زمانی که انسان شروع به مزرعه زندگی می کنند و با خود به دام آنها تکامل یافته تر و تلخ فرم سالمونلا.

آنت Günzel

حیف خوک. ما مقصر آن را به ما آنفولانزای خوکی یک خوک coronavirus در سال 2012 و در برخی از باستان کلبه—سالمونلا که باعث می شود روده پریشانی و همچنین به عنوان تب حصبه. در حال حاضر هر چند به نظر می رسد انسان رو سالمونلا اول, هزاران سال پیش, و ممکن است تصویب آن به خوک.

یک مطالعه جدید نشان می دهد در اوایل کشاورزان در اوراسیا آورده کشنده تر شکل سالمونلا در خود را زمانی که آنها روشن از زندگی عشایری از شکار و جمع آوری به کشاورزی است. با استقرار در محله های نزدیک با حیوانات خانگی و زباله های خود را, آنها به سالمونلا انتريکاکه در کمین یک حیوانی ناشناخته میزبان دسترسی آسان به دستگاه گوارش انسان که از آن اقتباس شده برای انسان است. خوک ها را برداشت پاتوژن بعد شاید از مردم یا حیوانات دیگر.

محققان به مدت طولانی تصور می کردند که انتقال از جستجوی غذا به کشاورزی ساخته شده انسان مریض تر. با تکیه بر چند محصولات کشاورزی و حیوانات خانگی, زود کشاورزان خوردند کمتر متنوع و رژیم غذایی سالم از شکارچی. آنها نیز زندگی می کردند و نزدیک به انسان و حیوان مدفوع که در آن عوامل بیماری زا باقی بماند. اما تعداد کمی از بیماری های عفونی علائم ترک در چارچوب بنابراین این عوامل بیماری زا شده است برای تشخیص در فسیل.

در یک فن آوری دستیابی به موفقیت یک تیم به رهبری توسط جمعیت ژنتیک فلیکس کلید و یوهانس Krause و باکتریایی genomicist الکساندر Herbig در موسسه ماکس پلانک برای علوم انسانی تاریخچه توسعه یک روش به نام رازک برای تشخیص بیت ancient DNA از باکتری های بیماری زا می. کلید در حال حاضر در ماساچوست انستیتو تکنولوژی Herbig و تیم خود را با استفاده از این روش به صفحه نمایش DNA باکتریایی در دندان 2739 انسان ها از سایت های سراسر اروپا و روسیه و ترکیه قدمت بیش از 6500 سال است. از کسانی که دندان های آنها قادر به بازسازی هشت S. انتريکا ژنوم.

این 5500 ساله دندان از یک pastoralist در روسیه به حال اولیه سویه سالمونلا که آلوده طیف گسترده ای از حیوانات است.

ولفگانگ Haak

زمانی که محققان طبقه بندی شده اند کسانی که ژنوم به یک درخت خانواده برای سالمونلا است که بیش از 2500 گونه از آنها یافت می شود که تمام شش S. انتريکا ژنوم از باستان کشاورزان و چوپان کاهش یافت و به یک گروه. اما دو S. انتريکا ژنوم از 6500 سال foragers در روسیه سقوط کرد و به گروه های دیگر از جمله یکی با گونه هایی که باعث سقط جنین در اسب و گوسفند است. گونه های آلوده کشاورزان که زندگی 5500 به 1600 سال پیش شامل پدر از پاراتيفی C یک سویه است که باعث می شود فرم کشنده تب روده ای شبیه به تب حصبه امروز.

محققان نمی دانند که میزبان حیوانات داد آن را به انسان ها در ابتدا, اما آن را احتمالا نمی خوک—حمل آنها نزدیک فشار به وجود آمد که تنها 4000 سال پیش بر اساس مولکولی آشنایی از سالمونلا , خانواده, درخت, محققان گزارش امروز در طبیعت, محیط زیست و تحول.

باستان آرامـش گونه پاراتيفی C به حال هنوز رتبهدهی نشده است اقتباس شده به طور خاص به انسان: این عوامل بیماری زا آلوده تعدادی از حیوانات و فاقد ژن که باعث typhoidlike تب. این نشان می دهد انسان در ابتدا یک فرم خفیف تر از بیماری که همچنین آلوده خود را دام.

انسان شناسی ژنتیک آن سنگ در دانشگاه ایالتی آریزونا تمپه امیدوار است که این تیم می تواند عصاره بیشتر S. انتريکا نمونه از foragers. اما مطالعه جدید میریزد نور در چگونه باکتری پاتوژن تغییر میزبان سنگ می گوید. آن را نیز ممکن است کمک به محققان اطلاعات بیشتر در مورد چرا پاتوژن هستند به احتمال زیاد به پرش از گونه های دیگر به انسان—موقع درس با توجه به زمان شیوع کروناویروس او می گوید:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی