پنجاه سال از داده ها نشان می دهد تغییرات جدید در مهاجرت پرندگان

بدن در حال رشد از تحقیقات نشان می دهد که پرندگان زمستان مهاجرت اخذ شده قبل از آن و پیش از آن در دهه های اخیر. تحقیقات جدید از این Auk: پرندهشناسی پیشرفت در Black-throated آبی Warblers مشترک که مرغ نغمه سرا مهاجرت از کانادا و شرق ایالات متحده به آمریکای مرکزی و پشت هر سال با استفاده از پنجاه سال از پرنده-باندهای داده به اضافه کردن یکی دیگر از قطعه های پازل نشان می دهد که کمی مطالعه سقوط الگوهای مهاجرت شده اند و تغییر در طول زمان به عنوان به خوبی.

Loyola Marymount University کریستن Covino و همکارانش با استفاده از داده های مستقر در USGS پرنده باندهای آزمایشگاهی در مورد مهاجرت Black-throated آبی Warblers بین 1965 و 2015. در سراسر ایالات متحده محققان در حال کار با این برنامه با خیال راحت جذب پرندگان مهاجر جمع آوری داده ها بر روی آنها و آنها متناسب با فلز پا باند با کدهای منحصر به فرد است که اجازه می دهد آنها را به شناسایی اگر آنها اسیر دوباره. تجزیه و تحلیل تقریبا 150,000 فردی سوابق Covino و همکاران او در بر داشت که زمان از پرندگان زمستان مهاجرت پیشرفته بیش از پنجاه سال گذشته با اوایل مهاجران عبور از طریق باندهای سایت حدود یک روز زودتر از هر دهه است. مهمتر داده های خود را نیز تحت پوشش سقوط مهاجرت است که کمتر به خوبی مورد مطالعه قرار گرفت و نشان داد در حالی که زمان اوج سقوط مهاجرت تغییر نکرده است, سقوط مهاجرت طول می کشد امروز از آن پنجاه سال پیش.

آمریکای شمالی پرنده باندهای برنامه یکی از گسترده ترین مجموعه تاریخی در پرندگان مهاجر از جمله سوابق بیش از 38 میلیون سیاسی متحد از سال 1960. “من coauthor سارا موریس و من در حال حاضر در حال کار با هم در یکی دیگر از مقاله در Blackpoll Warblers با استفاده از داده های ما می خواهم درخواست از باندهای ایستگاه در سراسر شمال امریکا است. ما می خواستیم یک مشابه در مقیاس بزرگ رویکرد برای مطالعه, اما ما می خواستیم به نشان می دهد که ما می تواند انجام دهد این رویکرد با داده ها است که به طور کامل در دسترس از پرنده باندهای آزمایشگاه می گوید:” Covino. “ما انتخاب شده Black-throated آبی Warblers به دلیل آن است که نسبتا ساده برای تعیین سن و جنس است, که بدان معنی است که داده های این گونه تولید هر دو دقیق و قدرتمند است.”

اگرچه محققان تاکید می کند که یافته های خود را نمی تواند به صراحت مربوط به تغییر آب و هوا و بدون ترکیب آب و هوا و یا داده های زیست محیطی آنها بر این باورند روش های مشابه می تواند مفید باشد برای ردیابی اثرات تغییر آب و هوا در پرندگان است. “این protraction از سقوط مهاجرت به این معنی است که فصل دیگر به طور کلی, اما آن را نیز می تواند به این معنی است که فصل پرورش ممکن است تغییر پایان قبلا برای برخی از افراد, اما بعد برای دیگران. برای تعیین آنچه به این معنی که در زمینه پرورش فصل تغییرات در زمان بندی مطالعات اضافی است که ترکیب هر دو ورود در زمینه پرورش و از همه مهمتر خروج از آنها مورد نیاز می گوید:” Covino. “مطالعات بیشتر از این الگوها از سقوط مهاجرت زمان و حتی بیشتر از آن, هر دو فصل بهار و پاییز مهاجرت زمان در سراسر سال مورد نیاز برای به دست آوردن تصویر کامل از, چگونه گونه های در حال تغییر زمان مهاجرت.”

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط آمریکایی وابسته به پرندهشناسی جامعه انتشارات دفتر. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر