چند مصرف کنندگان درک سطح THC در شاهدانه خوراکیهای

چند حشیش مصرف کنندگان درک THC تعداد در بسته های شاهدانه خوراکیهای واقعا با توجه به جدید دانشگاه واترلو مطالعه است.

این مطالعه که به بررسی نزدیک به 1000 کانادایی در سن 16 تا 30 در بر داشت که اکثر مصرف کنندگان نمی تواند تشخیص اینکه آیا یک حشیش خوراکی موجود ” کم ” یا “بالا” در سطح THC بر اساس برچسب.

این پژوهشگران همچنین دریافتند که اطلاعات توصیفی مانند نمادها و کلمات موثر در کمک به مصرف کنندگان درک THC قدرت و تقریبی اندازه خدمت برای شاهدانه محصولات.

“با استفاده از THC اعداد برای بیان قدرت از شاهدانه محصولات کم و یا هیچ معنی برای بسیاری از جوان کانادایی گفت:” دیوید هموند واترلو در دانشکده بهداشت عمومی و سلامت سیستم است. “ما شناخته شده برای بسیاری از سال است که مردم در تلاش برای درک اعداد در پشت بسته های مواد غذایی و بسته های سیگار. مصرف کنندگان به نظر می رسد که برابر یا حتی بیشتر مشکل با THC اعداد استفاده می شود که برای نشان دادن قدرت شاهدانه محصولات است.”

او افزود: “موثر THC برچسب و بسته بندی می تواند کمک به کاهش به اتفاقی بیش از مصرف حشیش خوراکی و عوارض جانبی آن افزایش یافته در حوزه های قضایی که باید قانونی تفریحی شاهدانه.”

بهداشت و درمان کانادا در حال حاضر نیاز به حشیش بسته به لیست مواد تشکیل دهنده محصول نوع قدرت و دیگر اطلاعات ضروری از جمله وزن در گرم و درصد THC (یا CBD بسته به نوع محصول) اما نه نماد یا بصری برچسب زدن بر روی سطح THC.

محققان با انجام دو آزمایش با 870 کانادایی سالخورده 16-30 در سال 2017: اولین بررسی که آیا مصرف کنندگان می تواند درک چگونه بسیاری از وعده وجود دارد که در یک بسته و دوم مورد بررسی قرار اگر مصرف کنندگان می تواند شناسایی چگونه قوی این محصول شد.

این مطالعه نشان داد حدود 6 درصد از مصرف کنندگان می تواند به درستی شناسایی اندازه خدمت بر روی محصولات است که تا به حال هیچ برچسب یا فقط ذکر شده وزن. هفتاد و هفت درصد می تواند شناسایی خدمت زمانی که دوز ذکر شده بود.

این مطالعه همچنین نشان داد که یک ‘چراغ’ سیستم که با استفاده از رنگ های چراغ راهنمایی را نشان می دهد قدرت مجاز دو سوم از پاسخ دهندگان به شناسایی محصولات با سطح بالایی از THC در مقایسه با 33 درصد از پاسخ دهندگان که تنها با استفاده از عددی THC اطلاعات است.

در سال 2018 آمار کانادا یافت می شود که 32 درصد از کاربران حشیش مصرف خوراکیهای.

“مقررات جدید که حد حشیش خوراکی به حداکثر 10 میلی گرم در هر بسته هستند به خصوص با توجه به این که اکثر مصرف کنندگان را درک نمی THC اعداد” هاموند گفت. “این یافته ها نشان می دهد که مصرف کنندگان نیاز آسان تر به درک THC اطلاعات برای سایر محصولات از جمله روغن کنسانتره و گل خشک شده.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه واترلو. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر