FDA فقط به یک شست به ناروا مورد علاقه COVID-19 داروهای

علمs COVID-19 گزارش توسط مرکز پولیتزر.

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) امروز لغو آن اورژانس با استفاده از مجوز (امارات) برای هیدروکسی کلروکین سولفات (HCQ) و کلروکين فسفات (CQ) برای درمان COVID-19. دو antimalaria داروهای تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگران به عنوان پتانسیل بازی-تعویض در مقابله با کروناویروس جدید است که باعث COVID-19 شکست خورده اند در سال های اخیر بالینی تصادفی کنترل برای جلوگیری از بیماری در افراد مبتلا به تازگی و یا درمان کسانی که با علائم. در مارس سابق FDA رهبران تقبیح این سازمان تصمیم به اجازه اضطراری استفاده از مواد مخدر تصریح می کند بر این اساس بود که فشار سیاسی و نه شواهد علمی.

“من خوشحالم برای دیدن FDA آلودگيها اقدام بود که خروج قابل توجهی از آن علم مبتنی بر رویکرد است. من امیدوارم که این یک گام به جلو به FDA به دست آوردن استقلال خود را برای تصمیم گیری است که بر اساس علم و منافع عمومی می گوید:” Luciana Borio سابق FDA اقدام ارشد دانشمند که به کارگردانی پزشکی و biodefense آمادگی برای مغلوب ساختن پیشی جستن شورای امنیت ملی.

با استناد به آن در حال انجام علمی نقد و بررسی آژانس در بیانیه ای گفت: “FDA تعیین کرده است که CQ و HCQ بعید است که به طور موثر در درمان COVID-19 به صورت مجاز استفاده می کند در امارات. علاوه بر این در نور مداوم جدی قلبی عوارض جانبی و جدی دیگر عوارض جانبی شناخته شده و بالقوه مزایای CQ و HCQ دیگر بیشتر شناخته شده و خطرات بالقوه برای استفاده مجاز است.”

این امارات بود که تصویب رسمی از مواد مخدر توسط آژانس اما در درجه اول مجاز توزیع خود را از ملی ذخایر به بیمارستان برای استفاده با COVID-19 بيمار. با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط FDA ابطال معنی نیست داروهای دیگر می تواند مورد استفاده در آزمایش های بالینی اگر چه پزشکان و دانشمندان در حال حاضر بحث که آیا برای ادامه هر حال انجام آزمایشات. (سازمان بهداشت جهانی گفت: امروز در یک جلسه مطبوعاتی آن را ارائه به روز رسانی فردا در مورد اینکه آیا آن را ادامه خواهد داد HCQ بازوی خود همبستگی محاکمه.) پزشکان هنوز هم می تواند استفاده از دو دارو “خاموش برچسب” معنی آنها را می توان با توجه به شرایط درمان که بخشی از فرایند تصویب FDA اگر چه این سازمان هشدار در مورد عوارض جانبی است که در حال حاضر به احتمال زیاد به تضعیف بسیاری از پزشکان از انجام آن است.

با گزارش توسط چارلز Piller و کای Kupferschmidt.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net