*Final Fantasy VII* *بازسازی* تحت الشعاع با عینک

Final Fantasy VII Remake‘s ساعت برای اولین بار در حال حاضر در دسترس به عنوان یک نسخه ی نمایشی رایگان در پلی استیشن 4 است که تقریبا قریب به اتفاق در آن آغوش عینک. از لحظه باز که تکثیر حرکت کامل معرفی فیلم اصلی Final Fantasy VII در شکوه, مدرن, CGI روشن است این بازسازی به معنای عظیم است. شما می توانید احساس تلاش و پول است که رفت و به هر ثانیه از این بازی حتی در آن ناتمام دولت است.

مجموعه ای منتشر خواهد شد, در ماه آینده, Final Fantasy VII Remake است بیشتر یا کمتر از پرچمدار بعدی Final Fantasy عنوان. در حالی که آن را ندارد مناسب شماره است و به وضوح یک تفریح و سرگرمی از یک بازی این همه زیبایی و طراحی نشانه است که به انتظار مدرن فاینال فانتزی. مبارزه مثل Final Fantasy XVاحساس می کند از آن ساعت اول مانند ترکیبی از زمان واقعی مبارزه با عمل و کندتر بخش از زمان برای دادن سفارشات و حرکت های تاکتیکی. به عنوان اصلی Final Fantasy VIIآن را ویژگی های یک “Active Time Battle” سنج است که پر کردن در طول زمان است. در این بازی آن را پر می کند تا با سرعت بیشتری به عنوان بازیکن انجام اساسی حملات و پس از آن می تواند صرف قوی تر حرکت می کند و توانایی های خود. این احساس نرم و صاف اما کمی clunky از مدت زمان محدود نسخه ی نمایشی به شما می دهد و با آن, اما, نیز, همراه با بازی های مثل پانزدهممی دهد به این معنا که توسعه دهنده در شرکت Square Enix در حال تحول خاصی در سبک خانه خود را برای هسته عناوین RPG. نه کاملا به طور کامل عمل اما نه به نوبه خود مبتنی بر مبارزه از هر دو. به جای آن کمی تاکتیکی کمی تند و فوق العاده زرق و برق دار. این است مدرن Final Fantasy: بدون ماده اما به وضوح در عشق با عینک.

بقیه بازی زیبایی شناسی احساس در خط با سبک خانه به عنوان به خوبی روشن آبی, فونت واضح جلوه های بصری و پاک کردن محیط زیست معرفی است که با استفاده از چیزهایی مانند فلش و چراغ برآمدگي در محیط بازی است. این احساس می کند مانند Final Fantasy VII فیلتر شده نه فقط از طریق مدرن احساسات اما از طریق زیبایی شناسی مدرن از فاینال فانتزی خود یک سری بازی است که با تکیه بر حس معاصر slickness برای ساخت یک هویت جدید برای خود را به عنوان جایگاه خود را در پیشتاز از نقش بازی کردن بازی ها سقوط دور در گذشته دو کنسول نسل.

این Final Fantasy VII شما به یاد داشته باشید ؟ در یک معنا بله. این داستان همان است گفت: مشابه اصلی فقط با یک بیت از جدید استعداد. Cloud Strife است که هنوز هم یک عجول و بی پروا بدیهی است که مشکل مزدور teaming تا با بهمن قهرمانانه گروه محیط زیست-تروریست ها در تلاش برای متوقف کردن شرکت Shinra به معنای واقعی کلمه از خونریزی این سیاره خشک است. و باز است و هنوز جمع و جور پرچین جست و خیز به عنوان ابر همراه برت بهمن رهبر در تلاش برای نفوذ به ضربه و سپس فرار از یکی از Shinra را راکتورهای. این یک ظریف و گفتن این است که سرشار از خدمات فن از تلاش های جدید در آنجا به گسترش تعامل شخصیت و محیط زیست جزئیات. هاردکور, طرفداران یک ضربه از پدیده هنگامی آشکار شد بیش از این نسخه از هفتم‘s world.

اما شاید به عنوان آن را نیز مدرن-تولید انرژی بالا فاینال فانتزی محصول. این همه لبه های صاف با جنگی که سریع اما شاید کمی ناکارآمد زیر. این رویکرد ساخته شده است که فاینال فانتزی در شکل مدرن آن بحث به طرفداران JRPG می باشد که بدون شک خواهد بود تفرقه در جامعه اطراف Final Fantasy VII در خاص است. من فقط دیده می شود این بازی در عمل اما این باعث می شود من فکر می کنم که نهایی پیش بینی از چگونه شما احساس می کنید در مورد Final Fantasy VII Remake نمی تکیه بر آنچه که شما فکر Final Fantasy VII. آن را تکیه بر آنچه که شما فکر می کنید از Final Fantasy XV.


بزرگ تر سیمی داستان
  • راز برای لذت بردن از طبیعت است که گوشی خود را …
  • ویکیپدیا گذشته بهترین مکان در اینترنت
  • بنابراین, دوزیستان, تب و تاب بودن. انسان فقط می تواند آن را ببینید—تا به حال
  • این پایان oversharing?
  • پرواز ماشین توسعه دهندگان افزایش از نیروی هوایی
  • 👁 یک شکست قهرمان شطرنج باعث صلح با AI. به علاوه آخرین اخبار AI
  • 📱 پاره بین آخرین گوشی ؟ هرگز ترس—بررسی آیفون ما راهنمای خرید و مورد علاقه گوشی های آندروید

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر