نمایشگاه سیستم عدالت نیاز به باز کردن دسترسی به داده ها

اگر چه ایالات متحده در دادگاه اسناد و مدارک در دسترس عموم آنلاین, آنها نشستن پشت گران paywalls داخل یک مشکل برای حرکت به پایگاه داده.

یک دانشگاه-رهبری تیم می گوید این موانع جلوگیری از شفافیت مورد نیاز برای ایجاد یک عادلانه و برابر سیستم عدالت. ساخت تمام دادگاه پرونده باز و در دسترس خواهد اجازه می دهد تا محققان به طور سیستماتیک مطالعه و ارزیابی دادگستری ایالات متحده در سیستم بازده اطلاعات با پتانسیل مستقیم به سیاست.

“در اصل دادخواهی قرار است باز به مردم گفت:” نورث وسترن داده دانشمند لوئیس A. Nunes Amaral. “در واقع عدم دسترسی به سوابق دادگاه به ظاهر تایید هر گونه ادعا می کنند که این دادگاه واقعا” باز است.'”

این بینش جدید خواهد بود منتشر شده در جمعه, جولای 10 در مجله علوم. Amaral است مربوط به نویسنده این مقاله است. شرکت خود نویسنده عبارتند از کامپیوتر و داده های دانشمندان, دانشمندان حقوقی روزنامه نگاران و کارشناسان سیاست.

شمال غربی هوش مصنوعی (A. I) محقق Kristian هموند و C3 آزمایشگاه در حال توسعه A. I. پلت فرم که کاربران فراهم می کند با دسترسی به اطلاعات و بینش پنهان در داخل دادگاه فدرال پرونده بدون در نظر گرفتن داده های خود را و مهارت های تحلیلی.

“مشکل با دادگاه داده است که مشکل مشابه با تعداد زیادی از مجموعه داده” هاموند گفت. “داده های هزینه و مهارت های فنی برای استفاده از آنها پول هزینه. این بدان معناست که تعداد بسیار کمی از افراد به اینترنت دسترسی دارند-و نه فقط به داده ها — اما اطلاعاتی که همه ما نیاز است که پنهان در داخل آن است.”

با استفاده از این ابزار محققان می توانند لینک دادگاه داده ها به دیگر اطلاعات عمومی برای کشف گنجینه مانند: چگونه متفاوت قضات تاثیر نتایج مشابه موارد ؟ آیا این تفاوت به دفاع توسط یک شرکت حقوقی در مقایسه با یک کوچکتر است ؟ و چگونه بسیاری از موارد حل و فصل ؟

“ما واقعا می توانید بپرسید گسترده ترین سوالات” Amaral گفت. “هدف نهایی این است که اگر بخواهید سیستم دادگاه اقدام نسبتا.”

Amaral است Erastus اوتیس پناهگاه استاد مهندسی شیمی و غربی را McCormick دانشکده مهندسی و مدیر غربی موسسه در سیستم های پیچیده. هموند است که این لایحه و کتی Osborn استاد علوم کامپیوتر در مک کورمیک و مدیر غربی را كارشناسي ارشد هوش مصنوعی برنامه.

Northwestern نویسندگان شامل اطلاعات دانشمند آدم Pah از دانشکده مدیریت کلاگ; دانشمندان حقوقی دیوید شوارتز, Sarath Sanga, Zachary Clopton و پیتر DiCola از شمال غربی پریتزکر دانشکده حقوق و روزنامه نگاری محقق راشل دیویس Mersey از Medill مدرسه روزنامه نگاری.

ارزیابی دسترسی به عدالت

برای کمک به تعیین کمیت و ارزیابی دسترسی شهروندان به عدالت محققان قضایی چشم پوشی از تصمیم گیری. هر کسی که فایل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال باید پرداخت 400 دلار هزینه تشکیل پرونده است که غیرقابل تحمل برای بسیاری از آمریکایی ها. به صرف این هزینه طرفین دعوا می توانند فایل نرم افزار. زیرا هیچ استاندارد یکنواخت برای بررسی این درخواست مسئولان تیم پیدا قضات تصمیم گیری های متنوع به طور گسترده ای. در یک منطقه فدرال به تنهایی قضات مصوب پوشی در هر نقطه از کمتر از 20 درصد به بیش از 80% از زمان.

“اگر تمام قضات بررسی چشم پوشی از هزینه های برنامه های کاربردی تحت همان استاندارد و سپس اعطای نرخ باید به طور سیستماتیک متفاوت در مناطق” نویسندگان نوشت. “پیدا کنیم که آنها انجام می دهند.”

این تیم تحقیقاتی معتقد است این نوع تغییرات می توان ثابت, اگر مردم می توانید دسترسی و تجزیه و تحلیل پرونده های دادگاه در سفارش به عدالت سیستم کمی بازخورد. برای انجام این کار محققان توصیه می کنند سه جانبه رویکرد:

    1. ایجاد پرونده های دادگاه رایگان برای از بین بردن این مانع برای دسترسی;

    2. لینک دادگاه داده ها به داده های خارجی-مانند اطلاعات در مورد قضات طرفین دعوا و وکلای — برای ساخت یک مشترک شبکه دانش;

    3. توانمند سازی عمومی با ارائه دسترسی به اطلاعات است که جریان را از تجزیه و تحلیل از دادگاه فدرال داده است.

تبدیل پژوهش و روزنامه نگاری پوشش

به کمک این روش محققان در حال توسعه ترازو-OKN (سیستماتیک تحلیل محتوای دادخواهی حوادث دانش باز شبکه) A. I. طراحی پلت فرم است که باعث می شود دادگاه فدرال اطلاعات و بینش در دسترس عموم است. این تیم معتقد است این ابزار دارای پتانسیل برای تبدیل راه دانشگاهیان و دانشمندان و محققان رویکرد بررسی حقوقی و همچنین به عنوان چگونه روزنامه نگاران پوشش سیستم عدالت.

“توانایی ما برای درک و بهبود قانون-همه چیز از تبعیض به مالکیت فکری به اوراق بهادار و مقررات — بستگی دارد به شدت بر توانایی ما برای دسترسی قانونی به اطلاعات” گفت: Sanga استادیار در شمال غربی قانون است. “با باز کردن پرونده های دادگاه ترازو در نهایت فعال کردن محققان به طور سیستماتیک بررسی سیستم دادگاه و عمل به قانون است. دانشمندان اجتماعی خواهد شد استفاده از این منابع در راه همان است که آنها با استفاده از سرشماری ایالات متحده. آن را فراهم می کند جزئیات و تصویر بزرگ نمایی از فرایند که در آن طرفین دعوا حرکت سیستم قضایی و همچنین روند که قضات در اجرای عدالت.”

“مقیاس تبدیل خواهد شد راه روزنامه نگاران قادر به پوشش American justice سیستم” گفت: Mersey دانشیار دین پژوهش در Medill. “رابط کاربری اجازه خواهد داد که خبرنگاران هر دو با و بدون تجزیه و تحلیل داده های مهارت های به سرعت و به آسانی دسترسی قضایی اطلاعات و سوابق دادگاه برای پوشش استفاده می کند از عدالت اجتماعی و حقوق صاحبان سهام و با توجه روند. در زمانی که سازمان های رسانه ها کمرنگ شده اند newsroom کارکنان و کاهش مقدار از پول است که می تواند صرف جمع آوری اطلاعات ترازو را به اثبات می شود یک شریک قدرتمند در تضمین عدالت سیستم عمل در باز و قابل دسترس در راه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر