در سراسر جهان میزان که در آن انسان مصرف آب شیرین است در حال حاضر نزدیک و یا بیش از نرخ که در آن منابع آب هستند که به طور طبیعی پر ایجاد کمبود آب برای مردم و اکوسیستم. در غرب ما با کمبود آب در حال تبدیل شدن بیشتر و بیشتر شدید و در حال قرار دادن بسیاری از گونه های ماهی های ساکن غرب رودخانه ها در معرض خطر — اما کمبود آب نیز به خطر می اندازند رشد شهرستانها در منطقه مانند لس آنجلس و فینیکس.

مهم مطالعه جدید منتشر شده در این هفته در طبیعت پایداری می یابد که عدم تولید محصول حساب برای 86 درصد از آب مصرف شده در غرب ما-و از همه آب مورد استفاده در غرب مزارع تا کنون بزرگترین بخش می رود به دام-خوراک محصولاتی مانند یونجه و علف یونجه. به کاهش شدید کمبود آب در منطقه-به ویژه در حوضه رودخانه کلرادو — نویسندگان این مطالعه نشان می دهد که چرخشی ذیل مزارع ترک زمین موات برای یک دوره از زمان می تواند یک روش ساده و مقرون به صرفه استفاده از به طور چشمگیری کاهش استفاده از آب در منطقه است.

مطالعه همکاری نویسنده و محقق اصلی بن Ruddell که همچنین مدیر NAU دانشکده انفورماتیک محاسبات و سیستم های اینترنتی منجر FEWSION پروژه چند نهادی تیم تلاش راه اندازی شد در سال 2016 و تامین مالی از طریق بنیاد ملی علوم (NSF) برای ارزیابی مواد غذایی کشور, انرژی و سیستم های آب. گسترده تر FEWSION تیم تحقیقاتی کمک داده های فشرده و نقشه آن را تولید کرده است از این همراه انسان-طبیعی سیستم. NAU دستیار تحقیقات پروفسور ریچارد Rushforth سرب داده دانشمند در FEWSION همچنین همكاري مطالعه است.

گوشت گاو و فراورده های لبنی تولید تهی تامین آب

مطالعه مجموعه ای از برای ارزیابی جریان رودخانه تخلیه در سراسر ایالات متحده شناسایی عوامل رانندگی این تخلیه و ارزیابی گزینه های برای کاهش آسیب پذیری به کمبود آب. محققان تخمین می زنند که دو سوم از خوراک گاو بودن آبیاری از غرب به ما رودخانه ها به پایان می رسد تا به عنوان گوشت, با, باقی مانده, رفتن به محصولات لبنی.

“پیشگامانه نقشه های تولید شده توسط FEWSION این امکان به لینک رودخانه تخلیه از طریق زنجیره عرضه به آبیاری یونجه و علوفه و گوشت گاو و فراورده های لبنی تولید و سپس به شهری مصرف کنندگان از گوشت گاو و فراورده های لبنی در هر شهر و شهرستان در ایالات متحده” Ruddell گفت.

با توجه به مطالعه این تیم را یافته “led برای بررسی دقیق تر از استفاده از آب و اثرات زیست محیطی در ارتباط با آبیاری دام-خوراک محصولات. ما مشخص مکان های که در آن این محصولات در حال رشد و مدل همراه خود را تخلیه جریان رودخانه در محلی زیر حوضه. ما پس از انجام یک بین المللی زنجیره عرضه تجزیه و تحلیل برای شناسایی مکان های که در آن گاو-خوراک محصولات حمل و نقل و که در آن و در نتیجه گوشت قرمز مصرف می شود در نتیجه به طور خاص ارتباط مصرف کنندگان نهایی از گوشت گاو به اثر بر روی رودخانه. ما پس از بررسی مزایا و عواقب ناشی از کاهش تغذیه-محصول تولید و مصرف گوشت گاو از طریق لنز از آب رودخانه و اکوسیستم سلامت و امنیت غذایی و اقتصاد کشاورزی.”

“ما در حال استفاده از یک مقدار زیادی از آب به رشد گاو که منبع ما همبرگر, استیک و شیر” Ruddell اشاره می کند. “در کلرادو حوضه رودخانه که خوراک گاو استفاده از آب است که تقریبا سه برابر بیشتر از تمام آب مورد استفاده برای شهری و صنعتی و برق قدرت مقاصد ترکیب شده است.”

همراه با مطالعه منجر نویسنده و FEWSION نویسندگان برایان ریشتر Ruddell شگفت زده شد توسط برخی از یافته های خود را.

“من به سختی می تواند باور کند که چنین بخش بزرگی از غرب ما آب مشکلات مربوط به آبیاری خوراک گاو یا این که چنین بخش بزرگی از غرب ما مشکلات آب می تواند ثابت با یک نسخه — قلبه. این نادر است که علم به وضوح در می یابد یک “گلوله نقره ای” است که حل چنین مشکل بزرگ را به خوبی و بنابراین مقرون به صرفه,” Ruddell گفت.

“اگر چه این ایده برای این مطالعه از آمریکا مواد غذایی انرژی و آب سیستم پیشنهاد شد به عنوان بخشی از FEWSION پروژه” او اشاره کرد: “ریشه های ایده بازگشت دهه و شامل بسیاری از پیشگامان رودخانه علم و پایداری محیط زیست — از جمله برایان ریشتر که یکی از بنیانگذاران علم مدیریت رودخانه برای جریان های زیست محیطی. آن طول می کشد زمان طولانی سخاوتمندانه بودجه تحقیق و گسترده تیم با متنوع میان رشته ای مهارت های مصنوعی ایده هایی مثل این برای تبدیل شدن به یک واقعیت است.”

آب بستگی دارد, همکاری, انتخاب, سیاست

دانشمندان از 12 دانشگاه در سراسر جهان همکاری در پژوهش از جمله دانشگاه کلمبیا دانشگاه, دانشگاه ملی سنگاپور, نانجینگ حسابرسی دانشگاه و دانشگاه Twente.

در نهایت آنها نتیجه گیری “امنیت آبی و رودخانه های بهداشتی در غرب ما بستگی دارد تمایل شهری و آب روستایی کاربران برای همکاری در طراحی و تقاضا-استراتژی های مدیریت توانایی رهبران سیاسی برای تأمین بودجه برای اجرای آن استراتژی و تمایل از گوشت گاو و لبنیات مصرف کنندگان را به مصرف خود را کاهش دهد و یا محصولات را انتخاب کنید که بستگی ندارد آبیاری دام-خوراک محصولات.

“غذای مورد علاقه من است چیزبرگر!” Ruddell اعتراف کرد. “انتخاب فردی علاوه بر جمعی سیاست و سیاست مهم هستند در اینجا. ما باید حاضر به پرداخت کمی بیشتر برای پایدار گوشت گاو و محصولات لبنی و ما باید به شدت حمایت سیاستمداران و سیاست هایی که مایل به سرمایه گذاری در راه حل های غربی به مشکل آب — از جمله زیرساخت های جریان های زیست محیطی و هوشمند راه حل های اقتصادی مانند قلبه. عمل خود را با رای و خود را با دلار است. این مشکل ما می توانیم به حل!”

FEWSION تامین شد در سال 2016 توسط یک کمک مالی از نوآوری در Nexus غذا و انرژی و آب سیستم های برنامه (#INFEWS ACI-1639529) است که در بودجه توسط NSF و وزارت کشاورزی ایالات متحده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im