اول مرگ و میر مسافران کشتی کروز سوخت بحث بر سر ژاپن را از دست داده و قرنطینه

یک اتوبوس حامل شهروندان آمریکایی که روی الماس شاهزاده کشتی کروز به توکیو فرودگاه در 17 فوریه.

Kyodo از طریق AP تصاویر

دو نفر از مسافران کشتی کروز الماس شاهزاده اند و از خود COVID-19 عفونت مقامات گزارش امروز به عنوان بحث ادامه داد: بیش از یک ویدئو ادعا “شرایط هرج و مرج” در کشتی. این متخصص بیماری های عفونی که نوشته شده این ویدئو Kentaro ایواتا از کوبه دانشگاه زمان آن را در اوایل صبح روز پنج شنبه در ژاپن, زمان, گفته, آن را تا به حال در خدمت هدف آن از جمله آزادی اضافی داده های اپیدمیولوژیک در مورد کشتی.

ایواتا تا به حال نوشته شده را نگران کننده ویدئو در سه شنبه شب پس از گذراندن چند ساعت در بوش کروز است که لنگر انداخت در بندر یوکوهاما در ژاپن است. او ادعا وجود دارد “هیچ حرفه ای کنترل عفونت فرد” روی عرشه کشتی و گفت: “بوروکرات بودند مسئول همه چیز است.”

در یک کنفرانس مطبوعاتی صبح امروز از یوکوهاما هتل اتاق که در آن او را قرنطینه خود Iwata گفت: او می ایستد توسط مشاهدات خود را. اما او گفت: یک منبع قابل اعتماد به او گفت پیشرفت های قابل توجهی شده است به جدایی از عفونت-رایگان و به طور بالقوه آلوده مناطق روی عرشه کشتی. علاوه بر ژاپن در موسسه ملی بیماری های عفونی (NIID) نوشته شده است اپیدمیولوژیک جزئیات در 531 مسافر و خدمه تایید مثبت برای COVID-19 ویروس که ایواتا فکر می کند اتفاق افتاده در پاسخ به این ویدئو. (اگر چه او اشاره نمی کند فقدان اطلاعات در ویدئو, Iwata گفت: خواست وزارت بهداشت به انتشار اطلاعات 1 هفته پیش.) “من فکر می کردم نقش یوتیوب ارسال شد” Iwata گفت. یک NIID سخنگوی کارگردانی سوال در مورد داده ها به ژاپن وزارت بهداشت که در آن یک مقام رسمی بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

در شروع کنفرانس مطبوعاتی ایواتا تاکید کرد که او ارائه نظرات شخصی او و را نشان نمی کوبه دانشگاه—چیزی به او را در یوتیوب. او اصرار داشت که او تا به حال نشده است تحت فشار برای حذف این ویدئو, اما تا به حال شده است “پرسید:” برای انجام این کار توسط Yoshihiro تاکایاما یک عضو از فاجعه کمک های پزشکی تیم او در کشتی دیدار کرد. Iwata گفت که او تا به حال رد و بدل تماس های تلفنی و پیام های متنی با تاکایاما عمدتا در مسائل فنی پس از این ویدئو به نظر می رسد. “اما من هرگز احساس هر گونه فشار از او” Iwata گفت.

حتی قبل از این ویدئو گرفته شده پایین تاکایاما ارسال شده خود را نقطه به نقطه و پاسخ, ژاپنی, on Facebook. تاکایاما که با توجه به Facebook, مشخصات آثار در اوکیناوا Chubu بیمارستان تایید برخی از جزئیات ایواتا ویدئو ولی به شدت مخالف با چند تا از نتیجه گیری. ایواتا بود که به اشتباه می گویند هیچ کنترل عفونت حرفه ای در کشتی تاکایاما می نویسد. “هر روز پزشکان که تخصص در بیماری های عفونی و بهداشت عمومی در هیئت مدیره هستند و رهنمود دادن.” تاکایاما نیز در دفاع از ى تلاش به عنوان “خوب انجام می شود هر چند کامل نیست.”

ایواتا شده است هر دو پشتیبانی می کند و در رسانه های اجتماعی و حتی در ژاپن قوه مقننه. ایواتا هشدار داده بود که انگار کنترل عفونت در کشتی می تواند منجر به عفونت بیشتر در قرنطینه. منتقدان خود را در ایران به تازگی منتشر شده NIID داده که نشان می دهد قرنطینه را کاهش انتقال در میان مسافران. اما ایواتا ترس به نظر می رسد با تایید گزارش های مطبوعاتی که حداقل دو مقامات دولتی که برای بازدید از کشتی در قرنطینه تبدیل شده اند آلوده.

بیمارانی که فوت آزمایش مثبت برای ویروس گرفته شد و به یک بیمارستان در 11 و 12 فوریه بود. هر دو در 80s و حال اساسی شرایط بهداشتی NHK ملی پخش نشده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر