استفانیا INFANTE

در ماه نوامبر سال 2014 نه زن ارشد دانشمندان در موسسه ملی بهداشت کودکان و توسعه انسانی (NICHD) درخواست ملاقات با مدیر خود را. نگرانی خود را: که مشاغل زنان در موسسه را تقسیم Intramural پژوهش (DIR) بودند که مانع آن قدرتمند علمی مدیر کنستانتین Stratakis. آنها شکایت کرده است که این تعداد شاغل و تصدی آهنگ زن دانشمندان در آن$177 میلیون تقسیم شد و در کم تاریخی و آنها گفته بودند کاملا فاقد میان رهبران آن است. آنها می خواستند بیشتر زنان در استخدام و حفظ بهتر است از استعداد است.

پس از این جلسه پس از NICHD مدیر آلن Guttmacher نوشت: در یک ایمیل فرستاده به زنان: “وجود توافق گسترده ای است که ما یک مشکل جدی است.” او اضافه کرد که او به جلو نگاه به “اقدام … که در واقع باعث می شود تفاوت.”

اما امروز کمتر زن دانشمندان اجرا labs در دير تر از در سال 2014 زمانی که یکی در چهار آزمایشگاه رهبران بود. در سال 2011 سال Stratakis شد دائم علمی مدیر 27 درصد از دير labs اجرا شد توسط زنان در مقایسه با 23 درصد امروز. در پیشرو تحقیقات کودکان بیمارستان اظهارنظر توسط علمقابل مقایسه درصد از محدوده 30 درصد به 47 درصد (نگاه کنید به جدول).

Stratakis منتقدان شارژ که اعداد به شکل یک قطعه از یک تصویر از تبعیض در تقسیم او led; که تصویر آنها می گویند شامل کشت از فرصت های برابر شغلی (EEO) شکایت و برچیدن تحقیقات باروری بیماری در زنان بالغ است. بین سال های 2013 و 2019 حداقل هشت زن حرفه ای در NICHD ظ EEO شکایت نامگذاری Stratakis. زنان دیگر که شکایت نیز احساس بیمار تحت درمان با Stratakis و برخی از آنها در سمت چپ موسسه.

“کنستانتین Stratakis نیست ارزش تنوع دیدگاه ها و کمک های که زنان را به جدول به عنوان پزشکان و دانشمندان می گوید:” Lynnette Nieman, یک متخصص غدد که شکایت شارژ او تعصب در سال 2014. “نشان داده است که در اقدامات خود را در چگونه او را درمان زنان در اینجا و خود را فقیر رکورد در افزایش تنوع موسسه.”

Stratakis, 54, متخصص اطفال و متخصص در ژنتیک هیپوفیز و آدرنال غده تومور به شدت شمارنده کسانی که استدلال. “این NICHD intramural برنامه بسیار حمایتی از زنان دانشمندان” او در بیانیه ای گفت. او اشاره می کند که او به تازگی به استخدام سه زن gynaecologists به کارکنان یک برنامه جدید بر روی زنان و زایمان بیماری در کودکان و نوجوانان است. او اضافه می کند که زنان را شامل می شود نه از 10 DIR محققان بالینی که در درمان بیماران, کارکنان, محاکمه و آموزش پزشکان. (در مقایسه با آزمایشگاه-در حال اجرا دانشمندان و محققان بالینی به طور معمول فاقد مستقل بودجه تحقیقات و آزمایشگاه و محدود به زمان تجدید پذیر میباشد.) “من را ساخته اند گام های نمایشی به تنوع نه تنها من رهبری تیم و همچنین هیئت علمی مشاوران” خارجی هیئت مشاوران Stratakis می افزاید. در سال 2008 یکی از 12 اعضای هیئت مدیره بود; امروز هشت نفر از 14 زنان هستند. و او اشاره می کند در سال 2015 پس از ارشد زنان و شکایت او حذف شود به شدت نر لایه از مدیران میانی جایگزین کردن آنها را با هشت کاردانی علمی مدیران—چهار مرد و چهار زن.

NIH کودک موسسه بهداشت مسیرهای همسالان

علم اظهارنظر تحقیقات فشرده در بیمارستان های کودکان در مورد جنسيت از دانشمندان که سر آزمایش در حال اجرا labs. NICHD به نظر می رسد غیر منتظره ای مردسالار. (این اعداد حذف پژوهشگران بالینی بدون فضای آزمایشگاه و دانشمندان که از اجرا و خشک labs مطالعه موضوعاتی مانند اپیدمیولوژی و یا جمعیت و علم است.)

نان از موسسهمحلتعداد آزمایشگاهتعداد آزمایشگاه اجرا شده توسط زناندرصد آزمایشگاه های اجرا شده توسط زنانلس آنجلسBethesdaمریلندبوستونCincinnatiفیلادلفیالندنهوستونموسسه ملی کودک و سلامت انسان توسعهبیمارستان کودکان بوستونکودکان سینسیناتی مرکز پزشکی بیمارستانکودکان سنت جود بیمارستان تحقیقاتیبیمارستان کودکان لس آنجلسبیمارستان کودکان فیلادلفیاUCL Great Ormond Street موسسه بهداشت کودکممفیس33%47%43%37%34%34%31%30%23%1912132523460601356تورنتوبیمارستان برای کودکان بیمار موسسه تحقیقات2567414215510119520057NIH کودک موسسه بهداشت مسیرهای همسالان علم اظهارنظر تحقیقات فشرده در بیمارستان های کودکان در مورد جنسيت از دانشمندان که سر آزمایش-در حال اجرا labs. NICHD به نظر می رسد غیر منتظره ای مردسالار. (این اعداد حذف بالینی محققان بدون فضای آزمایشگاه و دانشمندان که از اجرا و خشک labs مطالعه موضوعاتی مانند اپیدمیولوژی یا جمعیت علم است.)51بیمارستان کودکان تگزاس

X. لیو/علوم

برخی از زنان در NICHD قاطعانه حمایت Stratakis گفته او مواجه موانع ساختاری برای افزایش تعداد زنان در حال اجرا DIR labs. زنان دیگر می گویند او پیشرفته حرفه خود و تا به حال دلیلی برای محدود کردن کسانی که از دیگران و از جمله برخی از کسانی که در زمینه EEO شکایت. “او سعی کرد به طور جدی بالا بردن این موسسه با حذف افرادی که او را دیدم به عنوان خلط اعم از مرد یا زن می گوید:” کریستینا Rother یک موسسه ملی بهداشت (NIH) غدد اطفال که کار کرده با Stratakis برای چندین دهه و او استخدام در جولای سال 2019 به طور مستقیم یک پزشک آموزش برنامه. “NICHD است که تا کنون نه بدترین جای آن است که یکی از بهتر NIH موسسات برای زنان مشاغل.”

Stratakis برنامه ای برای ترک NICHD در پایان ممکن است برای تبدیل شدن به مدیر اجرایی و افسر ارشد علمی در موسسه تحقیقات مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل. او پا را به عنوان NICHD مدیر علمی در ماه فوریه باقی مانده است اما یک NICHD دانشمند. او در پشت برگ یک موسسه است که توسط برخی از حساب از نظر علمی قوی تر است اما با توجه به دیگران به دست آورده شهرت نگه می دارد که زن و دانشمندان به دور است. Stratakis “باعث می شود شما را کوچک می گوید:” یک زن دانشمند در NICHD که احساس Stratakis درمان او ناعادلانه. او نه یک فایل EEO شکایت او می گوید: از آنجا که “من فقط احساس نمی مانند جنگ است.”

دلار 1.56 میلیارد NICHD صندلی از دولت ایالات متحده در تحقیقات بر روی نوزاد و کودک سلامت. چون NIH هیچ اختصاصی موسسه سلامت زنان NICHD نیز خانه های آمریکایی و بودجه زنان و زايمان از جمله یک intramural OB-GYN پژوهش و برنامه لازم الاجرا توسط کنگره در سال 1993. به عنوان علمی مدیر Stratakis تا به حال حرف آخر را در کارکنان, فضا, تجهیزات آزمایشگاه تامین بودجه و حقوق DIR نمرات آزمایشگاه-در حال اجرا دانشمندان; او همچنین کنترل استخدام و اخراج شکل دادن جهت بخش پژوهش است.

این پژوهش به بررسی موضوعات مختلف به عنوان سنتز پروتئین در مخمر و سیناپس تشکیل جنینی مگس میوه. برخی DIR دانشمندان اضافی انجام تحقیقات بالینی ثبت نام بیماران در آزمایشات در NIH بالینی مرکز که در آن NICHD پزشکان نیز نظارت پزشك زنان مراقبت از بیمار در طول بیمارستان.

در سال 2012 پس از Stratakis شد دائم مدیر یک روبان آبی پنل برگزار شده به آدرس های مالی و دیگر مشکلات در دير که predated او. پانل 2013 گزارش اعلام کرد که “فقیر نمایندگی از زنان و اقلیت ها در دير گسترده است تاثیر منفی بر آموزش روحیه و کیفیت علم و رهبری است. پرداختن به این مشکل باید یک اولویت است.”

که وظیفه کاهش یافت و به Stratakis پیشرو یونانی متولد متخصص ژنتیک که کشف ژنتیکی اساس چندین نادر تومور. کاریزماتیک شکل که فواره یونانی کلمات قصار و درایوهای یک نیمه شب آبی پورشه Stratakis شده است خال خال دولا شدن به کراوات یک بیمار بند کفش. او خود را به دست آورده M. D. و دکترای خود را از دانشگاه آتن و سپس تکمیل اطفال اقامت و فوق تخصصی آموزش در دانشگاه جورج تاون. استخدام برای راه اندازی یک آزمایشگاه در دير در سال 1996 او شده است وجود دارد پس از تبدیل شدن به بازیگری مدیر علمی در سال 2009 و مصرف بیش از دائم و کار در سال 2011.

متخصص اطفال کنستانتین Stratakis اجرا شده است NICHD را تقسیم Intramural تحقیقات برای 10 سال.

کودکان INN AT NIH

در پاسخ به فشارهای مالی و بعد از آن به ناروا اداری استخدام کنترل Stratakis کاهش صفوف آزمایشگاه-در حال اجرا دانشمندان در دير در Bethesda, Maryland از 84 به 57 بین 2011 و مارس سال 2020 است. برای انجام این کار, او مجبور و یا کاسته کردن پیری, دانشمندان; او نیز بود نه حفظ چهار پزشکان زن در موقت برنامه نظافت آنها را برای تبدیل شدن به تصدی آهنگ دانشمندان است. تعدادی از زنان در حال اجرا labs کاهش یافت و از 23 تا 13 (43% کاهش); تعداد مردان کاهش یافت و از 61 تا 44 (28%) با توجه به سالانه DIR گزارش اخیر و عمومی اطلاعیه ها.

با وجود کاهش کلی بین 2013 و ژانویه این Stratakis نظارت استخدام هشت تصدی آهنگ دانشمندان DIR; دو—فقط 25 درصد—بودند. بیش از نیمی از ایالات متحده, دکتری, فارغ التحصیلان علوم زیستی شده است زنان از سال 2008; نزدیک به نیمی از دانشجویان مقطع فوق دکترا در تحقیقات بهداشتی زنان هستند. با توجه به ترین زمان اطلاعات عمومی امروز 29 درصد از دير زمان تصدی-پیگیری دانشمندان در زنان در مقایسه با 45% در سراسر NIH. (NIH اشاره می کند که جداگانه کوچکتر intramural بخش در NICHD با تمرکز بر سلامت جمعیت دارای دو زن تصدی آهنگ محققان. Stratakis شد اقدام مدیر این بخش در اواخر سال 2017; زنان استخدام شده بودند در سال 2012.)

آژانس ناظران اذعان کرد که مدیران در سراسر NIH صورت یک چالش در افزایش سرعت بسیاری از زنان در حال اجرا intramural labs. بسیاری از intramural دانشمندان همچنان در مواضع خود در دهه های و در نتیجه نیروی کار سنگین با مرد پیری دانشمندان و تعداد نسبتا کمی شانس برای تصدی آهنگ استخدام. با توجه به NIH داده سپتامبر 2019 76 درصد از دانشمندان شاغل در سراسر NIH مرد هستند. “به واقع تاثیر درصد نفسه زیادی طول می کشد می گوید:” هانا Valantine NIH ارشد تنوع افسر.

اما Stratakis منتقدان می گویند که نمی تواند بهانه ای شکست خود را به جذب و حفظ زن جوان دانشمندان و یا توضیح دهد که چرا نسبت زنان بیشتر از مردان در سمت چپ DIR. و برخی از فعلی و سابق زن دانشمندان در NICHD هر دو جوان و مسن می گویند Stratakis به شدت آسیب دیده و حرفه خود.

در 2015, دیانا, نرم و ملایم, دکترا زیست شیمیدان است که رئیس NICHD را بهداشتى توسعه برنامه ملاقات با Nieman و Stratakis. Nieman, نرم و ملایم و دیگران تا به حال شرکت-ثبت دارو و ulipristal استات که به بازار عرضه شد در دوزهای مختلف به عنوان یک اورژانس پیشگیری از بارداری و به عنوان یک درمان فیبروم های رحمی. (فیبروم ها غیر سرطانی رشد که منجر به بیش از 150 ، 000 hysterectomies در ایالات متحده در هر سال.) در این جلسه که نرم و ملایم به یاد می آورد Stratakis ممنوع بیشتر مطالعات بالینی در مورد فیبروم مواد مخدر است که Nieman پیشنهاد کرده بود. نرم و ملایم می گوید Stratakis “صحبت شد به Lynnette بسیار بی احترامی, بد راه است. او فقط گفت که کار او به اندازه کافی خوب نیست.”

نرم و ملایم که در زمینه خود EEO شکایت علیه Stratakis و دیگر ارشد NICHD مدیر سال گذشته بود که خشم در Nieman طرف. “من گفت: کلمات به اثر” چگونه جرات شما او را در این راه ؟ NICHD شدن صدها هزار دلار در حق امتیاز از کاری که او انجام داد در حال توسعه مواد مخدر است که کمک به صدها نفر از هزاران نفر از زنان جلوگیری از hysterectomies. و او فقط رئیس جمهور منتخب از غدد جامعه است.’ من بسیار ناراحت است.”

یک سال زودتر, Nieman, 66, حال ثبت یک EEO شکایت مدعی است که Stratakis تا به حال فلج او تحقیقات بالینی با کاهش کارکنان خود و بودجه بود چرا که او زن است. بررسی نوشته شده توسط کارشناسان خارجی در سال 2011, با توجه به علم توسط Nieman شد ولرم در مورد برخی از مطالعات آزمایشگاهی. اما داوران مشتاق در مورد مطالعات بالینی یک بیماری جدی است که در آن او است که با یک جهان اقتدار: سندرم کوشینگ که در بدن باعث می شود بیش از حد هورمون استرس کورتیزول. “او workis به رسمیت شناخته شده به عنوان ارزشمند توسط همسالان” یک منتقد نوشت. داوران نیز در مورد او نگران “متوسط” بودجه. Stratakis با اینحال کوچک Nieman تحقیقات تیم که سقوط از هفت در سال 2011 به پنج در سال 2012 در سال 2013 و در سال 2014 با توجه به دير گزارش سالانه. توسط 2014, Nieman می گوید: Stratakis نیز کاهش $118,000 بودجه برای اقلام از جمله لوازم و سفر به $20,000.

NICHD مدیر دیانا بیانچی کاهش یافته است به اجازه می دهد Stratakis به اظهار نظر در موارد خاص و اضافه کرد که او نمی خواهد آدرس Nieman یا زنان دیگر موارد گفت: آژانس نمی دیدگاهها برای پرسنل مهم است.

Nieman و NIH توافق در حل و فصل او EEO شکایت در سال 2015. اما او می گوید: او despairs در چه Stratakis صدمه حرفه ای خود را. “من می دانم که من هرگز نمی خواهد بود قادر به انجام چیزهایی که من می تواند انجام داده اند.”

Stratakis مدافعان توجه داشته باشید که Nieman و Stratakis که همچنین مطالعات کوشینگ, سندرم که به درگیری برای سال. در سال 1999 زمانی که او بود NICHD بالینی مدیر Nieman مواخذه Stratakis نوشتن است که او تا به حال موفق به پیروی از قوانین برای حفاظت از افراد بشر.

استخدام وکلا می گویند مجموعه ای از هشت شکایت علیه Stratakis فوق العاده است. این تعداد نشان می دهد “یک محیط است که استقبال و یا عادلانه نسبت به زنان به دلیل آمار زبان وجود دارد در حال رفتن به بسیاری از زنان دیگر که نمی آیند جلو و نیست و شکایت می گوید:” دبورا دیکسون یک وکیل با گومز محاکمه وکیل که وکالت زن دانشمندان در تبعیض جنسی موارد است.

استفانیا INFANTE

از سال 2015 تا 2019 به طور متوسط از 36 EEO شکایت وی از سوی مامورین تبعیض جنسی واصل شد سالانه در سراسر NIH—حدود 1.3 تبعیض جنسی شکایت در هر NIH موسسه در هر سال است. این رقم نشان می دهد که از سال 2013 تا سال 2019 در این دوره که در طی آن هشت شکايات واصل Stratakis دریافت تقریبا به عنوان بسیاری از شکایات خواهد بود انتظار می رود در کل NICHD که تا به حال بین 550 و 600 کارمند تمام وقت در آن سال حدود نیمی از آنها در دير.

برای مقایسه NIH موسسه ملی اختلالات عصبی و سکته مغزی (NINDS) است که در مورد به همان اندازه به عنوان NICHD. اما داستان Landis, NINDS علمی مدیر از سال 1995 تا 2003 و مدیر آن از سال 2003 تا 2014 می گوید: او نه نام در یک EEO شکایت.

از هشت EEO شکایت ثبت شده توسط زنان در برابر Stratakis شش اتهام تبعیض جنسی گاهی اوقات همراه با تبعیض سنی و دو اتهام تبعیض سنی به تنهایی. سه شکایات حل و فصل شده اند. یک چهارم شاکی از دست یک طرح دعوی در دادگاه در دادگاه تجدید نظر به یک پنجم کاهش یافته است شکایت او پس از ترک سازمان و ششم شکایت اخراج شد. دو نفر دیگر ادامه دارد.

یکی از کسانی که در روند نرم و ملایم است که مدعی تعصب جنسی توسط Stratakis و داروشناس کریم Calis, NICHD مدیر تحقیقات بالینی و انطباق و عضو Stratakis رهبری تیم. نرم و ملایم جهانی پیشرو در قرص های ضد بارداری, متخصص, ادعایی است که Calis ساخته شده توهین نادرست اظهارات که او انجام شده بود علم بدون نظارت مناسب و به خطر انداختن ایمنی, برای او که می گوید او ارائه هیچ مدرکی و یا نمونه. او افزود که Stratakis حاضر به محدود کردن Calis که بدون تخصص در پیشگیری از بارداری و Stratakis نهاد های غیر ضروری و تبعیض آمیز نظارت او کار کند.

“[Stratakis] به احترام درمان به دکتر Calis و بدون دلیل به وزن بیشتر به دکتر Calis نظرات در مورد برنامه من نسبت به معدن” Blithe مدعی.

Calis ارجاع سوال به NICHD که کاهش یافته است به نظر.

“هیچ رهبر طولانی ایستاده, در تجربه من, می, لطفا هر کس می گوید:” برندا Hanning, Stratakis است رئیس ستاد از سال 2011 تا 2016 بازنشستگی. (Hanning شده بود با اشاره به نرم و ملایم که به intramural برنامه پس از Hanning بازنشسته شد.) “من درگیر شد در مواردی که برخی از زنان با مشکلات در حرفه خود نگاه کسی برای سرزنش خود را شکست. آن را شرم آور بود زمانی که آنها را هدف قرار داده است.”

منتقدان Stratakis نیز سرزنش او برای برش پزشك زنان, پژوهش در بزرگسالان یک زمینه که تمایل به جذب زنان محققان. “خانه زنان برنامه های تحقیقاتی قرار گرفته است به کاهش شدید می گوید:” جیمز Segars جانباز OB-GYN که در سمت چپ خود را فیبروم متمرکز NICHD آزمایشگاه در سال 2015 پس از Stratakis رد کرد و در برابر پیشنهاد خارجی داوران برای قرار دادن Segars در تصدی آهنگ. او در حال حاضر مدیر تولید مثل علوم و بهداشت زنان پژوهشی در دانشگاه جانز هاپکینز پزشکی است.

Segars بخشی از NICHD پاسخ به این 1993 قانون است که نیاز به یک intramural برنامه های تحقیقاتی با آزمایشگاه و مطالعات بالینی در هر دو گروه زنان و زايمان. این زنان تحقیق انجام شده است در $15.5 میلیون ماهواره intramural برنامه های تحقیقاتی در دانشگاه ایالتی وین. Stratakis نظارت شاغل NICHD محقق روبرتو رومرو که اجرا می شود این برنامه و نظارت آن 21 قرارداد پزشکان و دانشمندان چهار نفر از آنها زنان هستند.

زایمان پژوهش مستقر در بتسدا که در آن تحت Stratakis پنج جانباز OB-GYNs چپ DIR. سه زن بودند. چهار آزمایشگاه انجام بزرگسالان معاینه و یا تحقیقات ناباروری بسته اند و همچنین از جمله کسانی که از Nieman و Segars. “من نگران هستم که هیچ معنی دار تحقيقات علوم پايه در زنان بیماری در لحظه” Serdar Bulun صندلی OB-GYN در شمال غربی دانشگاه دانشکده پزشکی فینبرگ گفت Stratakis در دسامبر 2019 دیدار هیئت علمی و مشاوران. “عمده وجود دارد فرصت های از دست رفته” برای تحقیق در موضوعاتی مانند غیر طبیعی رحمی خونریزی Bulun گفت.

در این جلسه Stratakis اذعان کرد “نازک” زنان آزمایشگاه برنامه اما گفت که مربوط به تحقیقات پایه نیز رخ می دهد در nonobvious ، امروز NICHD در Bethesda یکی شاغل OB-GYN, Alan DeCherney, 78 که آزمایشگاه Stratakis بسته در سال 2015 و کسانی که در حال حاضر کمک می کند تا قطار ناباروری پزشکان. Stratakis نیز به تازگی استخدام سه زن غیر تصدی آهنگ زایمان است که تمرکز بر روی کودکان و نوجوانان زایمان.

یک متخصص زنان که در سمت چپ دير است Alicia کریستی که در سال 2013 پس از یک ماموریت سفر به اوگاندا برای اعمال یک Bill & Melinda Gates Foundation grant برای ارزیابی میزان کاهش موانع استفاده از دستگاه داخل رحمی را تحت تاثیر قرار دهد میزان حاملگی ناخواسته در زنان کشاورزان در کشورهای جنوب صحرای آفریقا. Stratakis امضا خود نرم افزار. اما کریستی به یاد می آورد او را ایستاده در بازگشت نرم افزار به نگاه کردن در او و گفت: “که ماموریت ما است. حتی اگر شما پول من هرگز از شما حمایت کنند.” او برنده بدهد.

فراتر از تجربه خود را کریستی می گوید: “من دیدم آنچه او به زنان دیگر است.” او به یاد می آورد امیدوار کننده زن DIR پزشک که برنده رقابتی بسیار $360,000 تحقیقات جایزه از انجمن آمریکایی متخصصان زنان و زایمان پایه و اساس است. NICHD گفت: آن را نمی تواند به صرف پول در این زن جوان تحقیقات و آن را بازگشت. او به زودی سمت چپ موسسه خصوصی عمل.

پس از تجربه او با Gates Foundation grant, کریستی نقل مکان کرد و از دیر به موسسه extramural شعبه دارد. “من در زمان یک موقعیت پایین تر را نمی توان تحت [Stratakis را] قدرت,” او می گوید.

NICHD کاهش یافته است به اجازه می دهد Stratakis به اظهار نظر در کریستی حساب و کاهش یافته است به توضیح دهد که چرا جوان پزشک جایزه بازگردانده شد.

من در زمان یک موقعیت پایین تر را نمی توان تحت [Stratakis را] قدرت.

آلیشیا کریستی قبلا از NICHD

یکی دیگر از OB-GYN که در سمت چپ بود ارین ولف, 44, در حال حاضر ناباروری مشاور در مکلین ویرجینیا. از سال 2011 تا 2016 او یک دستیار بالینی محقق بخشی از یک NICHD برنامه نظافت او برای تبدیل شدن به یک تصدی آهنگ دانشمند. او مورد مطالعه قرار رحم در میمون و انسان بيمار با هدف طراحی درمان برای خونريزی غيرطبيعی رحمی و ناباروری است.

در سال 2015 ولف متهم Stratakis از تبعیض جنسی در یک EEO شکایت وی از سوی مامورین که او مجموعه خود را برای شکست موفق به پیدا کردن موثر مربیان برای او خیره شد در سینه او و به او صحبت کرد condescendingly. او ادعا می کند Stratakis تحت فشار قرار دادند و او را به بیش از NICHD ناباروری پزشک آموزش برنامه کار او می ترسید خواهد سازش شانس خود را برای برنده شدن یک تصدی آهنگ تحقیقات ، هنگامی که او مقاومت کرده و خواسته برای جمع آوری, ارائه, اطلاعات نشان می دهد که بعد از پرداخت بالاترین NIH پزشک در رده شغلی بود ساخت $40,000 بیش از او بود Stratakis رفت و در “سخنرانی دراز وشدیداللحن” او مدعی. او به او گفت که او تا به حال یک طرح برای آینده او به عنوان یک پزشک و نه یک دانشمند او می گوید:. او “سعی در تحقیر من به من گفتن که من تا به حال کمی بالقوه است.”

چند ماه بعد ولف مدعی, Stratakis و دیگر NICHD مقامات هدف او بررسی از مطالعات بالینی برای چه ولف معتقد بودند جزئی مدارک اشتباهات و پروتکل انحراف در دو تا از آنها ساقط از نوعی که NICHD تحمل در همکاران مرد او مدعی. مرد او مربی بود که محقق وابسته در یک محاکمه شد بررسی نمی شود او می گوید. او می افزاید که NICHD اصرار داشت که او راه اندازی یک برنامه برای مسدود کردن تخم مرغ از زنان جوان در مواجهه با از دست دادن باروری خود ساختار به عنوان یک پژوهش آزمایشی. ولف معتقد لازم ارائه شده است به عنوان یک بیمار خدمات.

در دسامبر 2015, Calis, معاون رئیس موسسه کمیته اخلاق ارسال ولف یک یادداشت گفت: آن را به حال تعلیق در تمام مطالعات بالینی.

NIH کاهش یافته است به نظر. اما در یک سال 2018 استشهاد در پاسخ به یکی دیگر از زن EEO شکایت پزشک متخصص اطفال فوربس پورتر که Stratakis حال ارتقا به NICHD مدیر بالینی نوشت: “این تصمیم به ممیزی و تعلیق [ولف ‘s] پروتکل یک تصمیم NICHD نهادی بررسی هیئت مدیره (IRB). این ولف مورد دستخوش سطوح مختلف از نظر. هیچ کدام را پیدا کرده اند در حمایت از دکتر ولف.”

ولف در سمت چپ این موسسه در ماه ژوئن سال 2016 برای کار با یک شرکت است. در پاییز سال 2019 او و آژانس توافق کردند که در حل و فصل.

“کنستانتین Stratakis موثر سوخته ما بخش تحقیقات سلامت زنان و سپس زندگی حرفه ای من همه چیز که من شخصا تا به حال سرمایه گذاری در ساخت این زندگی من ماموریت” ولف می گوید. “این فوق العاده غم انگیز قلب.”

NICHD کاهش یافته است به نظر و اجازه نخواهد داد Stratakis برای پاسخ.

در ژوئن 1, Stratakis برنامه ریزی شده است به فرض موقعیت جدید خود را در موسسه تحقیقات دانشگاه مک گیل نظارت بر 445 محققان نزدیک به 1200 کارآموزان و بیش از 1100 کارکنان.

خروج خود فصل جدیدی را در NICHD که در آن رئیس خود Bianchi گفت: در بیانیه ای در پاسخ به پرسش از علم “ما کاملا حمایت زنان است.” Bianchi شد موسسه اول دائمی زن مدیر در سال 2016; او حفظ Stratakis پس از بررسی عملکرد در سال 2018 است. بیانیه اشاره کرد که چند تن دیگر از مدیران ارشد در موسسه هستند.

دیکسون می گوید: فردی زنان داستان همراه با کمبود زنان در حال اجرا DIR labs و از دست دادن DIR پزشك زنان تحقیقات بر روی زنان بالغ, “نشان می دهد که تغییر است و متاسفانه آهسته است.” او می گوید: NICHD باید نگران. “آنها می خواهند برای اطمینان از بهترین و درخشان ترین و توانا ترین محققان و پزشکان در حال رسیدگی به بهداشت کودک. که بدان معنی است که شما نمی توانید حذف زنان.”

این داستان پشتیبانی شده توسط علم, صندوق برای گزارش های تحقیقی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی