وجود دارد یک جریان خدمات برای تقریبا همه چیز در حال حاضر. شرکت هایی مانند Netflix و آمازون و Hulu ارائه smorgasbord از مجوز و اصلی سری ویدئو. HBONow دیزنی+ و Apple TV+ برآورده محتوای منحصر به فرد snobs و یا کسانی که به گروگان گرفته شده توسط متحرک IP. اما وقتی که می آید به بیمه اخبار ویدئوها وجود ندارد واقعا فقط یک مقصد; هر کانال خبری و یا ناشر خود را ارائه میدهد دیجیتال نرم افزار. و بسیاری از تبلیغات بیش از حد.

که بخشی از Flipboard استدلال برای پریدن از روی اشتراک ویدئو آموزش. اگر شما آشنایی با Flipboard را به احتمال زیاد چون شما یا انتشار اخبار (مانند سیمی) و یا اینکه شما یکی از 145 میلیون نفر که به طور منظم با استفاده از Flipboard را به عنوان یک نوع از شخصی magazine for news. در حال حاضر خبرخوان راه اندازی یک اشتراک سرویس ویدئو به نام Flipboard تلویزیون.

“این نوع از عصر رنسانس در حال حاضر با حق بیمه محتوای با کیفیت می گوید:” مایک مک کیو از مؤسسین و مدیر اجرایی Flipboard. “اما پس از آن شما باید یک برنامه جهانی است که واقعا پیچیده است و بنابراین مهم است که به شکل یک مدل premium که کار می کند.”

Flipboard تلویزیون هزینه خواهد شد $3 در هر ماه خواهد شد و مجموع اخبار ویدئوها از حدود 100 منابع مختلف. این ناشران پوشش طیف گسترده ای از دسته بندی از جمله اخبار و سیاست, کسب و کار, سرگرمی, مواد غذایی, بهداشت, خارج از منزل, و البته با تکنولوژی. طول اولیه نسخه ی نمایشی از تلویزیون های جدید خدمات—که زندگی به عنوان یک تب جداگانه در زمان Flipboard نرم افزار تلفن همراه—ویدئوها از نشریات مانند وال استریت ژورنال و بلومبرگ خبر قابل مشاهده است. Rolling Stone, US Weekly, و گشت و گذار در بیش از حد وجود دارد. این همچنین شامل بخش ویدئو از ایستگاه های تلویزیونی محلی. (و در افشای کامل Flipboard نیز گفته است که در مذاکرات با Conde Nast—شرکت مادر سیمی, The New Yorker, Vanity Fair, Vogue, Bon Appetitو نشریات دیگر.)

Flipboard تلویزیون را در ماه مارس راه اندازی, اما این شرکت اعلام کرد که امروز به خاطر آن بود که سامسونگ در روز است. که رسمی/غیر رسمی نام برای یک روز که در آن سامسونگ نشان می دهد سه نسخه های جدید آن گران کهکشان گوشی های هوشمند همراه با یک, عجیب و غریب, تاشو تلفن میله میله به کشتی بعد از این سال. Flipboard زده است مقابله با سامسونگ برای ارائه این اشتراک جدید سرویس ویدئو به طور انحصاری در این جدید گوشی های سامسونگ, برای چند ماه حداقل. پس از آن این خدمات ممکن است نشان می دهد تا در سیستم عامل های دیگر.

درخواست تجاری

چند چیز شایان ذکر در مورد Flipboard تلویزیون: آن را نمی خواهد که تبلیغات حداقل در حال حاضر. McCue می گوید: Flipboard, است, اشتراک گذاری, اشتراک, درآمد با تصویری همکاران بر اساس “زمان ساکن” یا چگونه مردم طولانی را صرف تماشای فیلم ها.

“آنچه ناشران در مورد این است که آن را فقط افزودنی” McCue اصرار دارد. آنها در حال ساخت محتوای اصلی فقط برای Flipboard بنابراین احتمالا کسانی که ویدئوها را ادامه خواهد داد به یک ناشر وب سایت خود را با تبلیغات است. و از آنجا که وجود دارد هیچ آگهی در Flipboard تلویزیون و فیلم شروع به پخش تقریبا به عنوان به زودی به عنوان شما ضربه بزنید بر روی تصویر بند انگشتی.

البته Flipboard نیست اولین خدمات به ارائه آگهی رایگان ویدئوها; Hulu و یوتیوب این کار را به خوبی برای هر دو 12 دلار در هر ماه. اما دوباره خود را عرضه می کنند بسیار متفاوت از اخبار محور Flipboard تلویزیون. این سرویس همچنین ممکن است نمی شود ad-free برای همیشه از سرمایه مورد حمایت Flipboard باعث می شود اکثریت قریب به اتفاق از درآمد خود را از تبلیغات است.

Flipboard نیز می گوید هیچ برنامه ای برای رسیدن به ساخت فیلم اصلی خود را در حالی که دیگر تصویری اشتراک خدمات خود را متعهد به صرف میلیون ها نفر (یا میلیاردها دلار) به تولید و یا کمیسیون اصلی را نشان می دهد. “ما به مدت طولانی باور است که ما نباید رقابت با ما مطالب همکاران می گوید:” McCue. به جای Flipboard را انگیزه برای میزبانی تصویری است که بیشتر در مورد گسترش فراتر از اخبار و در نهایت جمع آوری انواع دیگر رسانه ها.

“این است که واقعا فقط گام اول است. ما در حال تلاش به آمده تا با یک رویکرد جامع برای همه این” McCue می گوید و اضافه کرد که ایجاد یک ساختار در اطراف پادکست آشکار گام بعدی برای این شرکت است.


بزرگ تر سیمی داستان
  • وحشتناک علم در پشت ملخ آفت آفریقا
  • پرنده “snarge” شوم مسافرت هوایی
  • الفبا را از دیگر مخفی محاسبات کوانتومی تیم
  • هشت بهترین ساعت های هوشمند است که به بیش از زمان
  • اینترنت سمی hellscape—اما ما می توانیم آن را تعمیر
  • 👁 تاریخچه راز از صورت به رسمیت شناختن. به علاوه آخرین اخبار در مورد هوش مصنوعی
  • 💻 ارتقاء کار خود را با بازی ما دنده تیم های مورد علاقه, لپ تاپ, کیبورد تایپ جایگزین و سر و صدا لغو هدفون

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im