این داستان در ابتدا در ظاهر گریست و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

این Kominek خانواده مزرعه سبز گستره یونجه و یونجه در شمال کلرادو. خانواده کاشته شده و raked محصولات برای نیم قرن اما به عنوان بازده کاهش یافته است در طول سال های اخیر مزرعه شروع به از دست دادن پول است. در اواخر سال 2017 بایرون Kominek رفت و به دنبال سود آور از جمله نصب پانل های خورشیدی و فروش برق به ابزار. اما Boulder County زمین-استفاده از کدهای ساخته شده آن را دشوار است به استفاده از 24 هکتار برای هر چیزی اما کشاورزی.

بنابراین Komineks یک مصالحه: یک آرایه خورشیدی با گیاهان در حال رشد در زیر و اطراف ردیف از پانل های فتوولتاییک.

ساخت و ساز است که میله میله برای شروع این بهار در 1.2 مگاواتی آرایه های خورشیدی در Kominek مزرعه. برخی از 3300 پانل های خورشیدی را 6 فوت و 8 فوت بالا stilts ارائه سایه برای محصولات کشاورزی مانند گوجه فرنگی و فلفل کلم و لوبیا در پنج هکتار طرح. چراگاه علف ها و جعبه های کندوی عسل در حال برنامه ریزی برای محیط.

“در حال حاضر وجود خواهد داشت به طور بالقوه بیشتر مواد غذایی رشد در جامعه بیشتر از انرژی های تجدید پذیر و درآمد بیشتر به مزارع محلی” گفت: Kominek, 37, که اواخر پدربزرگ جک خرید مزرعه در سال 1972 است.

در صورت موفقیت این پروژه می تواند به عنوان یک الگو برای سایر بسته های پول کشاورزان توسط تبدیل عملکرد ضعیفی زمینه به طور بالقوه پول-ساخت هاب انرژی پاک و تازه مواد غذایی است.

اکسل انرژی دولت را بزرگترین ابزار موافقت کرده است به پرداخت برای هر کیلووات ساعت تحویل از Kominek را آرایه های خورشیدی به شبکه. همسایگان خود را می خرید به این پروژه بیش از حد. شرکت کنندگان در سرمایه گذاری یک درصد از آرایه و سپس دریافت اعتبارات خود را ماهانه قبوض آب و برق. سرمایه گذاری خود را نیز کمک می کند تا تسویه کردن برخی از کشاورزان چشمگیر هزینه های ساخت و ساز.

سبزیجات فروخته خواهد شد از طریق یک جامعه مزرعه-به اشتراک گذاری برنامه که اجازه می دهد تا همسایگان به سرمایه گذاری در این پروژه در ازای جعبه تولید کند.

این ازدواج از, کشاورزی و انرژی خورشیدی فتوولتائیک — شناخته شده توسط بی نام “agrivoltaics” — در حال ظهور تو رفتگی در دیوار در گسترده تر از انرژی خورشیدی میباشد.

در ایالات متحده کمتر از 5 مگاوات به ارزش از انرژی خورشیدی باید محصولات کاشته شده در زیر آنها را با توجه به National Renewable Energy Laboratory یا آزمایشگاه. که به سختی یک ذره از این کشور 71,300 مگاوات ظرفیت نصب شده انرژی خورشیدی. مزرعه-plus-خورشیدی بخش نسبتا بزرگتر در ژاپن که در آن مفهوم اول ظهور بیش از یک دهه پیش. صدها پروژه در حال حاضر وجود دارد از جمله 35 مگاواتی خورشیدی آرایه که با ماوس بیش از زمینه های جینسنگ, گیاهان و گشنیز.

طرفداران می گویند که این رویکرد می تواند اجازه می دهد تا به صورت گسترده در انرژی های تجدید پذیر و توسعه بدون جابجایی بسیار مورد نیاز زمین برای مواد غذایی است. مطالعات اخیر نشان می دهد که این می تواند منجر به بیشتر انرژی کارآمد و تولید محصول با ایجاد یک آشپزخانه اپن, کولر, رطوبت محیط زیست.

در اخیر آزمون در آریزونا دانشمندان در مقایسه با محصولات کاشته شده در زیر پانل های خورشیدی با آن رشد کرده در نور مستقیم خورشید. آنها دریافتند که کل تولید میوه قرمز chiltepin فلفل شد, سه بار بالاتر در قطعات تحت پانل و گوجه فرنگی گیلاسی دو برابر تولید. برخی از این گیاهان استفاده می شود به طور قابل توجهی کمتر آب آبیاری در بخشی به دلیل سایه خاک حفظ رطوبت بیشتر. پانل های خورشیدی قرار داده شده با گیاهان نیز قابل ملاحظه کولر در طول روز و در نتیجه عمل موثر تر از معمول زمین نصب شده در آرایه ها با توجه به مطالعه در سال گذشته توسط آزمایشگاه و دانشگاه آریزونا و مریلند است.

یک پروژه در جنوب دیرفیلد, ماساچوست, تحویل به همین ترتیب نتایج امیدوار کننده. اوایل زمینه آزمایشات نشان داد که برگ چغندر سوئیس, کلم بروکلی و سبزیجات مشابه تولید حدود 60 درصد حجم بیشتر نسبت به گیاهان در زیر آفتاب کامل.

Kominek پروژه به نام جک های خورشیدی باغ خواهد شد ارائه فرصت های بیشتر برای مطالعه agrivoltaics. NREL در نزدیکی طلایی, کلرادو, برنامه برای پیگیری چگونه گیاهان و پانل های انجام با هم در بولدر شهرستان گرم و خشک و آب و هوا. “اگر ساختارهای کمک به حفظ رطوبت و ما کمتر تبخیر ما نیاز به آب کمتری برای رشد به همان میزان و یا حتی بیشتر [محصولات]” گفت: اردن Macknick سرب انرژی-آب-زمین تحلیلگر NREL.

Macknick آگهی NREL در کم اثر خورشیدی ابتکار همراه با زیست شناس برندا بیتی. پس از 2015 محققان توسعه یافته بیش از 25 سایت در سراسر کشور است که ترکیب پانل های خورشیدی با مواد غذایی محصولات بومی و پوشش گیاهی و یا گرده افشان پسند گیاهان.

جک های خورشیدی باغ خواهد بود که بزرگترین گروه اول شامل هر سه نوع. NREL نیز با اضافه کردن پروژه های خورشیدی در پورتوریکو, از جمله یکی در یک قهوه کشت و زرع و یکی دیگر در چراگاه زمین برای گاوداری.

“ما واقعا فقط در ابتدای درک مزایای agrivoltaics و آنچه آنها می تواند به این معنی نه تنها برای بخش انرژی بلکه برای بخش کشاورزی” Macknick گفت.

Agrivoltaics نیز به نام “خورشیدی گذاری” برای اولین بار در زمان خاموش در ژاپن در سال 2004 پس از یک مهندس آکیرا Nagashima توسعه با آب و تاب اسکلت فلزی است که باعث افزایش پانل 10-پا بالا. موجود زمین کمیاب است در ژاپن یک کشور با اهداف بلند پروازانه برای توسعه انرژی های تجدید پذیر. (نه اتفاقا شناور خورشیدی آرایه ها—که نشستن در بالای آبیاری حوضچه ها و مخازن—نیز خود را شروع کردم در ژاپن در سال 2007.) به تازگی Nagashima شروع مطالعه چه سایه را تحمل محصولات ممکن است کرایه زیر آرایه های خورشیدی. تیم تحقیقاتی خود را به تازگی دریافتند که بازده ذرت کمی بهبود یافته در یک خورشیدی-سیستم های.

فراتر از تحقیقات سایت, اما, جفت شدن ذرت و دیگر محصولات با انرژی خورشیدی ممکن است در حال حاضر چالش های قابل توجهی. موجود در قطعات کوچکتر تراکتور می تواند حرکت فضاهای باریک بین ردیف پانل. اما بادام زمینی و دیگر تجهیزات صنعتی هستند و بیش از حد گسترده و حجیم مناسب از طریق شکاف. اکثر محصولات رشد کرده در زیر پانل باید با دست برداشت. این کار قابل کنترل در مقیاس یک باغ جامعه, اما می توان آن را خسته کننده کمر شکستن کار در مقیاس صنعتی. کشاورزان در حال توسعه ماشین آلات را انتخاب کنید و توت فرنگی و خربزه و گوجه فرنگی که همچنین ممکن است دست انداز در برابر پانل.

برای مزارع کوچک و بزرگ و فقدان زیرساخت در مناطق روستایی باقی مانده کلیدی “مانع” به تقویت تصویب agrivoltaics گفت: چاد هیگینز استادیار بیولوژیکی و زیست محیطی مهندسی در دانشگاه ایالتی اورگان. خطوط برق و تجهیزات الکتریکی ممکن است مجهز به رسیدگی به علاوه بر این از انرژی خورشیدی است. جاده ها و شبکه های ارتباطی نیز ممکن است نیاز به گسترش برای حمایت از پرت و دور افتاده عملیات, او گفت:.

هنوز هم اگر کشاورزان و مهندسین می توانید آدرس چنین موانع بالقوه برای agrivoltaics عظیم است و با توجه به اینکه چگونه بسیاری از سیاره زمین است که به کشاورزی اختصاص داده شده. اگر این “خورشیدی-های” سیستم های پوشش داده شده حتی کمتر از 1 درصد از جهان را در گندم زار آنها می تواند تولید انرژی خورشیدی به اندازه کافی برای دیدار با جهان سالانه انرژی نیاز دارد و هیگگینس و دیگر محققان گفت: در یک تحلیل سال گذشته است. آنها دریافتند که بهترین مکان برای رشد محصولات کشاورزی هستند همان مناطق با پتانسیل قوی برای تولید انرژی خورشیدی به خصوص در غرب ایالات متحده از شمال آفریقا و بخشهایی از خاورمیانه.

“ما باید این چشم انداز از پانل های خورشیدی در بیابان در این, واقعا, باز کردن مناطق خشك” هیگینز گفت. اما پانل های خورشیدی کارآمد ترین ها در شرایط آب و هوایی با مقدار زیادی از نور خورشید و درجه حرارت متوسط است. گرمای شدید می تواند overtax پانل ها و در نتیجه کاهش تولید برق است. همان درست است برای گیاهان است.

در جک های خورشیدی باغ در کلرادو آرایه های خورشیدی ساخت و ساز این بهار خواهد لگد کردن یک لیست از تلاش های مربوط. این Komineks خواهد کاشت چمن برای کمک به آماده شدن پنج هکتار طرح برای سال آینده را محصولات نباتی و محلی اعضای National Audubon Society خواهد شروع به کاشت زیادی گرده افشان زیستگاه های اطراف این پروژه را در محیط. 1.2 مگاواتی آرایه است که انتظار می رود برای شروع ارائه برق به اکسل انرژی شبکه در اوایل پاییز.

بایرون Kominek گفت که او امیدوار است پروژه های مشابه به زودی به دنبال. در سال 2018 Boulder County مقامات به روز رسانی محلی زمین-استفاده از کدهای اجازه می دهد تا برای جامعه خورشیدی روی زمین و در غیر این صورت تعیین شده برای کشاورزی و Kominek قصد دارد برای کمک به قطار دیگر کشاورزان چگونه به رشد محصولات در کنار پانل های خورشیدی. “امید است که کشاورزان جوان را به درک بهتر از چگونگی انجام این کار و رفتن به در حال حاضر ساخته شده است انرژی خورشیدی و یا برنامه ریزی شده انرژی خورشیدی و پیدا کردن یک حرفه جدید,” او گفت:.


بزرگ تر سیمی داستان
  • رفتن فاصله (و فراتر از آن) برای گرفتن ماراتن متقلب
  • ناسا حماسه قمار به خاک مریخ به زمین
  • چگونه چهار هکرهای چینی گفته می شود در زمان پایین Equifax
  • احسان توسط از دست رفته زایمان? اطلاعات زرنگ و دانا تکنولوژی کمک می کند
  • این آتش سوزی عکس یادآوری مداوم از هرج و مرج
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • ✨ خود را بهینه سازی صفحه اصلی زندگی ما با دنده تیم بهترین میدارد از ربات خلاء به قیمت مناسب تشک هوشمند بلندگو

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی