مبارزه با COVID-19 اپیدمی و بیماری های مهم در همان زمان

محققان و سیاستمداران و بودجه بدن خود را در مقابل یک وضعیت منحصر به فرد و چالش: نصب فشار به تسریع و تشدید تلاش ها برای مقابله با COVID-19 همه گیر در حالی که دست زدن به تهدید در حال رشد از تمام بیماری های دیگر به خطر انداختن جامعه ما است. این تعادل و چگونه به خوبی جامعه علمی به آن پاسخ خواهد داد را تعریف بهداشت و درمان در سراسر جهان برای سال آمده است استدلال می کنند دانشمندان در هلمهولتز Zentrum München و آلمان Krebsforschungszentrum (DKFZ) در آخرین شماره از مجله که منجر سلول. در تفسیر محققان بحث در مورد چگونه به اعتصاب تعادل خوبی بین حفظ و بازتعریف اولویت های پژوهشی.

جهان در حال حاضر رو به جهانی همه گیر گردم. به دنبال در چگونه پیشرو سازمان تحقیقات و دانشمندان در تمام رشته ها به طور فعال redeploying تلاش برای کمک به شناسایی و پیاده سازی راه حل این است که تشویق و هیجان انگیز به رعایت نویسندگان تفسیر می گویند. “این به این معنا نیست که ما ممکن است از دست دادن بینایی از چالش های ما در حال حاضر رو و که مسئول تهدید کننده زندگی و کیفیت زندگی میلیاردها نفر از مردم. به تاخیر انداختن و یا قرار دادن در معرض خطر دهه فشرده پایه ابتدایی و تحقیقات بالینی می تواند مخاطره آمیز دوره از عمل است که ممکن است در نهایت داشتن مخالف اثر” هشدار پروفسور ماتیاس Tschöp مدیر عامل شرکت در هلمهولتز Zentrum München. “این وظیفه جامعه پژوهش به صورت کل از همه تهدیدهای فعلی و آینده مسئول و به شیوه ای پایدار. ما نیاز به تنظیم و راه ما با هم کار کنند و به ما آموخته از کرونا بیماری همه گیر.”

خطر بیماری های عمده در حال رشد است

این تفسیر اشاره به ویژه بیماری های مزمن مانند دیابت و سرطان که باقی می ماند علل مرگ و میر و ناتوانی است. برای مثال دیابت نوع 2 تاثیر می گذارد بیش از 400 میلیون نفر در سراسر جهان امروز و از نزدیک ارتباط بیماری های قلبی و عروقی باقی می ماند علت اصلی مرگ و میر در جوامع غربی است. به همین ترتیب تعدادی از تازه تشخیص داده شده مبتلا به سرطان را افزایش می دهد سالانه از 18 میلیون امروز به حدود 30 میلیون نفر در سال 2040.

فرصت ها باید گرفته شود

با توجه به نویسندگان این COVID-19 بحران در حال حاضر در تغییر جامعه پژوهش. برخی از این تغییرات و سازگاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد به منظور بهبود نحوه برخورد ما با دیگر چالش های بهداشت. بین المللی تیم های تحقیقاتی در حال کار هم به جای رقابت — در سراسر سازمان رشته ها و مرزها. نهادهای نظارتی باید شتاب خود را پردازش و به اشتراک گذاری اطلاعات مهم بوده و سریع تر از همیشه.

“بر اساس آنچه که ما آموخته اند که در طول زمان COVID-19 بحران هوشمند پایدار و متعادل و سرمایه گذاری مشترک در بهبود سلامت ما به عنوان یک جامعه جهانی ضروری می باشد. در حالت ایده آل همه زمینه تحقیقات پزشکی باید با بهره مندی از این تغییر و مراقب باشید نه به یک گام به عقب در سفر ما برای جلوگیری و از بین بردن بسیاری از بزرگترین تهدیدات سلامت در سراسر جهان می گوید:” پروفسور Eleftheria Zeggini مدیر موسسه ترجمه ژنومیک در هلمهولتز Zentrum München.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط هلمهولتز Zentrum München – آلمانی مرکز تحقیقات بهداشت محیط. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net