعات کامپیوتر و مرتبط با اموال از WPI. از اتهامات عنوان شده کاهش یافته است, در بخشی به دلیل مشکلات قانونی مواجه توسط کارفرمای سابق خود.

Mikovits: سر کل ما [Health and Human Services Department] تبانی و من نابود شهرت و وزارت دادگستری و [Federal Bureau of Investigation] نشسته بر روی آن نگه داشته و آن صورت تحت مهر و موم.

Mikovits ارائه شده هیچ مدرک مستقیمی که سلامت و خدمات انسانی سر تبانی علیه او.

Mikovits: [Anthony Fauci] به کارگردانی پوشش. و در واقع هر کس دیگری پرداخت شد و پرداخت زمان میلیون ها دلار در بودجه از تونی Fauci و … موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی. این محققان که مرتکب تقلب همچنان به این روز پرداخت می شود زمان بزرگ توسط NIAID.

روشن نیست که تقلب و چه پوشش Mikovits است صحبت کردن در مورد دقیقا. هیچ شواهدی وجود ندارد که Fauci درگیر شد در یک پوشش یا که هر کسی بود با پرداخت کمک های مالی از او و یا موسسه خود را. هیچ کس متهم شده است با تقلب در رابطه با Mikovits را با خود ندارد.

Mikovits: آن آغاز شده و واقعا زمانی که من در 25 سال بود و من بخشی از تیم است که جدا شده HIV از خون و بزاق بيماران از فرانسه که در آن [virologist لوک] مونتانیه بود در اصل جدا ویروس. … Fauci نگه می دارد تا با انتشار مقاله برای چند ماه در حالی که رابرت گالو می نویسد مقاله خود را طول می کشد و تمام اعتبار و البته اختراعات درگیر هستند. این تاخیر از تایید شما می دانید که به معنای واقعی کلمه منجر به گسترش این ویروس در اطراف شما می دانید, کشته شدن میلیون ها نفر.

در زمان HIV را کشف Mikovits یک تکنسین آزمایشگاه در فرانسیس Ruscetti آزمایشگاه در موسسه ملی سرطان بود و در عین حال برای دریافت دکترای خود هیچ مدرکی وجود دارد که او بخشی از تیم است که برای اولین بار جدا ویروس. او برای اولین بار به چاپ مقاله با همكاري Ruscetti شد در HIV و منتشر شده در مارس 1986 2 سال پس از علم منتشر شده چهار نقطه عطفی که در مقالات مرتبط با HIV (سپس به نام HTLV-III توسط Gallo lab) به بیماری ایدز است. Ruscetti اولین مقاله در HIV به نظر می رسد در ماه اوت 1985. هیچ شواهدی وجود ندارد که Fauci برگزار شد تا به صورت مقاله و یا این که منجر به مرگ میلیون ها نفر.

مصاحبه کننده: اگر ما فعال کردن اجباری واکسن در سطح جهان من تصور این افراد ایستاده به صدها میلیارد دلار که خود واکسن.

جودی Mikovits : و آنها را به کشتن میلیون ها نفر به عنوان آنها در حال حاضر با واکسن خود را. هیچ واکسن در حال حاضر در برنامه برای هر RNA ویروس است که با این نسخهها کار.

واکسن نشده اند کشته و میلیون ها نفر آنها را نجات جان میلیون ها نفر. بسیاری از واکسن ها که علیه RNA ویروس ها در بازار هستند از جمله برای آنفلوانزا و سرخک ، اوریون ، سرخجه بیماری هاری تب زرد و ابولا.

مصاحبه کننده: پس من باید به شما بپرسید که آیا شما antivaccine?

Mikovits : اوه البته که نه. در واقع واکسن ایمنی بدن, درمان, درست مانند اینترفرون آلفا ایمنی بدن را درمان, بنابراین من نمی antivaccine. کار من است به منظور توسعه ایمنی بدن درمان. که چه واکسن هستند.

در اخیر دیگر ویدئو Mikovits است با پوشیدن یک کلاه است که می گوید VAXXED دوم است که عاقبت یک فیلم که لینک اوریون سرخک و سرخجه (MMR) vaccine به اوتیسم یک افشا و خنثی تئوری. او همچنین تکرار چندین ادعاهای ساخته شده توسط افرادی که پیشرو antivaccine جنبش است. در ارائه پاورپوینت او فرستاده شده به علماو خواستار “توقف فوری” در تمام واکسن.

مصاحبه کننده: آیا شما بر این باورند که این ویروس [سارس CoV-2] ایجاد شده در آزمايشگاه?

Mikovits: من نمی با استفاده از کلمه ایجاد شده است. اما شما نمی توانید می گویند به طور طبیعی رخ می دهد اگر آن را توسط راه از آزمایشگاه. بنابراین آن را بسیار روشن این ویروس دستکاری شد. این خانواده از ویروس ها دستکاری شد و مورد مطالعه در یک آزمایشگاه که در آن حیوانات گرفته شده به آزمایشگاه و این چیزی است که منتشر شد, آیا عمدی است یا نه. که نمی تواند به طور طبیعی اتفاق می افتد. کسی نیست به یک بازار یک بت ویروس نمی پرش به طور مستقیم به انسان است. که چگونه آن کار می کند. که شتاب ویروسی تکامل است. اگر آن را یک اتفاق طبیعی آن را به 800 سال رخ می دهد.

علمی برآورد نشان می دهد که نزدیک ترین ویروس SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 یک بت coronavirus شناسایی شده توسط ووهان موسسه ویروس شناسی. آن “فاصله” در زمان تکاملی به SARS-CoV-2 حدود 20 تا 80 سال است. هیچ شواهدی وجود ندارد این بت ویروس دستکاری شد.

مصاحبه کننده: آیا شما هر گونه ایده که در آن این رخ داده است ؟

Mikovits: اوه آره, من مطمئن هستم که آن رخ داده است بین کارولینای شمالی آزمایشگاه فورت Detrick ارتش ایالات متحده موسسه تحقیقات پزشکی بیماریهای عفونی و ووهان آزمایشگاه.

هیچ شواهدی وجود ندارد که SARS-CoV-2 سرچشمه در ووهان موسسه ویروس شناسی. NIAID بودجه از ایالات متحده که با این نسخهها کار با ووهان آزمایشگاه متوقف شده است که خشم بسیاری از دانشمندان است.

Mikovits: ایتالیا بسیار قدیمی جمعیت. آنها بسیار بیمار با اختلالات التهابی. آنها در آغاز سال 2019 یک تست نشده شکل جدید واکسن آنفلوانزا که تا به حال چهار گونه های مختلفی از آنفلوانزا از جمله شدت بیماری زا H1N1. که واکسن رشد کرده بود در یک سلول خط یک سگ همراه خط. سگ باید تعداد زیادی از coronaviruses.

هیچ مدرکی وجود دارد که لینک هر یک واکسن آنفلوانزا و یا یک سگ coronavirus به ایتالیا COVID-19 بیماری همه گیر.

Mikovits: پوشیدن ماسک به معنای واقعی کلمه فعال شدن ویروس خود را. شما در حال گرفتن بیمار از خود را فعال coronavirus عبارات و اگر آن اتفاق می افتد به SARS-CoV-2 و سپس شما یک مشکل بزرگ است.

روشن نیست چه Mikovits معنی “coronavirus عبارات.” هیچ شواهدی وجود ندارد که با پوشیدن یک ماسک می توانید فعال کردن ویروس ها و مردم را بیمار.

Mikovits: چرا شما نزدیک ساحل ؟ شما رو توالی در خاک در شن و ماسه. شما رو شفا میکروب ها در اقیانوس در آب نمک. که جنون.

روشن نیست چه Mikovits به معنی شن و ماسه و یا خاک “توالی.” هیچ شواهدی وجود ندارد که میکروب ها در اقیانوس می تواند التیام COVID-19 بيمار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net