ایالتی فلوریدا نماینده یوسف گلر (D)

استیو کانن/AP

ایالتی فلوریدا نماینده یوسف گلر (D) می خواهد بدانید که چگونه بسیاری از بودجه عمومی دانشمندان فلوریدا لینک کلیک کنید برای نهاد که آنها افشا می شود. اما پس از شش دانشمندان دانشگاه فلوریدا (UF) و Moffitt مرکز سرطان رد شد اخیرا به دلیل آنها را مخفی می کردند از جمله روابط گلر امید خواه-led پانل که در آن او خدمت می کند به سادگی به پیشنهاد outlawing جمله خارجی میشوند.

“من فکر می کنم آنها باید یک لاسکر [جایزه]?” گلر می پرسد در مورد سرنگون دانشمندان با اشاره به عمده تحقیقات پزشکی جایزه. “نه. اما ما نیاز به برخی از زمینه بیش از حد به ویژه هنگامی که شما در حال صحبت کردن در مورد محققان که زندگی و مرگ در بودجه” از موسسه ملی بهداشت (NIH).

“اگر تمام محققان انجام شده بود به اشتباه آنها باید مجازات شود—شاید تعلیق و یا چیزی” گلر می گوید. “اما من فکر نمی کنم ما می خواهیم به طور دائم محروم کردن خودمان از استعدادهای خود را. من فکر می کنم ما با کمبود چنین اختصاص داده شده محققان است.”

ویژه قانونی پنل که گلر در خدمت ایجاد شده در 30 دسامبر 2019 توسط خوزه الیوا (R) سخنران از فلوریدا در مجلس نمایندگان. آن است که وظیفه بررسی “صداقت” دولت موسسات تحقیقاتی. فلوریدا است که دولت تنها به یک مرحله که به موازات گسترش فدرال تلاش برای درک دامنه نفوذ خارجی. هفته گذشته این تلاش منجر به دستگیری سه بوستون-منطقه محققان از جمله چارلز Lieber برجسته دانشگاه هاروارد nanoscientist. فلوریدا پنل برگزار شده در 21 ژانویه خواهد شد برگزاری دومین جلسه فردا است.

آشنایی با علم

سه اصطلاح قانونگذار از Broward شهرستان در جنوب فلوریدا 65 ساله گلر یک وکیل است نه یک دانشمند. “اما من استفاده می شود به یک NIH-بودجه دانشمند و من ویرایش سهم من از همکار بررسی, مقالات,” او می گوید: با اشاره به همسر سابق خود دبورا مشهد, عصب شناسی در دانشگاه میامی میلر دانشکده پزشکی. خمیر شناخته شده است برای کار با noribogaine روانگردان متابولیت از ماده کنترل ibogaine برای درمان اعتیاد به مواد مخدر.

در مقابل گلر می گوید: بسیاری از همکاران خود آشنا نیستند با حیطه دادن کمکهای مالی فدرال روند. او نگران است که خود را به نادانی می تواند آن را سخت تر به انجام وظایف خود.

“اکثر مردم [در فلوریدا مقننه] هیچ ایده ای در مورد ماهیت و هدف از تحقیقات پایه و آنچه در آن به معنی بودجه توسط NIH,” گلر می گوید. “من می دانم که چگونه رقابتی فرایند است و چگونه اختصاص داده شده شما باید.”

یکی مکرر تصور غلط گلر می گوید گیج کننده است یک زمان درگیری با یک مالی جنگ است. ایالات متحده مبتنی بر دانشمند است که صرف مقدار قابل توجهی از زمان در چین زمانی که آنها قرار بود کار خود را در فلوریدا موسسه ممکن است به جرم درگیری تعهد اگر کارفرمای خود نشده توافق کردند که به این ترتیب او می گوید. اما کمتر جدی در گلر چشم از پتانسیل تضاد منافع رخ می دهد که هنگامی که یک دانشمند اجازه می دهد تا یک حامی مالی برای نفوذ در نتایج تحقیقات است.

“اگر یک سرطان محقق شده است کار را برای بادام زمینی برای سال کمک های مالی فدرال و سپس کسی آنها را ارائه می دهد $35,000 به صرف چند ماه در یک آزمایشگاه مشغول به کار با دولت از هنر تجهیزات است که یک فاجعه ملی?” گلر می پرسد فصاحت. “من فکر نمی کنم.”

“بسیاری از پزشکی محققان من می دانم که در حال انجام آن را به امید بهبود کیفیت زندگی ما و یا درمان بیماری ها,” او می گوید. “و حتی اگر این فرصت را از وجوهي پژوهش هر اختراع ثبت شده دریافت می در دسترس عموم است.”

گلر نیز فکر می کند این غلط است که برابر عدم افشای تحقیقات روابط با ایران است که مخفیانه در حال عبور همراه اطلاعات است که می تواند به خطر اندازد امنیت ملی است. “بنابراین آنچه که دقیقا این است راز ؟” او می پرسد در مورد تحقیقات در حال انجام در بودجه فدرال موسسه پزشکی مانند Moffitt و سپس منتشر شده در در دسترس عموم مجلات. “اگر آن را به طور مستقیم مربوط به ملت ما دفاع نمی بینم مشکل است.”

صحبت کردن به تالاهاسی

گلر می گوید که او “بزرگ اعتماد به نفس” است که این کمیته رئیس کریس Sprowls (R) به سرعت حرکت می کند “به جمع آوری حقایق از آنچه اتفاق افتاده است.” به این منظور Sprowls خواسته است تا گزارش از تمام دولت های تحقیقاتی دانشگاه ها و در حال حاضر ارسال شده redacted نسخه از این تحقیقات توسط Moffitt و UF. و حتی اگر پانل تصمیم می گیرد “که این وضعیت به عنوان بد نیست به عنوان برخی از ترس” گلر می گوید او امیدوار است این کمیته را تا چه می تواند انجام شود به اطمینان حاصل شود که محققان به دنبال قوانین مربوط به افشای هر گونه روابط به اشخاص خارجی است.

اگر چه او عضو اقلیت حزب گلر نیست و انتظار می رود این کمیته دو به یک نسبت از جمهوری خواهان به دموکرات ها به تحریف آن کار می کنند. “من را دیده اند هر مدرکی است که این به عنوان یک مسئله حزبی” او می گوید.

گلر فلوریدا معتقد است دانشمندان نیز یک نقش را بازی کند. “آنها باید مطمئن شوید که قانونگذاران را در درک آنچه در پژوهش است و چگونه علم انجام شده است,” او می گوید: ساخت صریح تماس برای دانشمندان به ارتباط با قوه مقننه در حال حاضر در نیمه راه از طریق آن 2-جلسه ماه در تالاهاسی. “به یاد داشته باشید که فرایند کامل است رمز و راز به بسیاری از آنها را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de