کشاورزان تغییر آب و هوا معمای: کم بازده و یا درآمد بی ثباتی

تغییر آب و هوا را ترک خواهد کرد برخی از کشاورزان با مشکل معمای با توجه به یک مطالعه جدید که توسط محققان دانشگاه کرنل و دانشگاه ایالتی واشنگتن: یا خطر درآمد بیشتر نوسانات و یا زندگی با یک مطلب قابل پیش بینی کاهش در محصول.

به عنوان کمبود آب و دماهای بالاتر درایو پایین محصول در مناطق که به شدت بستگی به فصلی, برف, انتخاب برای استفاده بیشتر از خشکسالی متحمل گونه های زراعی می آید در هزینه با توجه به مدل پیش بینی مفصل در مقاله “حقوق آب شکل عملکرد محصول و درآمد نوسانات معاوضه برای اقتباس در برف وابسته به سیستم” منتشر شده ژوئن 10 در ارتباطات طبیعت.

این پژوهش با هدف بررسی Yakima حوضه رودخانه در واشنگتن که در آن یک ترکیب پیچیده از برف و مخازن و حقوق آب کنترل در دسترس بودن آب آبیاری است. که آب دیکته موفقیت برخی از آمریکا بزرگترین تولید گندم و ذرت و سیب زمینی و گلابی و گیلاس و انگور و سیب و گره. مناسب با بارش برف و ذوب شدن کل بهره وری کشاورزی در این حوضه می تواند رسیدن به بیش از 4 میلیارد دلار در سال است.

این تیم تحقیقاتی به دنبال کمیت تغییرات آب و هوایی اثرات مستقيم و غير مستقيم در آبیاری کشاورزی در حوضه. محققان همچنین می خواستم به می دانم که اگر خشکسالی مقاوم در برابر گونه های زراعی می تواند کمک به بهبود بهره وری در زمان خشکسالی است.

آب و هوا خطر مدلسازی یک تخصص از پاتریک رید این Joseph C. فورد استاد مهندسی در دانشگاه کورنل دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست. در این مطالعه همکاری نی گروه ساخته شده در تحقیقات قبلی در دانشگاه ایالتی واشنگتن است که توسعه یک مدل سازی اتصال پلت فرم محصول رشد و توسعه زمین-سطح هیدرولوژی و رودخانه-فرآیندهای سیستم. مدل شبیه سازی عملیات سد و اولویت تخصیص آب در میان بخش های مختلف در یاکیما حوضه رودخانه.

این تیم دریافتند که آب بالاتر استرس و درجه حرارت منجر به کاهش عملکرد محصول به عنوان پیش بینی شده گفت: کیوان ملک, یک پژوهشگر فوق دکترا در نی و نویسنده سرب از مطالعه.

“این مدل نشان می دهد که سال به سال تغييرات در انتظار محصول پایین می رود به دلیل تفاوت بین بهترین و بدترین عملکرد کاهش یافته است” گفت: مالک اشتر. “در حالی که این یک نتیجه مثبت سال-به-سال نوسانات در عملکرد محصول درآمد به شدت مهم در چگونه محصول برنامه های بیمه تعادل نوسانات درآمد.”

این تیم سپس با استفاده از مدل آن برای کشف پتانسیل جدید خشکسالی متحمل گندم گونه که انتظار می رود به منظور بهبود بازده سالانه تحت تغییر آب و هوا. نتایج نشان داد که اگر چه این رقم می تواند به طور قابل توجهی بهبود متوسط عملکرد کشاورزان نیز می تواند تجربه بسیار بالاتر از درآمد حاصل از نوسانات تولید محصول.

“معمولی و بهترین حالت سالانه بازده بسیار بالاتر گفت:” جنیفر آدم بری استاد برجسته مهندسی در دانشگاه ایالتی واشنگتن و همکاری نویسنده از مطالعه. “اما با تغییر آب و هوا است که هنوز هم به احتمال زیاد به علت خشکسالی شدید که در آن زمان مدیریت آب موسسات در یاکیما حوضه رودخانه به سادگی نمی تواند به اندازه کافی آب و شدید وجود دارد بدترین شکست محصول.”

محققان استدلال می کنند که بهترین نتایج برای عملکرد محصول و نوسانات درآمد باید از طریق به طور همزمان بهبود در گونه های زراعی — برای مثال با حفظ agrobiodiversity — و در سیستم های آب از جمله از طریق بهبود در آب حاکم بر موسسات و زیرساخت ها است.

این مهم است که به دقت ضبط برف-وابسته به منطقه خاص مدیریت محدودیت در حالی که نوآورانه با انطباق آب و هوا استراتژی محققان گفتند.

“در غیر این صورت سیستم ممکن است ناخواسته اعتصاب تعادل اشتباه به عنوان آنها تجارت بهبود بازده متوسط و کشاورزان درآمد نوسانات” نی گفت.

این پژوهش با حمایت بنیاد ملی علوم بود و نوآوری در رابطه غذا و انرژی و آب سیستم های برنامه است.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه کرنل. Original نوشته شده توسط Syl Kacapyr. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر