سریع گسترش کمک می کند تا جهش شايع آنفلوانزا نوع فرار از پاسخ ایمنی

گونه های رایج نوع از ویروس آنفلوانزا H3N2 را تقریبا بطور جهانی به دست آورد یک جهش است که به طور موثر بلوک آنتی بادی از اتصال به یک کلید ویروسی پروتئین با توجه به مطالعه از محققان در دانشگاه جانز هاپکینز بلومبرگ دانشکده بهداشت عمومی.

نتایج پیامدهای برای واکسن آنفولانزا, طراحی با توجه به محققان. زمان واکسن آنفولانزا که “فصلی واکسن” طراحی شده برای محافظت در برابر اخیرا در گردش آنفولانزا گونه القاء پاسخ آنتی بادی بیشتر در برابر های مختلف ویروسی پروتئین به نام هماگلوتینین.

جهش جدید شرح داده شده در مطالعه منتشر 29 ژوئن در مجله PLOS پاتوژنبرای اولین بار شناسایی شده در 2014-2015 فصل آنفولانزا در برخی از H3N2 سویه های آنفولانزا و بدیهی است که خیلی خوب در تقویت آنفولانزا توانایی گسترش آن است که در حال حاضر در حال حاضر تقریبا در تمام گردش H3N2 گونه است. اخیر آنفولانزا فصول است که در آن H3N2 گونه های برجسته برجسته شده اند نسبتا شدید در مقایسه با میانگین تاریخی.

این جهش باعث تغییر یک پروتئین ویروسی به نام نورآمینیداز و محققان در مطالعه خود که این تغییر تناقض باعث کاهش توانایی ویروس آنفولانزا به تکرار در یک نوع از بشر بینی همراه است که آن را به طور معمول آلوده. محققان همچنین شواهدی وجود دارد که جهش بیش از جبران این کسری با راه اندازی یک مانع فیزیکی که مانع از اتصال آنتی بادی به نورآمینیداز.

“این یافته ها به ما می گویند که واکسن آنفولانزا با تمرکز بر پروتئین هماگلوتینین در حال خروج از ویروس دهانه به تکامل و فرار از انواع دیگر مصونیت می گوید:” مطالعه ارشد نویسنده اندرو Pekosz, دکترا, استاد و معاون رئیس بخش مولکولی میکروبیولوژی و ایمونولوژی در بلومبرگ مدرسه.

هر سال در ویروس آنفلوانزا سلامت میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان کشتار چند صد هزار نفر است. تنوع سویه های آنفولانزا و توانایی خود را برای جهش به سرعت — دو سويه آلوده همان میزبان حتی می توانید مبادله ژن — ساخته شده اند ویروس آنفلوآنزا به خصوص دشوار است هدف برای واکسن طراحان. اگر چه دانشمندان در حال کار به سمت یک واکسن جهانی است که برای محافظت طولانی مدت در برابر بسیاری آنفولانزا انواع, زمان واکسن آنفولانزا طراحی شده برای محافظت در برابر فقط یک لیست کوتاه از تازگی گردش گونه است. هر جهش رخ می دهد که در این گردش گونه و به نظر می رسد به منظور بهبود توانایی خود را به گسترش است و به طور طبیعی علاقه به آنفولانزا virologists.

هدف از این مطالعه به درک بهتر عملکرد H3N2 جهش. دانشمندان شناخته شده است که آن را تغییر ویروس آنفولانزا را نورآمینیداز پروتئین در راه است که فراهم می کند یک نقطه پیوست نزديک به نورآمینیداز فعال سایت قند و شکر-مانند مولکول به نام یک اسکلت گلایکان. اما چگونه حضور یک اسکلت گلایکان در آن محل در نورآمینیداز پروتئین را بهبود می بخشد ویروس توانایی آلوده کردن میزبان و گسترش نکرده اند و روشن است.

Pekosz و اولین نویسنده هریسون پاول دکترا فارغ التحصیل و دانشجو در آزمایشگاه خود را در زمان مطالعه در مقایسه با رشد در آزمایشگاه سلول های معمولی H3N2 گونه است که دارای اسکلت گلایکان-دلبستگی جهش به رشد همان سویه های آنفولانزا و بدون جهش. آنها دریافتند که این نسخه جهش یافته به طور قابل توجهی رشد آهسته تر در سلول های انسان از پوشش معابر بینی — یک نوع سلول است که یک ویروس آنفولانزا را در ابتدا آلوده.

محققان دریافتند که احتمال دارد دلیل این رشد: این اسکلت گلایکان-جذب جهش مانع از فعالیت های نورآمینیداز. پروتئین شناخته شده است به عنوان یک خدمت مهم آنفولانزا آنزیم که شامل توابع پاکسازی یک مسیر برای این ویروس از طریق راه هوایی مخاط و افزایش انتشار ذرات ویروس جدید از سلول های آلوده.

آن را به طور کامل غیر منتظره است که علاوه بر این از یک نسبتا حجیم اسکلت گلایکان مولکول در نزدیکی آنزیم را فعال سایت می خواهم که این اثر است. اما این چپ غیر قابل توضیح که چگونه است که سود ویروس.

دانشمندان به حل رمز و راز نشان می دهد که این اسکلت گلایکان بلوک آنتی بادی که در غیر این صورت اتصال به نزدیکی یا فعال سایت نورآمینیداز آنزیم.

نورآمینیداز به خصوص آن فعال سایت در نظر گرفته شده است یکی از مهم ترین اهداف برای پاسخ ایمنی به عفونت آنفولانزا. همچنین هدف از آنفولانزا مواد مخدر مانند تامی فلو (اوسلتامیویر). بنابراین آن را حس می کند که یک جهش حفاظت که هدف اعطا سود خالص به این ویروس حتی اگر این بدان معنی است که نورآمینیداز آنزیم های خود را با این نسخهها کار کمتر کارآمد است.

پیدا کردن نکات برجسته بالقوه برای ویروس آنفولانزای برای فرار از درمان های فصلی واکسن و عادی پاسخ ایمنی Pekosz می گوید و اشاره به نیاز برای هدف قرار دادن سایت های متعدد بر روی ویروس به منظور کاهش احتمال که تنها جهش می توانید مشورت از جمله مقاومت در برابر.

محققان شده است تا یافته های خود را با مطالعات چگونگی جهش بر شدت آنفولانزا چگونه از آن گسترش یافته است تا به سرعت در میان H3N2 نژادها و چگونه این تغییر سویه های آنفولانزا را سازگار با بیشتر جهش.

این مطالعه با حمایت موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی (CEIRS HHSN272201400007C) و موسسه ملی بهداشت (T32 AI007417).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر