پنجاه و چهار دانشمندان را از دست داده اند شغل خود را به عنوان یک نتیجه از NIH پروب به روابط خارجی

موسسه ملی سلامت شده است بررسی دریافت مظنون به افشای اطلاعات لینک خود را به موسسات خارجی به ویژه در چین است.

موسسه ملی بهداشت

برخی از 54 دانشمندان استعفا یا اخراج شده اند به عنوان یک نتیجه از تحقیقات جاری توسط موسسه ملی بهداشت به شکست NIH دریافت به افشای وابستگی مالی به دولت های خارجی. در 93% از این موارد پنهان بودجه آمد از یک نهاد است.

شماره های جدید می آیند از مایکل Lauer, NIH سر از extramural پژوهش است. Lauer قبلا ارائه برخی از اطلاعات در محدوده NIH بررسی که تا به حال هدفمند 189 دانشمندان در 87 موسسات. اما ارائه خود را امروز به یک ارشد مشاوره پنل های ارائه شده تا کنون دقیق ترین برک آوت از تلاش NIH راه اندازی شد در ماه اوت سال 2018 که roiled آمریکا جامعه پزشکی و منجر به اتهامات جنایی علیه برخی از محققان برجسته از جمله چارلز Lieber, صندلی از دانشگاه هاروارد دانشکده شیمی و زیست شناسی شیمی.

“این چیزی است که ما امیدوار بود و آن را سرگرم کننده وظیفه” NIH مدیر فرانسیس کالینز گفت: در توصیف حال بررسی است. او به نام اطلاعات “عاقلانه است.”

در اکثریت قریب به اتفاق موارد Lauer گزارش فرد بودن مورد بررسی قرار گرفته شده است یک مرد در 50s. برخی از سه چهارم از کسانی که تحت بررسی فعال داشتند NIH کمک های مالی و نزدیک به نیمی تا به حال حداقل دو کمک های مالی. این 285 فعال کمک های مالی بالغ بر $164 میلیون.

Lauer همچنین اطلاعات ارائه شده در طبیعت از نقض حقوق بشر که NIH را کشف کرده است. برخی از 70 درصد (133) از محققان تا به حال موفق به افشای NIH دریافت یک خارجی گرانت و 54 درصد تا به حال موفق به افشای مشارکت خارجی در برنامه استعداد. در مقابل Lauer گفت: تنها 9 درصد hid روابط به یک شرکت خارجی و تنها 4 درصد نامعلومی خارجی ثبت اختراع. برخی از 5% موارد را شامل نقض NIH را همکار-بررسی سیستم.

Lauer گفت: واقعیت این است که 82 درصد از کسانی که در حال بررسی هستند آسیایی “تعجب آور نیست” چرا که “این که چینی ها هدف” را در خود استعداد های خارجی استخدام برنامه ها. برخی از 82 درصد مرد هستند و متوسط سن 56 با جوانترین بودن 48 و قدیمی ترین 59. کمی بیش از نصف شده بود NIH همکار مؤلف در گذشته 2 سال و 41 درصد از کسانی که تحت بررسی (77 دانشمندان) ممنوع شده است از مشارکت بیشتر در NIH را به خوبی در نظر گرفته سیستم بررسی صلاحیت اعطای پیشنهادات.

NIH شده است در خط مقدم فدرال تلاش برای شناسایی و جلوگیری از رفتار است که بسیاری از دولت آمریکا مقامات می گویند شمار یک تهدید قابل توجهی برای این کشور در رفاه اقتصادی و امنیت ملی است. چندین لوایح در حال بررسی در کنگره به دنبال محدود کردن که تهدید در راه های مختلف از جمله با محدود کردن جریان علمی و استعدادهای درخشان از چین به ایالات متحده, و با محدود کردن دسترسی به بودجه فدرال تحقیقات فراهم می کند که یک پایه و اساس برای برش لبه فن آوری و صنایع جدید.

Lauer را ارائه و همچنین ارائه یک نگاه اجمالی به دامنه آن گسترده تر بررسی است. وجود دارد 399 دانشمندان “ممکن است نگرانی” به NIH او گفت: شورای مشورتی و دفتر تحقیقات فدرال انگشتی 30% (121) از آنها. اضافی 44 شده اند پرچم خود نهاد. که استخر, Lauer گفت: تحقیقات به 63 درصد یا 256 دانشمندان بیرون آمد “مثبت است.” تحقیقات برخی از 19% آمد “منفی” او اشاره کرد در حالی که وضعیت باقی مانده 18% “انتظار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>