Farmworkers ‘نمی توانید انتخاب کنید توت فرنگی بیش از زوم

به نظر می رسد در گریست و بخشی از آب و هوا میز همکاری.

هر روز که کرملیتا پس از اتمام شیفت در زمینه های توت فرنگی کالیفرنیا central coast او اسپری خودش را با Lysol, کردن دستمال او استفاده می کند برای محافظت از صورت و tucks آن را در یک کیسه پلاستیکی قبل از سوار شدن در ماشین خود را. او تنها ارائه دهنده برای او دو پسر جوان و نمی توانیم روز به دست در کار است.

اما این روزها با Covid-19 اپیدمی فراگیر در کشور است که بسیار سخت تر است. کرملیتا با دقت زیر احتیاطی توصیه شده توسط کارشناسان بهداشت و درمان, اما این مشکل به خصوص در زمینه. مزرعه که در آن او کار می کند در اخنرد نیست اجرای پروتکل های ایمنی 44 ساله و کارگر گفت گریست. (کرملیتا درخواست شده است که نام خانوادگی او بود نکردن به دلیل ترس از اقدامات تلافی جویانه از کارفرما.)

به مسائل بدتر همکاران او را اخراج مکرر او درخواست که آنها حفظ کارشناس-توصیه می شود شش پا دور از او. آنها خنده و اذیت کردن او: “هیچ چیز اتفاق خواهد افتاد.” آنها به او بگویید که اگر او نمیخواهد به کار او فقط باید به خانه بروم.

کرملیتا که پسران 7 و 13 ندارد که لوکس. هر بعد از ظهر هنگامی که او بر میدارد تا او جوانترین از پرستار بچه به خانه اولین چیزی که او می کند این است که اجرا را به آغوش او برای در آغوش گرفتن. آخرین چیزی که کرملیتا می خواهد به انجام است آلوده با ویروس اما او هر روز اجرا می شود که خطر فقط برای قرار دادن غذا روی میز برای پسران—و بقیه از کالیفرنیا.

“شما در حال تلاش برای گرفتن در معرض اما متاسفانه ما اصلا توانایی کار را متوقف کنید” کرملیتا گفت در اسپانیایی. “دولت ما تماس ضروری کارگران, اما آنها نشان دادن ارزش ما. ما در حال قرار دادن خودمان در معرض خطر برای تغذیه کشور است.”

به عنوان توت فرنگی-چیدن فصل لگد به دنده بالا در آوریل و مه کارگر طرفداران ترس که عدم ایمنی کارگر حمایت همراه با عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی و شلوغ در شرایط زندگی می تواند منجر به یک عمده Covid-19 شیوع کارگر در جوامع در سراسر کالیفرنیا. به عنوان دیگر محصولات برداشت شده در طول زمستان بسیار از بقیه کشور, چهره های مشابه در خطر است. برای یک کار جمعیت به ویژه آسیب پذیر به دلیل ناامنی اقتصادی قرار گرفتن در معرض آفت کش ها بالاتر از میزان بروز بیماری های تنفسی مانند آسم و مزمن مانند دیابت Covid-19 می تواند ویرانگر باشد.

“اگر ما چیزی را انجام نمی به آدرس زندگی, کار و مسکن و حمل و نقل شرایط farmworkers بلافاصله ما راه خودمان را برای یک تاثیر فوق العاده ای در بخش کشاورزی به دلیل این محصولات نمی توان برداشت بدون farmworkers” گفت: Andrea Delgado, مدیر امور دولتی برای UFW پایه (غیر انتفاعی سازمان خواهر ایالات مزرعه اتحادیه کارگران) فراهم می کند که طیف وسیعی از خدمات به کارگر و جوامع مهاجر.

در فدرال و ایالتی سطح UFW بنیاد خواست کنگره و دولت برای رسیدگی به نیازهای منحصر به فرد از farmworkers با ارائه امداد رسانی است که می تواند هر دو جلوگیری از گسترش ویروس و کمک به کارگران برای زنده ماندن چالش های پیش رو. وجود دارد بیش از 2.4 میلیون farmworkers در سراسر کشور و تخمین زده می شود که حدود نیمی از آنها مستند نشده. در تازه ترین بسته محرک اقتصادی کنگره اختصاص داده شده $9.5 میلیارد دلار برای بخش کشاورزی و 14 میلیارد دلار وام برای کشاورزی اما Delgado نگرانی این است که هیچ یک از این بودجه به طور خاص کارگردانی در مزرعه کارگران.

بنیاد آب بحساب نیامده است و خواهان کنگره به ارائه farmworkers با خطر پرداخت حمایت مالی برای مهد کودک و مرخصی استعلاجی در میان مزایای دیگر. Farmworkers به طور متوسط درآمد حدود 10.60 در ساعت و متوسط درآمد سالانه بین $17,500 و $19,999. فقط 47 درصد از farmworkers گزارش داشتن بیمه درمانی با توجه به آخرین ملی کارگران کشاورزی بررسی.

“در حال حاضر وضعیت خود—خود را از وضعیت حقوقی خود دسترسی به مزایای—ایجاد شرایط که در آن این کارگران در حال رفتن به مجبور به انتخاب بین رفتن به محل کار و زندگی به طوری که آنها می توانید پرداخت برای یک خانه, مواد غذایی و مهد کودک برای فرزندان خود و یا ماندن در خانه و مراقبت از خود” گفت: Delgado.

Farmworkers نیست فقط کار در کنار هم—آنها اغلب به اشتراک گذاری محله های زندگی برای کاهش هزینه ها دو برابر یا سه برابر در آپارتمان, تلفن همراه, خانه و خانه. همچنین بسیاری از همسفری با هم کار کنند, سفر در مسافت های طولانی برای رسیدن به باغ ها و مزارع در مناطق روستایی است.

“شما می توانید تصور کنید چه پیامدهایی برای انتقال و توانایی خود را به ماندن سالم و امن برای خانواده خود فراهم” گفت: Delgado.

کمبود مواد غذایی برای Farmworkers

به عنوان آمریکایی ها باید با پیروی stay-at-home سفارشات آنها همچنین با عجله به ذخیره مواد غذایی. یکی از عوارض جانبی است که farmworkers روبرو هستند افزایش سطح ناامنی غذایی. زمان کارگران خود را به پایان برساند تغییرات اساسی مانند لوبیا و برنج فروخته شده در فروشگاه های مواد غذایی. مواد غذایی pantries نیز در حال اجرا از مواد غذایی با توجه به farmworkers و طرفداران که صحبت گریست.

Farmworkers در کالیفرنیا مرکزی دره را تماشا کرده اند این گشوده است. پس از 15 سال از چیدن انگور و زغال اخته در نزدیکی خانه اش در Delano, Susana کار متوقف شد حدود یک ماه پیش از ترس است که او را Covid-19. شوهرش که با این نسخهها کار در مزرعه های لبنی است در معرض خطرات مشابه. اما بدون سوزانا حقوق و دستمزد و با سه فرزند به خوراک زن و شوهر نمی تواند به او در خانه بمانند.

“ما هرگز انتظار می رود به رفتن را از طریق چیزی شبیه به این و ما واقعا نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد. ما هر جایی نمی رویم. ما ماندن در خانه و با فرزندان ما” سوزانا که درخواست شده است که نام خانوادگی او بود نکردن چون او مستند نشده است گفت گریست در اسپانیایی.

خانواده شش, که همچنین شامل سوزانا مادر است که در حال حاضر در تلاش برای پول خود را گذشته فقط یک درآمد. در برخی از روزها سوزانا نمی توانیم به فروشگاه در فروشگاه مواد غذایی. او متکی بر مواد غذایی محلی بانک ها, اما آنها بیش از حد اجرا از کلید کالاهای اساسی به سرعت او گفت:. میوه و شیر و ناهار وعده های غذایی ارائه شده دو بار در هفته توسط کودکان خود را به مدارس بروید یک راه طولانی به سوی کمک به این خانواده برای زنده ماندن.

اما با تعطیلی دانش آموزان کم درآمد که یک بار دریافت رایگان صبحانه و ناهار وعده های غذایی در پردیس در حال حاضر ناهار فقط دو بار در هفته در مناطق مرکزی کالیفرنیا. برای کمک به کسانی که نیاز به دو مدارس است که در درجه اول خدمت به کودکان farmworkers در دلانو در حال حاضر ارائه صبحانه به دانش آموزان و والدین آنها گفت: نانسی Oropeza یک Delano-بر اساس سازمان با بنیاد آب بحساب نیامده. برای زنده ماندن برخی از خانواده ها در حال حاضر سهمیه بندی و یا رفتن بدون غذا, او گفت:.

“متاسفانه که یک واقعیت است” Oropeza گفت گریست. “شاید آنها تا به حال به اندازه کافی غذا برای هفته گذشته اما در حال حاضر آنها در حال اجرا است.”

سازمان چنین Lideres Campesinas شبکه ای از زنان کارگر رهبران آنها اصرار رهبران دولت به اقدام توصیف farmworkers به عنوان “یکی از آسیب پذیر ترین لینک ها در کشور ما مواد غذایی زنجیره تامین نیروی کار و شهروندان.” در نامه ای به فرماندار ارسال گاوین Newsom این هفته نورآباد سازمان مبتنی بر فشرده مقامات دولتی به اولویت بندی نیازهای farmworkers با پرداختن به این سطح ناکافی از سلامت آموزش و پرورش در Covid-19 عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی و ناامنی غذایی.

بلندی شیوع

سازمان های حمایتی است که در خدمت farmworkers شده اند از نزدیک پیگیری coronavirus است که به سرعت گسترش یافته و به کم درآمد در مناطق پر جمعیت. در کالیفرنیا سانتا باربارا و ونتورا شهرستان طرفداران را تماشا کرده اند با نگرانی به عنوان Covid-19 موارد باید رسید در شهرستانها مانند سانتا ماریا و والنسیا که در آن بسیاری از farmworkers کار و زندگی می کنند.

“اگر وجود دارد این است که عمده شیوع در میان کشاورزی کارگر جوامع گسترش آن می تواند واقعا به سرعت گفت:” لوکاس Zucker, سیاست و ارتباطات مدیر برای ساحل مرکزی داد ایران به یک اقتصاد پایدار (علت) که طرفداران از طرف مهاجر و بومی و غیر مستند جوامع در سراسر ونتورا و سانتا باربارا شهرستان.

“من واقعا نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد به عنوان اوج فصل توت فرنگی همزمان با این اوج شیوع Covid-19,” او اضافه شده است. “شما نمی توانید انتخاب کنید توت فرنگی بیش از زوم.”

که برخورد را برخورد یک ضربه به یک بخش از جمعیت است که تا حد زیادی فاقد نه تنها مراقبت های بهداشتی بلکه گاهی اوقات حتی اطلاعات در مورد چگونه به بهترین محافظت از خود را قبل یا بعد از قرار گرفتن در معرض.

طرفداران تشویق شده اند تولید کنندگان را “معنی دار مراحل” برای محافظت از farmworkers از coronavirus مواجهه با ترویج محیط کار شیوه های که اولویت بندی کارگران, ایمنی و بهداشت, اما آنها می گویند که بسیاری از شرکت ها پاسخ نمی دهد.

ایالات مزرعه اتحادیه کارگران نظرسنجی farmworkers از طریق شبکه های رسانه های اجتماعی برای تعیین اینکه آیا کارفرمایان ارائه هر گونه coronavirus-اطلاعات مرتبط. اتحادیه یافت که چند در حال انجام این کار با توجه به Armando Elenes سازمان, وزیر خزانه دار.

برخی از کارفرمایان عامل تحت قرارداد اتحادیه صادر دستورالعمل جدید مانند چیدن شیوه های که نیاز به اجتماعی فاصله. اما در سراسر صنعت آب بحساب نیامده می گوید آن را یاد گرفته است از طریق اعضای خود را که شرکت ها در واقع اجرای این بهترین شیوه است. در مارس 30 در نامه ای به کارفرمایان کشاورزی از UFW به نام برای تمدید مرخصی استعلاجی دسترسی آسان به خدمات پزشکی و همچنین غربالگری و آزمایش و درمان غیر اتحادیه farmworkers که عدم مراقبت های بهداشتی.

در میان farmworkers که باعث شده مورد بررسی و کارگران گزارش که کارفرمایان در حال ارائه اندازه گیری ایمنی جلسات در شروع کار شیفت و سرسام آور مردم در زمینه ردیف. اما حتی با این اقدامات در جای خود Zucker با اشاره به این که طبیعت کار باعث می شود آن را دشوار برای کارگران به پیروی. برای مثال در طول اوج فصل کارفرمایان کارگران پرداخت توسط کادر ایجاد انگیزه قوی برای farmworkers به جست و خیز می شکند.

“همه چیز مانند گرفتن 20 ثانیه به شستن دست های خود را—آن را مانند تلفن های موبایل نیست که طولانی است. اما هنگامی که شما در حال شستن دست های خود را واقعا مدت زمان طولانی به ویژه هنگامی که شما احساس می کنید مانند شما باید برای خارج شدن وجود دارد برای ایجاد یک دلار برای زنده ماندن” گفت: Zucker.

Beate ریتز شغلی متخصص اپیدمیولوژی در دانشکده بهداشت عمومی در دانشگاه کالیفرنیا لس آنجلس گفت: آن را بسیار به احتمال زیاد است که coronavirus را به طبقه کارگر جوامع کشاورزی بر اساس شرایط موجود و انتقال الگوهای.

تاثیر coronavirus مشخص خواهد شد که چگونه به طور جدی به صنعت کشاورزی این تهدید سلامت آیا آنها اجرای اقدامات ایمنی و آنچه از منابع در جهت پرداختن به مسائل از جمله دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“شما می توانید هر یک از شیوع بزرگ و کل سیستم را تجزیه می کند و یا به عنوان ما در حال تلاش برای انجام در حال حاضر آنچه آنها تماس بگیرید ‘درست از منحنی’ به طوری که آن را اوج بیش از حد شما می توانید آن را گسترش در طول زمان گفت:” ریتز.

موسسه سیاست های اقتصادی نیز هشدار می دهد که اوج آن در مزرعه اشتغال را افزایش می دهد که از بهار از طریق ژوئیه خواهد همپوشانی با کروناویروس اوج. این حزبی فکر می کنم تانک که انجام تحقیقات اقتصادی به این نتیجه رسیدند که کارفرمایان نیاز به ارائه بیمه پرداخت می شود و بیمار روز و کافی تجهیزات ایمنی. این اندیشکده معتقد است که تولید کنندگان نیز باید پیاده سازی اجتماعی فاصله اقدامات حتی اگر برخی از این اقدامات ایمنی کاهش بهره وری.

“Farmworkers در حال حاضر نیروی کار تحت چه گاهی اوقات می تواند خطرناک و در شرایط ناسالم و در حال حاضر Covid-19 ارائه چالش اضافی” در این گزارش اعلام کرد.

بسیاری از مناطق که استخدام farmworkers تمایل به روستایی و عدم مراقبت های بهداشتی و دیگر زیرساخت ها برای پاسخ به یک پتانسیل شیوع. در واشنگتن و کالیفرنیا UFW بنیاد نگران است که farmworkers نمی خواهد به دنبال توجه پزشکی حتی در صورتی که علائم زیرا آنها فاقد بیمه سلامت و یا ترس اخراج. برخی هرگز درمان شده توسط دکتر پزشکی.

“این مردمی که نیاز به کار می شود و نمی توانیم به کار حتی اگر آنها بیمار گفت:” UFW بنیاد Delgado.

ماندن این دوره

در اخنرد که مورد کرملیتا که برنامه ای برای ادامه چیدن توت فرنگی. فرزندان او بستگی دارد و هیچ کس نمی خواهد ببخشد پرداخت که با توجه به در اتاق او اجاره در یک مشترک تلفن همراه صفحه اصلی.

به پایان می رسد دیدار او را بدست خلاق است. در هنگام تعطیلی مدارس و او را مجبور به پیدا کردن جایگزین مهد کودک برای فرزندان خود او نمی تواند استطاعت هزینه های جدید. بنابراین او خریداری یک دوربین نصب آن در اتاق خواب او اجاره, راه اندازی یک برنامه مطالعه برای او 13 ساله و نظارت بر او از طریق تلفن همراه خود را در طول روز.

چه وزن در امکان است که او ممکن است بیمار با Covid-19 و دیگر قادر به مراقبت از فرزندان او. بنابراین او طول می کشد احتیاطی در کار به حداقل رساندن خطر. در وقت آزاد خود او داوطلب با Lideres Campesinas اطمینان حاصل کرد که دیگر farmworkers دسترسی به برنامه به طور بالقوه نجات بخش اطلاعات.

“من می دانم که این خطرات است که شما مشغول به کار در این زمینه با توجه به آفت کش ها” گفت: کرملیتا بومی مکزیک که شروع به چیدن انگور در سن 13 سالگی در زمستان و تابستان استراحت در میهن. “بنابراین من آگاه از خطر است. اما این نوع از خطر ندارد.”

این خطرات هستند چه انگیزه خود را برای کار با سازمان هایی مانند Lideres Campesinas بنابراین او می تواند یاد بگیرند که چگونه به درستی محافظت از خود و دیگران است. در حال حاضر او فقط نیاز به متقاعد کردن همکاران او را به انجام همان.

“واقعیت این است که هر یک از ما می تواند در معرض” او گفت:.


بیشتر از سیمی در Covid-19
  • چرا برخی از افراد تا بیمار ؟ درخواست خود را به DNA
  • نیویورک یک بار دیگر در زمین صفر در کلمات خود را
  • سازمان ملل-مواد مخدر معجزه می تواند کمک به اهلی همه گیر
  • سیمی Q&A: ما در میان شیوع. در حال حاضر چه ؟
  • چه باید بکنید اگر شما (و یا یک دوست) ممکن است Covid-19
  • دفعات بازدید: همه ما coronavirus پوشش در اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>