حدود نیمی از مواد غذایی کشور است که به طور معمول مصرف در تنظیمات گروه مانند رستوران ها و مدارس. به سرعت مسیر زنجیره تامین آسان نیست.

در حالت عادی بار فله کیسه ماشین آلات در Owyhee تولید و بسته بندی امکانات چرخش 50,000 پیاز قرمز و زرد و سفید و آنهایی که به رنگ نارنجی مشبک کیسه هر ساعت. کیسه های رفتن به یک تولید کننده و توزیع کننده و سپس به مواد غذایی-خدمات کسب و کار: رستوران های زنجیره ای مانند Applebee یا فلفل قرمز را در یک بازی بیس بال, پارک, دانشگاه سالن ناهار خوری.

بخش عمده ای bagger در Owyhee تولید پیاز و مارچوبه و نعناع مزرعه پرورش اورگان–آیداهو مرز گرفتن نیست, اقدام بسیار این روز است. اکثر مواد غذایی خدمات سالن های بسته به دلیل Covid-19 همه گیر و اقامت در خانه سفارشات. توزیع کنندگان در حال تلاش برای تغییر مسیر تولید قبل از آن غنایم. کشاورزان در حال دست و پنجه نرم کردن با سکسکه در زنجیره تامین و در حال شکار برای مشتریان را به محصول خود را.

دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا.

آمریکایی ها هنوز هم باید برای غذا خوردن در طول یک بیماری همه گیر. اما آنها در حال غذا خوردن متفاوت: کمتر در رستوران ها و سالن های غذاخوری در خانه. در حال تغییر که در آن یک مزرعه خروجی می رود آسان تر است از انجام گفت. افرادی که گیاه کشتار فرآیند بسته و حرکت آن مطمئن نیستید که چه در آینده.

بیش از 60 درصد از Owyhee 800 هکتار از پیاز به طور معمول تا پایان در خدمات غذایی. در این ماه عملیات ریخته حدود 1 میلیون پیاز—بخشی از محصول سال گذشته بود که برداشت در پاییز. Shay مایرز, مزرعه را مدیر می گوید به این دلیل ساده بود: هیچ کس نمی خواهد آنها را خرید.

صحنه های مشابه در حال بازی کردن در سراسر کشور: زمینه های سبزی های برگ دار معمولا محدود برای رستوران ها کشت و زرع در زیر و یا از چپ به پوسیدگی; شیر تازه هنگامی که به مقصد لبنی پردازنده است که بسته بندی در کارتن برای مدرسه بچه ها ریخت پایین تخلیه. در ضمن مواد غذایی و فروشگاه رفاه در حال کار برای نگه داشتن برخی از محصولات در انبار و مواد غذایی بانک ها دست و پنجه نرم کردن با تغذیه افزایش خارج از کار آمریکایی است.

View of a hops farm

ستاره سگ رازک در میشیگان چهار سال را صرف ایجاد روابط با کارخانه های لبنی و رستوران ها که بسیاری از آنها در حال حاضر بسته شده است.

حسن نیت ارائه میدهد از جیم Mikesell/Dog Star رازک

تولید کنندگان گاهی اوقات تخلیه محصولات خود را هنگامی که قیمت ها بسیار پایین است که آن را به ارزش هزینه کشیدن آنها را به بیرون از زمین می گوید: رولاند Fumasi کشاورزی اقتصاددان با RaboResearch مواد غذایی و کشاورزی. اما آزادسازی در اولین هفته از Covid-19 بحران شده است گسترده و بی سابقه است. “برای مواد غذایی است که فاسد شدنی هستند یا شما باید برای پیدا کردن آن یکی دیگر از خانه های دیگر خریدار بلافاصله و یا شما راه رفتن به دور از محصول” او می گوید. به طور کلی 15 درصد از میوه و 35 درصد از سبزیجات خورده خارج از خانه.

مشکلات شروع با بسته بندی. Owyhee خوش شانس است: بزرگ و رو به رشد عملیات نیز یک packer, که به معنی آن را کنترل, چگونه آن پیاز بسته بندی شده است. به عنوان بخش عمده ای بگر بیکار نشسته آن کوچکتر دستگاه بسته بندی کيسه مشغول پر کردن 3 – 5-کیسه پوند پیاز معمولا در بر داشت در فروشگاه های مواد غذایی.

Owyhee چرخد و به توزیع مواد غذایی با سرعت بیشتری نسبت به عملیات کوچکتر اما هنوز آمار گرفته. کوچکتر کیسه دستگاه بسته تنها 10,000 پیاز یک ساعت کندتر از بخش عمده ای نسخه. اگر مایرز می خواستم برای افزایش سرعت با آوردن یک ماشین جدید او می خواهم که صبر کنید شش تا نه ماه برای تجهیزات تخصصی می رسند از اروپا است.

برخی از محصولات به فروش نمی خوبی در خارج از یک رستوران. گوجه فرنگی را راه خود را به سس گوجه فرنگی, سوپ و سس پیتزا خورده خارج از خانه. بال مرغ قیمت ها را آغشته به عنوان خیمه محصول از ماه مارس جنون از دست رفته خود را به نوبه خود ستاره. در ضمن قیمت گوشت گاو گرد و چاک بیشتر مقرون به صرفه قطعات مورد استفاده در گوشت و کباب را افزایش تقریبا 40 درصد از مارس. قیمت برای کمر و “کوتاه صفحه” اغلب استفاده می شود در کوتاه دنده استیک دامن و مفت استیک کاهش یافته است. “این نشانه ای از چه چیز بیشتر به خدمات مواد غذایی بلکه آنچه که مردم می خواهند و آنچه که مردم می توانیم” می گوید: Jayson Lusk یک اقتصاددان که ریاست دانشگاه را وزارت اقتصاد کشاورزی.

دیرینه روابط—و در برخی موارد قرارداد با شرکای توزیع یک مشخصه از صنعت کشاورزی. شکستن از کسانی که به خوبی تثبیت کانال یک چالش برای بسیاری از تولید کنندگان. ستاره سگ گره ای که رشد می کند رازک بر 2 هکتار در شارلوت میشیگان در حال رفتن به آن چهارم فصل رشد. تقریبا تمام شرکت رازک به طور معمول به فروش می رسد به محلی حذفی مرتبط با میشیگان بارها و taprooms میوه سال روابط است.

در حال حاضر کسانی که بارها بسته و سگ را برای مخاطبین باید همه از بین رفته. فروش الکل در مواد غذایی و فروشگاه های مشروب را رونق گرفت اما بزرگ تخمیر تمایل به دریافت خود گره ای از پرورش دهندگان بزرگ در شمال غربی اقیانوس آرام. صنایع دستی حذفی که برای زنده ماندن همه گیر خود را انتخاب کنید رازک. بیش از 90 درصد از 900 هاپ تولید کنندگان که تکمیل یک نظرسنجی در ماه مارس توسط یک گروه صنعت گفت: کسب و کار در حال حاضر متاثر شده است Covid-19.

“تقاضا در حال بزرگتر شدن است و هر روز و در حال حاضر شما شروع به رقابت بیشتر در قیمت می گوید:” جیم Mikesell سگ, ستاره مدیر عامل شرکت. این شرکت به دنبال استفاده های دیگر از آن محصول است. Sleepytime چای? رازک-پر بالش? CBD ،

فدرال و ایالتی تنظیم کننده در حال استراحت برخی از قوانین در راه است که ممکن است درد. وزارت کشاورزی ایالات متحده به طور موقت معلق “کشور مبدا” برچسب زدن قوانین است که نیاز به بسیاری از محصولات فروخته شده در مواد غذایی به برچسب و اشاره کرد که از آنها و چگونه آنها ساخته شده است. این گروه همچنین گفت: در این هفته که آن را خواهد خرید 3 میلیارد دلار از گوشت و لبنیات و دیگر محصولات به طور مستقیم از کشاورزان و توزیع آنها را به مواد غذایی بانک ها و سازمان های غیر انتفاعی.

برخی از رستوران ها در حال کمک به حفظ و تامین کنندگان شناور با فروش محصولات خود در موقت در-فروشگاه بازار. برخی از تامین کنندگان خود را انجام می دهند به همین ترتیب: در این ماه 30 ساله در رستوران انبار در سراسر کشور و زنجیره ای است که مبادرت به فروش لوازم به صورت عمده به کسب و کارهای دیگر درهای خود را به هر کسی که مایل به خرید صنعتی در اندازه و مقدار از مواد غذایی است. (خریداران در فروشگاه معمولا نیاز به نشان دادن مدرک مجوز کسب و کار.)

این حرکت کمک تنها در حاشیه. بسیاری از مواد غذایی تولید کنندگان و توزیع کنندگان در حال تلاش برای برنامه ریزی برای آینده. پتروشیمی یک شرکت است که مختصات بین تولید کنندگان و رستوران های زنجیره ای مدارس و بیمارستان ها نیاز به شروع به برنامه ریزی برای دانشگاه و مدرسه و سالن های غذاخوری در ماه آینده. “در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از تماس های بسیاری از نگرانی. ما می دانیم [business] در حال رفتن به می شود کاهش می یابد می گوید:” تونی Forsythe شرکت رئیس جمهور. “آن را در دست خداوند در حال حاضر.”


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • در یک بیمارستان پیدا کردن بشریت در یک بحران غیر انسانی
  • چگونه است که این بیماری همه گیر کوروناویروس تاثیر تغییر آب و هوا ؟
  • چه Covid-19 انجام به مغز شما ؟
  • یک تاریخ شفاهی از این بیماری همه گیر هشدارهای تهمت نادیده گرفته
  • پرسش و پاسخ: همه خود را Covid-19 سوال پاسخ داده
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de

نرم افزار گرامرلی