پیدا کردن نکات در رمان هدف برای سارکوم یووینگ درمان

بینش های جدید به سارکوم اوینگ, تهاجمی سرطان دوران کودکی منتشر شد 15 ژوئیه در مجله طبیعت. محققان از دانشکده پزشکی در دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در سن آنتونیو کمک به مطالعه است.

سارکوم سارکوم استخوان و بافت نرم سرطان است که عمدتا بر کودکان و نوجوانان. کشف شده توسط دانشمندان در دانشگاه تورنتو مربوط به ساختار سلول به نام nucleoli و یک تغییر فیزیکی آنها تحت نام فاز جدایی.

تورنتو تیم مشاهده شده است که به شکل عادی nucleoli یک ساختار باید در DNA. این انجام شده است با تعادل ظریف از دو متفاوت است اما مخالف ژنتیک کد-خواندن ماشین آلات. اگر این سیستم در تعادل nucleoli فرم خود را از دست و شکستن را به اشخاص کوچکتر این تیم در بر داشت.

مطالعه نویسنده الکساندر اسقف DPhil از UT, سلامت, سن آنتونیو با اعضای تیم در Greehey کودکان سرطانی موسسه تحقیقات قبلا نشان داد که یکی از کد ژنتیکی-خواندن ماشین آلات بیش از حد فعال در سارکوم یووینگ. در تازه منتشر شده مطالعه آنها تایید شده است که در سارکوم یووینگ این overactivity باعث nucleoli به شکستن را به اشخاص کوچکتر.

“ما در حال کار در حال حاضر برای درک بهتر اثرات این زیست شناسی در سارکوم اوینگ و چگونه ما می تواند از آن استفاده درمانی” دکتر اسقف گفت.

Dr. Bishop پیوست UT سلامت سن آنتونیو در سال 2005. او به عنوان استاد در بخش تلفن همراه و سیستم های آناتومی از دانشکده پزشکی است که یک محقق در دانشگاه Greehey موسسه و عضو Mays مرکز سرطان, صفحه اصلی, به, UT, سلامت, سن آنتونیو, MD Anderson.

بودجه برای UT سلامت سن آنتونیو محققان است که از ایالات متحده موسسه ملی سلامت و پیشگیری از سرطان و موسسه تحقیقات تگزاس.

داستان منبع:

مواد ارائه شده توسط دانشگاه مرکز علوم بهداشت تگزاس در سن آنتونیو. توجه داشته باشید: محتوا ممکن است برای ویرایش سبک و طول.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر